Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 30.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Mutuallyнови  
Автор Add (не позна)
Публикувано15.10.01 17:44



Малко за БГ PR и трудните неща. Та тази тема е била разглеждана под различни форми, но ми се иска да кажа малко повече за практическата страна на отношенията ПР - журналисти. Обичат новините, уважаемите журналист и, , радват се , сътрудничат, когато трябва да получат новината първи и от извора - mutual та дрънка и после........ май не мислят за дългосрочни отношения. Крият се, правят се /ама адски елементарно/ на неоткриваеми, заети и т.н. И така - ПР не си получава скапания материал, защото вече журналиста си е ... с него и ... забравя, че работи благодарение на информацията, която ПР му дава и така - до следващия път . Хех, много мразя едностранната mutuality.

Add
LOL



Тема Re: Mutuallyнови [re: Add]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано15.10.01 18:22



Любов необяснима :))))

Това вашето ми прилича на бурни отношения с елементи на драма. Очаквам изневяра, съд, сълзи и рев, после сдобряване и "Товарищи, давайте будем друзья"

:)))))



Тема Много си права, но...нови [re: Add]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано16.10.01 06:48



...такава еднопосочност има често и от наша страна. Аз например, а и Асенчо, за един кратък период от професионалния си път, съм бил журналист, т.е. "от другата страна на барикадата". Когато по някакъв начин покажеш на журналиста, че е "твой човек", когато направиш първата крачка в това да му покажеш, че сте от един отбор той лека полека се отърсва от поведението "Абе тоя иска само да си направи рекламата и да си вземе големите парички. Айде ще го изръся два три пъти пък ще го отрежа докато стане време да се ходи на ски или на море..."

Което не значи, че някои мои бивши колеги журналисти са станали чиста проба лигльовци, но това е тема на друг и много дълъг разговор, който обещава да бъде разпален и пълен с компромати за дължими от мен на някой пишещ събрат крупни суми...

This cold war just got hot!


Тема $$$$$нови [re: Meдapko]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано16.10.01 09:00



Стига с тия пари бе :)))

Да си говорим за изкуство, за вечните поети, китари и така нататък :)))))



Тема откровен off-topic, ама...нови [re: Assencho]  
Автор Mилko Гeoprиeв (Credo!)
Публикувано16.10.01 09:27



До гуша ми дойде от шпаги и китари
От клетви, от гуляи и хоругви
Препускай тогава за чест и за слава

Мускетарски марш :)

p.s. Show Me The Money :)

Errare Humanum Est, Sed Perseverare Diabolicum


Тема Re: Mutuallyнови [re: Assencho]  
Автор Add (не позна)
Публикувано16.10.01 09:53



Че има драма в тези отношения - това е неопровержима истина - жалко, че драмата е на лична основа, когато се говори за професионални отношения. К'во да се прави - нрав български, pазбирания и т.н - все на отношения избива. И най-вече - личното ми усещане е , че "Товарищи, давайте будем друзья" е репликата на ПР - no exit

Add
LOL



Тема Уауууу, Милко goes independent! [re: Mилko Гeoprиeв]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано16.10.01 13:41



Последният път, когато Джери Макгуайър викаше това беше вече аут от корпорацията и независим... Това не е пожелание, а шегичка да не се разгневиш, че както си заговорил за шпаги...

This cold war just got hot!


Тема Защо пък "друзя".нови [re: Add]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано16.10.01 13:55



Стига ти журналиста да ти повярва, че го считаш за "равен", за "човек от същата страна на барикадата". Досега не съм имал проблем при работата с журналисти при този подход. Разбира се те хората не са изключение от повсеместните явления и сред тях също изобилстват глупави до безумие хора. Амо то пък къде ли не преобладава този сорт. Освен това си мисля, че "team building" активностите може да бъдат използвани от колегите и в работата с журналистите... Плюс това отговорно ви съобщавам, че те са също толкова "неочаровани" от нас.

This cold war just got hot!


Тема Still Waiting For Godo!нови [re: Meдapko]  
Автор Mилko Гeoprиeв (Credo!)
Публикувано16.10.01 14:31



е... ама, уф, няма да е днес :)

Иначе self- employment-а си е най- доброто нещо... но, раничко ми е ;)

Errare Humanum Est, Sed Perseverare Diabolicum

Редактирано от Mилko Гeoprиeв на 16.10.01 14:38.



Тема Re: Защо пък "друзя".нови [re: Meдapko]  
Автор Add (не позна)
Публикувано16.10.01 15:56



Ама, това "Освен това си мисля, че "team building" активностите може да бъдат използвани от колегите и в работата с журналистите... " може ли да го разясниш малко, а?

Add




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.