Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 24.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Буш - Симеон  
Автор Cтaниoл (непознат )
Публикувано28.01.03 19:54



Начи, яд ме е, че от всички медии разбрахме - поне в общи линии - икономическия план на Буш за n-млрд.дол. Друг въпрос е как ги е сметнал и подробното съдържание на плана. Важното е, че план има - пропагандата ме е убедила, че план има. Цифра даже има.

А за нашия, собствен лидер и 'абер си нямам - поне в общи линии - какви ги върши. Само откъслечни медийни престрелки. Който иска, да сглобява мозайки. Лошото е, че план няма - и кьорава цифра не ми се върти в главата.

Що тъй ве? На кого да ме е яд, освен на PR-а? Ми няма ли начин да се обърне директно към народа, поне чрез БНТ? И да го каже стегнато и разбираемо, та да се запомни - тъй и тъй, тази година ще правим това. Но не да кара по всички теми, а да си избере една-единствена, та да се сдобием с илюзията за бъдеще...

P.S.: Взето от "Дневник": "... повечето от анкетираните твърдяха, че Първанов е силен "социален президент". След което бързаха да се оплачат от тежкото си социално положение." Материал за размисъл?

Редактирано от Cтaниoл на 28.01.03 21:18.




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.