Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 18.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема не е шега работа!нови  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 10:05



отварям днес кротко поредния брой Медия свят и що да видя - нашето скромно, охулено и "заспало" клубче станало лирически герой на цяла статия /стр. 39, дясна, забележете!/ от многоуважаемата Диляна Георгиева! как да не се трогне човек от такова внимание. пък тези клубари дет са цитирани /няма да ги караме да черпят, щот са си заслужили с много труд славата/ предлагам да станат почетни членове на клуба.

ааа, още нещо... не влизайте повече от един път в тема, щото ще объркате сметките на авторката. тя номерчето в колонката ВИДЯНО го смята за уникален посетител



Тема Re: не е шега работа!нови [re: Heдoвoлнa]  
АвторKacaндpa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 13:03



Направо ме мотивира да си купя списанието. А дали това не е маркетингов трик за повишаване на продажбите му, които имат нужда от това?

А коя е "многооуважаваната Диляна Георгиева"?



Тема Re: не е шега работа!нови [re: Kacaндpa]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 13:09



да бе, сега ще ме обявиш и за рекламен агент на списанието ли?! протестирам енергично!!

и не ме питай коя е... има необясними неща... примерно иронията...



Тема ренесанс!!!!!нови [re: Heдoвoлнa]  
Авторin (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 14:46



е те точно това му трябваше на клуба! сега като живне, като се почнат едни дискусии - пр-и united! да пишем, да пишем през следващата петилетка! така трябва. таз блестяща публикация е христоматиен пример за това как браншови тежнения добиват популярност!
сериозно, толкова ли нямат кво да пишат та чак тука са се заровили?



Тема Re: не е шега работа! [re: Heдoвoлнa]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано01.02.02 19:01



А за тези, които още не са си получили абонаментния брой, за какво точно става въпрос в статията?!?



Тема Две празни колонинови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано02.02.02 15:25



или как да направим услуга на страньорите и да запълним дупка в цветоотделката.

Тва ми е коментара, щото от това, което днес прочетох мога да предполагам:
- писали сме курсова работа на тая тема, ама спе спрели в описателната част
- сами си знаем, че много разбираме от ПР, ама работодателите нещо не могат да се светнат (те губят)
- винаги нещо малко не ми достига, но се надявам другите да не забелязват

иначе този и оня другия клуб (реклама) са правили и доста полезни неща. Още си стискам топката, която Даниела и ФППБ ми подариха. С диплома, която почва с "Уважаеми Асенчо"




Тема Re: Две празни колонинови [re: Assencho]  
Автор Heдoвoлнa. ()
Публикувано02.02.02 17:55



едно е ясно - имаме много малко профилирани в реклама, комуникация и PR издания... дет се вика на пръстите на едната ръка се броят, но за сметка на това страниците им са пълни с глупости, написани нескопосано, звучащи наивно, семпло и смешно, явно от автори със скромен опит и скромни таланти.

да се забавлява ли човек, да се тюхка ли, да си иска настоятелно парите обратно ли/тоя WS-teleshop ми обърква представите съвсем!!!/?

толкова много полезни неща не са написани, толкова много ценни идеи не са изказани, толкова много интересни хора не са интервюирани... и като гледам няма и да бъдат!



Тема Re: Две празни колонинови [re: Heдoвoлнa.]  
Авторtarantula (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 13:32



ami napi6i ne6to ti



Тема Re: не е шега работа!нови [re: Heдoвoлнa]  
Авторnai dobria (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 22:28



Hahahaha tia pak shto ne citira i mani4ko men de?Osobeno otnosno sobstveniat im shediovar:)



Тема Re: не е шега работа!нови [re: nai dobria]  
Автор Cepxи ()
Публикувано02.03.02 11:34



не схващам защо не ви е приятно някой да пише за този клуб. или може би смятате, че е тежка царската корона и ви е страх да сте обявени за капацитети? еми приемете, че сте КАПАЦИТЕТИТЕ (с най-голямо уважение и без ни най-малко насмешка). аз си признавам, че с удоволствие чета нещата които се пишат в този клуб. особено нещата от някои автори. няма да ги назовавам, но те са ясни. така че нищо лошо няма в това някое специализирано издание да се интересува от клуба. пък било и не съвсем скопосано - другия път ще го направят по-добре

enjoy

Редактирано от Cepxи на 02.03.02 11:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.