Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 23.06.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Товарищи, давайте будем друзьянови [re: mryncho]  
Авторhihihihihihihi (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 12:14



za6to se pali6, kakyw ti e problema?



Тема И какво направихме сега?!?нови [re: Assencho]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано06.02.02 19:30



Изхвърлихме бебето с мръсната вода :-)))

Значи да подхвана едни он-лайн уроци ли що ли. И горещо да препоръчам на начинаещите специалисти да се върнат обратно при лекциите на Георги Иванов във ФЖМК.

Или просто да оставим нещата и работата и живота сами да Ви научат, че този факултет:
- дава, но не достатъчно
- взема доста повече отколкото трябва
- изгражда прекалено високо мнение за възпитаниците си

БДВО е същото.

И моля не репликирайте репликата ми - няма да отговоря. Няма и смисъл да продължавате. Обиденият - обиден, ........ продължението не винаги е приятно



Тема Re: И какво направихме сега?!?нови [re: Assencho]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 18:25



Особено в твоя случай - никога не е приятно!!!
Всъщност - питам се във ФЖМК ли те научиха на нелоялност и некоректност?
Очевидно е, че не са те научили на практически ПР!
Все още разправяш на журналистите колко неблагодарни и стиснати са клиентите, а на клиентите разправяш колко алчни са журналистите и как искат майка си и баща си за една публикация или излъчване на материал!!!



Тема А ти към коя от двете групи спадашнови [re: Xм]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано10.02.02 15:10



че нещо не разбрах?

Или направо да си признаеш, че във ФЖМК си стъпвал като гостенин само и единствено :-))

А за клиентите и журналистите - иди си гледай преките служебни задължения, или по-скоро работата. Нахрани кучетата и не пипай копчетата



Тема недейте така, бе, хоранови [re: Assencho]  
Авторrpъм (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 13:54



защо е необходимо да се стига до такива приказки? всички сме свидетели, че идеята на този постинг беше съвсем друга, а това, което се получи е доста далеч от една доброжелателна дискусия по въпросите на ПР. не мислите ли, че можете да мелите заедно градивно?
ето, аз тъкмо мислех да ви попитам за нещо около моята дипломна работа, ама не знам докъде ще я докарам.
добре де иска ми се да пиша дипломна работа за ПР в изкуството. можете ли да ми препоръчате литература или да мидадете някакъв практически съвет, от който имам нужда?



Тема Re: А ти към коя от двете групи спадашнови [re: Assencho]  
Авторhihihihihihihi (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 15:15



Lele may se strahuva6 i ot siankata si i napada6 de 6to te kritikuva



Тема Re: А ти към коя от двете групи спадашнови [re: Assencho]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 21:50



Във всеки случай не съм в твойта група!!!
А това, че истината те засяга си е твой проблем... :-)))
Всъщност още ли си приписваш заслугите за онази рекламна кампания, дето въобще не работи по нея, но реши, че е достойна като ти да си я правил??? И още ли продължаваш да ************???

Редактирано от Бeopн на 16.02.02 22:56.



Тема Re: Пропуснал си...нови [re: Kacaндpa]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 12:11



Да считам ли че поддържате БАПРА, а не БВДО?



Тема Koi pak sa tija...нови [re: ***]  
Авторrevol (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 23:02



ot BAPRA - samozvantsi i ednodnevki, deto utre njama da gi ima na pazara. Lovja bas na kasa uiski. Poglednete che pravyat proval sled proval i klientite im se razbjagvat. To e jasno - BVDO obedinjava profesinalistite v Sofia i az vyarvam v tyah.



Тема Re: Koi pak sa tija...нови [re: revol]  
Авторtarantula (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 11:53



информацията ми е, че при учредяването на БАПРА бяха покакнени за членство фирми, които могат да докажат поне по няколко големи клиенти. това в крайна сметка не е въпрос на надлъгване, а на документи, в които има начин да се надзърне. пък и фирми като М3 или АПРА са доста напред с материала. това също може да се провери лесно. аз съм за БАПРА като организация с доказано качествени членове




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.