Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 07.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Трифонов vs. Камен Влахов  
Автор mryncho (Мрънкало...)
Публикувано28.06.02 16:18



Бих искал да чуя едно- две мнения за вчерашния забавен материал, излъчен в предаването на Трифонов с депутата Камен Влахов, ако някой го е гледал от вас. Любопитно ми е как бихте отървали горкия самозабравил се депутат ако бяхте негови консултанти...:)

"One of the greatest dangers of advertising is not misleading people, but boring them to death"

Редактирано от mryncho на 28.06.02 16:20.



Тема Re: Трифонов vs. Камен Влаховнови [re: mryncho]  
Автор Add (surplus)
Публикувано28.06.02 16:33



Аз не харесва политически ПР, не разбира от политически ПР /...отказва да разбира, също така/....силно се надява - никаго да не се занимава с политически ПР...

Обаче - това беше голема изненадааааа...този материал де, че после и за видинските истории, засенти от Кулеков!

Чудя се обаче...разследващата журналистика дали няма да....уфф:
- втръсне на шоу-зяпачите;
- безопасна е за Слави...ааа, да земат да му сторят некоя гадост..
- как ще се промени амплоато на ШОУТО....

хеххе surplus



Тема Re: Трифонов vs. Камен Влаховнови [re: mryncho]  
Авторkidem (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 16:41



Проблемът не е във вчерашната ситуация, родена във въпросното предаване, в което е попаднал депутатът Влахов (не съм го гледал, но знам за какво става дума).

Проблемът е в самия Влахов, който се утвърди като диагноза и трудно би се подал на манипулация и от най-качествения, добронамерен и търпелив комуникационен консултант.

Лично аз не бих се захванал с такъв като него, не заради повечето труд, които щях да калкулирам, а заради безизходицата, в която, признавам, щях да изпадна рано или късно.

Проблемът в крайна сметка не е в него персонално. По-сериозно е побложението на колегите му от НДСВ-групата, които просто го смъмрили, като цяло, а някои даже го поощрили.

Явно техните консултанти, сред които нещо като колегата Кошлуков, допълват тъмната картина и не създават перспективно поле за професията.



Тема Re: Трифонов vs. Камен Влаховнови [re: mryncho]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 10:41



струва ми се, че сравнително лесно би било да се очертаят онези обществено приемливи граници, в които депутатите трябва да се "удържат" в публичните си изяви. с течение на времето те от откровени и надути простаци /не без помощта на компетентни съветници/ ще се култивират и ще започнат да изглеждат загрижени и отговорни хора.
трудното е да се повлияе върху начинът на мислене, да се "приземи" естествено избуялото чувство на величие и богопомазаност, не просто да ИЗГЛЕЖДАТ, а наистина да СА. този процес би бил истинско предизвикателство за всеки ПР-практикуващ. и си струва. поне според мен.



Тема Re: Трифонов vs. Камен Влаховнови [re: Heдoвoлнa]  
Авторin (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 12:21



извинявайте, но в днешно интервю Депутатът твърди, че автомобилът му също имал някакъв авторитет
и тва става доста време след началото на цялата история... ми няма ли кой да му каже да спре?



Тема Re: Трифонов vs. Камен Влаховнови [re: in]  
Авторin (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 12:23



ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ, ша прощавате, ма не било авторитет, най ми било имунитет. което прави ситуацията още по смешна.



Тема Re: Трифонов vs. Камен Влаховнови [re: in]  
Автор mr. darsy (не-случаен)
Публикувано01.07.02 12:50



Смешна държава сме. В Дания и Швеция депутатите ходят на работа с колело. Едва ли някой в целия цивилизован свят би си позволил да държи такъв тон на полицаи, още повече пък депутат.
Значи обикновения човек ще наруши правилата ей така, в свободното си време и може да му вдигнат колата, а той, ДЕПУТАТЪТ, бил по работа и, както казваш, даже автомобилът му с имунитет.
Гаф след гаф, а ще доживеем ли да видим някой как ще си го отнесе? Едва ли :)



Тема Re: Трифонов vs. Камен Влаховнови [re: mr. darsy]  
АвторEлизaбeт (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 14:06



Абсолютно. Точно преди година се развя слоугана за НОВ МОРАЛ. Както и обещаниято, че въпреки законовата невъзможност ще се намери начин за отзоваване на депутати при издънки. Голямата трагедия не е в това, че диагностицирания простак се държа по този начин, ами и след 6-часовото заседание (време, в което се надяваха, че журналистите ще си тръгнат), от залата излязоха хора, които въпреки официалните изявления на ПР-а им, казаха, че не били запознати или какво пък толкова бил направил и те щели така. Мчи така де, нали са депутати. Трагедия, абсолютна трагедия. ... и тя е в липсата на правила. И на други места се правят издънки, но има ясни правила на системата, и "народа" ги знае и политиците ги знаят, а медиите ги следят и балансират изпълнението.
Толкова е тъпо, че не ми се разсъждава.



Тема Re: Трифонов vs. Камен Влаховнови [re: mryncho]  
Авторin (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 10:27



http://www.mediapool.bg/site/bulgaria/2002/07/01/0015.shtml




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.