Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 27.06.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За какво си говорим  
Автор Add (surplus)
Публикувано21.11.02 16:54



Напоследък се замислям върху друга роля на ПР-а и новините. На всички ни е ясно, че като практици, комуникираме какви ли не послания на компании, организации, политици и новопоявили се "звезди". Обаче, натрапчиво ми се изпречват и такива теми /сори, че са на инглиш/:
TOP STORIES more »

• Spain considered bombing oil ship
• NATO asks ex-Soviet seven to join
• German growth remains weak
• U.S. seeks allies against Iraq
• U.S. renews global terror warning
• Europe satellite rocket blasts off


...и сигурно - там някъде ПР-и комуникират тези събития. Впечатли ме, че голяма част от БГ аудиторията don't give a shit за тези новини...
Дали някой cares, че днес ни поканиха в НАТО?

surplus


Тема Re: За какво си говоримнови [re: Add]  
Автор Cepxиo ()
Публикувано22.11.02 13:12



Не и ако не се види практически смисъл. Трудно е да комуникираш подобни послания от имагинерното пространство в личния делник, ако няма истинска визия за реална необходимост от НАТО.

enjoy v


Тема Re: За какво си говоримнови [re: Cepxиo]  
Автор Add (surplus)
Публикувано25.11.02 15:33



какво "ИМАГИНЕРНО" пространство, кви нереални неща, като всичко си е съвсем на живо....
Сигурно, ако темата беше ....как да окаляме конкуренцията, щеше да е по-интересно и ИСТИНСКА - това не е лична отпратка към теб Серхио....по принцип е ...

surplus


Тема Re: За какво си говоримнови [re: Add]  
Автор Cepxиo ()
Публикувано27.11.02 09:15



Искам да кажа, че например за американците нещата са съвсем на живо заради 11 септември, но за нас те са имагинерни. Да видим дали щяхме да сме така вяли, ако бяха гръмнали НДК и Хилтън например (дано не ни дойде до главата). Това имам предвид като казвам, че трудно ще обясниш това, което НАТО иска да се мисли за него - че е пазител на беззащитниге държави от тероризъм.

enjoy v


Тема Re:нови [re: Cepxиo]  
Автор Add (surplus)
Публикувано27.11.02 13:55



Heh, stiga de, tova ne go mislish seriozno nalI?, t.e., che triabva da ti pochuka bedata na vratata, za da se setish kolko e kusno da se deistva. /tova e po povod citiranite po-gore temi kato main world news/

Think Global - Do Local si mislia, che triabva da e the way of PR, ama .....moje i da sam se oburkala....

surplus


Тема Re:нови [re: Add]  
Автор Cepxиo ()
Публикувано29.11.02 10:50



Въпросът е не какво мисля аз, а какво си мислят хората за нашето приемане в НАТО. Нали това питаше ти? - Does anybody give a shit about , че ни приеха в НАТО?
И да - мисля, че адски често само когато е почукало злото на вратата, се сещаме да действаме или преценяваме, че е късно да го правим.... Може би не трябва да взимаме винаги себе си за пример - множеството е различно, а нали ПР работи с множества...?

enjoy v



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.