Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 09.06.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Един въпрос колеги!нови  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 14:10



Може ли някой да ми каже от къде да си наема 50 стола за пресконференция за няколко часа?

Благодаря предварително!



Тема Къде ще ти бъде пресконференцията?нови [re: Питaнka]  
Автор MeдapkoМодератор (Беорн)
Публикувано29.03.02 14:35



Ако ми кажеш приблизително квартала, ще мога да ти кажа горе долу няколко места. Иначе най-бързо и лесно ще бъде да опиташ при Божинов или в НДК. Все пак не съм сигурен за тях. В повечето случаи близко училище ще може да те уреди.

Opera-browser, Namo-HTML editor, Zoom player, but ".wma" audio!
medarko@dir.bg


Тема Re: Един въпрос колеги! [re: Питaнka]  
АвторBunny (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 14:40



Ако ти трябват луксозни столове, опитай да ги вземеш от Радисън , Шератон или Хилтън. Правят се такива работи. Иначе, училищните столове сащо са вариант, но не винаги удачен.



Тема Естествено, че си прав.нови [re: Bunny]  
Автор MeдapkoМодератор (Беорн)
Публикувано29.03.02 14:49



Само че не беше уточнено и затова така се изказах. Ако трябва да каниш ресорни репортери училищните столове би трябвало да са предостатъчни. Малко се замислих над идеята за хотела, защото те веднага ще предложат пресконференцията да се проведе при тях.

Питах в кой квартал ще бъде, защото например зала Универсиада също би трябвало да има достатъчно. За хотел Родина съм абсолютно сигурен. Военните - Военния клуб или някое друго от учрежденията им не може да нямат. С тях най-добре директно, щото ако се мине през пресцентъра става една безкрайна...

Opera-browser, Namo-HTML editor, Zoom player, but ".wma" audio!
medarko@dir.bg


Тема Re: Естествено, че си прав.нови [re: Meдapko]  
АвторBunny (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 15:34



Явно пресконференцията ще бъде на някакво особено място щом трябват столове - на голф игрището в Ихтиман, напр. :) Обикновено всякакви зали, били те хотелски или не имат столове...

Но това, което казвам не помага на основния въпрос, но за друг вариант не се сещам.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.