Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 26.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ако имам рожден деннови  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано11.01.02 21:26



и поканя гости у нас, това PR ли е?

мисля, следователно не знам


Тема Re: Ако имам рожден деннови [re: Гeвpek]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 15:22



zavisi kak gi pokanish..
ako edna zena haresa edin muz, zashtoto toj i kazva, kolko e strahoten- tova e reklama.
ako edna zena haresa edin muz, zashtoto e chula ot drugi kolko e strahoten- tova e PR. / njakoi biha kazali i Investor Relations;)/



Тема Re: Ако имам рожден деннови [re: Гeвpek]  
АвторPRstudent (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 16:31



zavisi kogoshte pokanish, kakshte go napravish, kolko dovolni/ s kakvi vpechatlenia/ shte ostanat gostite ti, s kogo shte spodeliat prejiviavaneto ....... :)
prava li sam, PR spetzialisti?



Тема Re: Ако имам рожден деннови [re: ***]  
Автор Add (не позна)
Публикувано12.01.02 17:31



...i oshte...zavisi dali lichno /the host/, shte obvarje vaprosnata campaign /Birthday/ s niakoi KOLs. ...vsichko moje da bade obvarzano s nikakvi PR actions, isn't it?

Редактирано от Add на 12.01.02 17:34.



Тема Re: Ако имам рожден деннови [re: PRstudent]  
Авторpepi (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 18:42



abe moje i taka da e, ama ne si li zabelqzal, 4e v toq klub samo se plue i kritikuva - nikoi ne obsajda interesni problemi, vyprosi i qvleniq :(
ta zatova, mai, tolkova vreme nikoi ne ti otgovori, pak i nqma :)
sory
ama ti si derzai .... ..............



tyjnoto e istina



Тема Брееей, ти понеже...нови [re: pepi]  
Автор БeopнМодератор (Медарко)
Публикувано20.02.02 03:24



...с тази тема обсъди безумно интересен проблем и няколко въпроса и още толкова явления. Какво ли съм се разплямпал аз, та ти даже не плюеш и критикуваш, ти си самата PR сериозност! ПФУ!

Имам тяло като на бог ... Буда.



Тема Re: Брееей, ти понеже... [re: Бeopн]  
Автор Add (ъъъъъ?)
Публикувано20.02.02 09:49



Мммм, да Беорн, повечето хора /учащи и прощъпващи в ПР/ очакват да се разнищят едни ПР казуси в този клуб и те само да ги адаптират към дипломните си работи. За тази цел могат да пишат на Максим, а тук - ние просто ще се дърпаме за косите, щото така ни е кеф.
Ейй, Беорн има ли купон в чужбинско??? Как я караш там???

Add



Тема Re: Ако имам рожден деннови [re: Гeвpek]  
Авторkidem (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 12:10



Едва ли питаш просто така, за да се намираш на приказка.

Наистина всички "зависи", които колегите изредиха, са от значение. Но най-важно е кой си и евентуално на колко години ставаш. Ето два примера с днешна дата:

Жени Калканджиева кани на рожден ден тесен кръг хора - приятели, роднини и бизнес-партньори в ресторант, неуточнен. Пише го във вестника. Това е ПР, класически, планиран.
Мичмана, прочутият футболен коментатор прави 70 години, поздрави БНР. Празнуване не е обявено. Това не е ПР, а поздравление от колеги.



Тема Купон има и много неща от които да се научш на...нови [re: Add]  
Автор БeopнМодератор (Медарко)
Публикувано20.02.02 15:07



..."тарикатски" PR хватки има. Ще взема да пусна някои от тях по-натам. Ще се скъсате от хилеж какво смятат тия хора за криза! Затова пък реагират безпогрешно и светкавично. Аз си мисля, че ако швейцарец стане PR например на българското правителство, то той ще се застреля накрая на първата седмица. Малък пример: на една от най-големите вериги супермаркети в Швейцария и се запали склада, в който си бяха складирали повее от половината предвидени за продажба по празниците великденски зайци /шоколадови/. След един ден вече всички магазини в големите градове бяха наблъскани със зайци и украси, а вестниците почнаха да пускат в туристическите притурки реклами за великденски активности на веригата /защото те имат и туристическа компания/, пуснаха скоропостижно два три слуха за поскъпване на месото и веднага си го опровергаха и прочеее...

Купон е как да не е купон.

Иначе аз сега уча немски и в даскалото съм с бразилка, чехкиня тайландец и италианка, та с тях си правим купона. Няма да ти кажа как на франко-испаски възпитаник като мун му звучат вицове на немски, ама свикнах и даже почна да ми харесва /езика, де. тя страната не може да не я харесаш/.

Имам тяло като на бог ... Буда.



Тема Re: ...шоколад от Своге...нови [re: Бeopн]  
Автор Add (ъъъъъ?)
Публикувано20.02.02 16:24



хехехе, кво сега, Великденски зайци. Що не направиш един проект за НПО за защита на културното наследство на швейцарците и като бонус - да направиш сравнение с БГ . За да им обясниш, че криза за зайци и секакви измислени истории не може да се случи в БГ, тъй като културата е обвързана единствено и само с духовни ценност - здраве, радост, яйца и т.н. Лелелее, колко защитена е БГ от кризи...и от ПР!

Add

Редактирано от Add на 20.02.02 16:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.