Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 01.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Знаете ли какво е софтбол?  
Автор mr. darsy (неслучаен)
Публикувано11.04.02 18:49



Женският вариант на бейзбола. Звучи ли ви интересно?

Та сега си представете един отбор, ама не обикновен отбор, а доста интересен - треньорът му е кубинец, в отбора играят японка и филипинка. Виждате ли вече ПР и рекламния потенциал?

Подел съм (лична) инициатива да намеря спонсор на този отбор. Ще се радвам, ако някой се заинтересува от това. Ако искате повече информация можете да пишете тук или да ми пуснете бележка.



Тема Re: Знаете ли какво е софтбол?нови [re: mr. darsy]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано12.04.02 10:38



ех пич....
преди 10 години правехме неистови усилия да се случи нещо в БГ в тоя спорт..
играхме
лига имаше
имаше хора, които бяха се върнали от щатите тука за мизерни пари - само и само бейсбола да тръгне...
е
аз бех верно - по малък тогаа... само играех... но знам колко трудно беше
и в бейсбола и в софтбола
големия проблем е, че НЯМА ИНТЕРЕС - българина не разбира играта. От там и спонсорите се пазят - щото закона не им дава бенефити - те нямат реален ефект от спонсорството (на мачове - дори на плейофи и финали я има 100 човека публика я не...).... и се получава затворения кръг...

Изобщооо..... тука ситуацията е такава с целия спорт - изключая футбола дето могат И СЕ перат много пари. Докато държавата не разреши РЕАЛНО на спонсорите да спонсорират - така ще да е... :( колкото и да е жалко...

п.с. ъх.. мноу съм прост - успех ти желя - дано успееш да опровергаеш мрачната ми прогноза и да намериш спонсор за момичетата - пиши кво е станало, на мене лично ще ми е супер интересно...

Редактирано от Aвaтapчe на 12.04.02 10:40.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.