Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 11.06.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема posledniqt Sblysyk BTV  
АвторBilly (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 13:23



Devojkata koqto e PR na Zoomilosyrdie beshe pylna skryb i za syjalenie maj tova e srednoto nivo v bransha



Тема Re: posledniqt Sblysyk BTVнови [re: Billy]  
Автор Arven Ve4ernica (непознат)
Публикувано10.08.02 13:44



Mislq si,che izobshto ne trqbva da te uchudva nivoto na horata,koito uprajnqvat tazi profesiq.Imam predvid fakta,che v universiteta po PR ni predava edin "As" na ime Zdravko Raikov.Nqma da ti kaja, kak se provejda izpita-momcheta po-visoki ot nego-2,3,4.Na negovoto nivo-5.Na devoikite-bylgarki-5,6;cheujdenki-2,3,4.Ocenen si ot vratata spored dylbokoto dekolte i kysata pola,simpatichnata fizionomiq...da izrejdam li o6te?!Za men tova e podigravka,ti kak mislish ne znam.I tyi kato vyprosniqt PR-bog se qvqva redovno na lekcii,za da oqbsnqva kolko mu e nujen mikrofon ,za da se chuva glasat mu, to pls ne se vyzmushtavai,che branshyt ne e na neobhodimoto nivo!
Sorry,moje da prozvuchah malko grubo,no taka mislq i tova si e chistata istina.

We Are Just A Moment In Time!


Тема Много големи са ти изискванията!нови [re: Billy]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано12.08.02 20:08



Едно е да ПиАр-стваш на книжка и съвсем друго - пред камерата. Някои хора се смущават. Да не говорим, че предаването по замисъл цели скандал, а не излагане на каквито и да било позиции. Да е мислила, преди да се яви на ринга де - това искам да кажа.



Тема eheeeeeeeeeeeeeeeeнови [re: Arven Ve4ernica]  
Автор neamnervi (диване)
Публикувано16.08.02 12:01



He he he he naj iskreno se smeq na podobni postingi:) Kogato nqkoj guzen - negonen se po4uwstwa zasegnat i po4wa da tyrsi oprawdaniq za newezestwoto si:)

Bila sym na lekcii na vyprosniq 4owek i ne smqtam 4e e redno da se plue taka zad gyrba mu - ne e profesionalno:) ama to nali za neprofesionalizym goworim:) heh
A PR se stava s zelanie, uset kym profesiata i naj- ve4e li4ni usilia da wzeme6 towa, koeto ti prepodawat i da go dousywyr6enstwa6:)

E, hajde uspeh w stremezite ti da byde6 profesionalist:)

"Няма да съм ангелска жена, ако нямам дяволи в очите"


Тема Re: eheeeeeeeeeeeeeeeeнови [re: neamnervi]  
Автор Arven Ve4ernica (непознат)
Публикувано17.08.02 01:26



Ne sym PR,nikoga nqma da stana!Sledvam jurnalistika i ti kazvam kakvo mu e otno6enieto kym nas,a to ne e po-razli4no i kym ostanalite.Razbira se na VO sigurno ne e pisal tolkova dvoiki.:)). Na men mi predava6e tazi godina,ne znam na teb koga e predaval.Ne sam guzna za ni6to,prosto ne mi haresvat metodite mu .A PR,koito mu e poznat, mi napravi namek o6te predi izpita za na4ina,po koito trqbva da izglejdam,za da si go vzema.Ne 4e ne go vzeh s visoka ocenka,no ne mislq,4e e tolkova velik,kolkoto se opitva da ni vnu6i,4e e.Tova e!
Vseki si ima svoe mnenie i po razli4en na4in ocenqva horata.
BTW imala sam doseg do dosta hora ot vaprosnata profesiq i ....mnogo malko sa naistina profesionalisti!

We Are Just A Moment In Time!


Тема не че се заяждам...нови [re: Arven Ve4ernica]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано18.08.02 21:08



... ама при положение, че не си в сферата - как преценяваш кой е професионалист и кой не...? по обща култура?

просто ми е интересно....



Тема Няма да се заяждаме разбира се:)нови [re: Arven Ve4ernica]  
Автор neamnervi (диване)
Публикувано19.08.02 09:46



:)))
Разбира се не е нужно да се заяждаме:) И за това ще кажа само с 3 думи какво смятам по темата:)
Не може да се сравняват "класиците" в която и да е професия с колегите им в България. Все едно да се сравняваш с Лари Кинг примерно:) Просто действителността е различна:) А и НЕ е редно да очакваш от колегите ти да бъдат на подобно ниво - професионалист се става с практика, а не по учебник:) Това се опитах да кажа и преди:) Завършила съм PR, но тапията не ме прави добра , а определени преподавателите - по-лоша. Опита, който градя върху основните знания получени в университета ще ме направят специалист, а усета и етиката - професионалист:) Относно PR -ите на институциите - хех, голяма част от тях никога не са изкарали дори и курс по PR.
Е, това е:) Не ми се иска да задълбавам повече - всеки си прави сам изводите:)
Успех!

"Няма да съм ангелска жена, ако нямам дяволи в очите"


Тема po temata Zdrawko Raikowнови [re: Arven Ve4ernica]  
Авторstudentka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 13:43



Do Arven Ve4ernica:
Mislq, 4e sme prisystwali na edni i sy6ti lekkcii na wyprosniq prepodawatel oba4e sym PR, a ne jurn. Smeq da twyrdq, 4e Zdr.R. se sprawq dostaty4no dobre, no pokrai rabotata gleda i da se zabwlqwa, w koeto nqma ni6to lo6o. Lekciite mu ne sa ot tipa:bla-bla-bla, a interesni i podneseni s 4uwstwo za humor.I ako na izpita sme razgowarqli za ne6to strani4no, ne be6e, za da flirtuwa , a za da proweri komunikatiwnite ni sposobnosti izwyn nakylwanoto ot u4ebnika.
P.S.I polata mi be6e 3 prsyta pod kolqnoto



Тема Re: posledniqt Sblysyk BTVнови [re: Billy]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 09:37



Трябва да си пълен идиот за да работиш в "Зоомилосърдие"



Тема Re: posledniqt Sblysyk BTVнови [re: Arven Ve4ernica]  
Авторbaba pena (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 21:32



аз съм студент по журналисти, на мен здравко райков също ми преподава, висок съм 198 см. и имам 6...

Спичаш ли се;)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.