Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 19.05.24 
Професионални
   >> PR
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Списък от адресинови  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 10:41



откъде мога да намеря пълен и (по възможност сравнително поне) актуален списък на e-mail адреси, телефони и въобще всякакви координати на бг медии (печат, тв и радио)?! имате ли представа дали някой поддържа такава база данни и мога ли да я купя?! а пък ако кажете и за какви пари става дума... !

поздрави!!!



Тема Re: Списък от адресинови [re: Aди]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано15.02.04 12:55



Ади, ти изби рибата. Всяка агенция, претендираща за професионализъм, поддържа своя база данни с медии и журналисти по ресори. Никой не би се съгласил да я продаде -- защото така си продава хляба.

--
Shine on~


Тема Re: Списък от адресинови [re: Aди]  
АвторGalia (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 23:06



Ади, ти си най–мързеливия ПР, който някога съм срещала!!! Въобще, как ти дойде на ум тази вселенска глупост?!?
Или на кратко казано ТИ СИ ПСЕВДО ПР, по–добре се откажи от това поприще, за да не станеш пак за смях!




Тема Re: Леленови [re: Aди]  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 16:26



колко сте зли... Всъщност аз не съм никакъв ПР и въобще не съм наясно с тънкостите на занаята ви... А като ви гледам какви сте, въобще и не съжалявам.

Питах, защото на една приятелка й хрумна, че може да изпрати съобщение до медиите за една организирана от малка група доброволци доста благородна инициатива.

Успешна работа ви желая! Не предполагах, че сте чак толкова... абе думи нямам.



Тема Re: Леленови [re: Aди]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано21.02.04 15:56



Не сме зли, просто мразим непрофесионализма и "ураджийството" -- без никакви знания и възможности да тръгнеш да правиш нещо, за което хората учат години наред... Доста глупаво. Лаизмът е превзел тази държава и затова сме на този хал.

Ето ти един безплатен съвет, послушай го:

Ако става дума за благотворителност -- обърнете съм към професионална ПР агенция, представете идеите и целите си и може да я привлечете към каузата безплатно. Подобни проекти се класифицират като "про боно" и не са чудо невиждано. Агенцията печели имидж на социално ангажирана, вие си намирате хора, които знаят какво вършат -- всички са доволни и щастливи.

--
Shine on~


Тема Re: Списък от адресинови [re: Aди]  
Автордoбpoнaмepeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 15:49



ако ми пишеш на alexib@abv.bg, ще намерим базата данни, не се притеснявай



Тема Лошо, лошо.....нови [re: NeonSun]  
АвторRedundency (Нерегистриран)
Публикувано06.03.04 02:36



Е аз съм PR, обаче вие сте БАХТИ ЗАДРЪСТЕНЯЦИТЕ!!!!!!!!



Тема Лошо, лошо..............нови [re: Galia]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано06.03.04 02:37



Е аз съм PR, обаче вие сте БАХТИ ЗАДРЪСТЕНЯЦИТЕ!!!!!!!!



Тема Lo[o, lo[o............ [re: Galia]  
Авторredundency (Нерегистриран)
Публикувано06.03.04 02:37



Е аз съм PR, обаче вие сте БАХТИ ЗАДРЪСТЕНЯЦИТЕ!!!!!!!!



Тема Re: Лошо, лошо..... [re: Redundency]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано06.03.04 17:09



Пише се Redundancy

--
Shine on~



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.