Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 01.07.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Crisis managementнови  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 15:34



Iskam da vi popitam dali v BG ima firma specializirana v krizisen management i naj-veche vkrizisen PR?

Mnogo shte mi pomognete, ako dadete idei/saveti i t.n.

Blagodaria predvaritelno



Тема О, те всички стават...нови [re: Nena]  
АвторU. (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 16:20



... за тая работа. ПР агенциите са в стихията си в кризисния ПР, да знаеш ;-]



Тема Re: Crisis managementнови [re: Nena]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 13:37



ako naistina iskash pomosht to az sam expert po krizisen PR i razreshavane na konflikti, taka che ako naistina te interesuva pishi na e-mail: aladin_75@hotmail.com



Тема Re: Crisis managementнови [re: Nena]  
АвторПpoвepи! (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 19:03



Посещавайки различните агенции се допитай за реално извършени техни кризисни програми. По това в известна степен ще разбереш и нивото на професионализъм в областта. Мой близък е ползвал услугите на МАРК Комюникейщънс по време на кризисна ситуация/медийна/. Кризата е била на високо ниво, а и по неговите думи и резултата е бил на ниво. Успех!



Тема Re: Crisis managementнови [re: Пpoвepи!]  
АвторPetko (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 00:31



Moga li da se prokashliam



Тема Kakvoнови [re: Petko]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 15:23



iskash da kazesh kato se prokashliash? Da ne bi da si mislish, che horata si praviat reklama na agenciite, v koito rabotiat.

Ami az iskam imena na agnecii, taka che ne mi prechi. Pak shte si precenia koja da polzvam (ako mi se nalozi)

Ako imash neshto drugi pred vid, molia informiraj me.



Тема Re: Crisis managementнови [re: Nena]  
Автор Add (surplus)
Публикувано19.04.02 15:38



Уваажема Нена, всяка ПР агенция по default предлагат и Crisis PR. Ако не сте на ясно какво представлява кризисният мениджмънт - квото и да Ви предложат ще е все на 6+ /сори за израза/.
Обаче, аре Mедарко - Mодератора, да вземе да я офф тази тема, щото тук едни нерегистрирани никове се "уведомяват" един друг за качеството на агенциите - как точно се случва тва уведомяване?????
Are enough!

Add





Тема Re: Kakvoнови [re: Nena]  
Авторkidem (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 16:05



Не те знам в кой бизнес си, ама не чакай да ти се "наложи". Трябва да имаш план за действие при всички възможни критични ситуации в твоя. Ако почнеш да избираш агенция като ти се наложи, си загубен.



Тема Re: Crisis managementнови [re: Add]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:21



Che ti kato si registriran da ne bi da si si napisal imeto. Pak si anonimen i oshte kak, az pone sam si go napisala istinskoto ime i njamam namerenie da se krija. Ne iskam da se registriram shtoto ne mi trjaybva. Tuk vsichki ste anonimni i se draznite kogato njakoj si napishe imeto bez da se registrira. Mezhdu drugoto - i az shte se pokashljam po vaprosa za tazi agentsija...



Тема Re: Crisis managementнови [re: Add]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 11:40



Zadadoh prost vapros. Mnogo dobre znam, che vsiaka PR agencia shte kaze che pravi krizisen management. Iskah da me orientirate koja naistina ima opit...

No razbrah edno - tuk "registriranite" ne mozete da mi pomognete. Za kakvo togava e sazdaden tozi klub, mama mu stara!!!

Aide kraj, che mi pisna adski ot sekvi registrirani.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.