Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 29.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво ще кажете заПР кампаниите на Глобул и Мтелнови  
АвторMobilko (Нерегистриран)
Публикувано10.10.01 10:20



Как мислите кой печели повече засега? Ясна ли ви е новата ценова политика на Глобул? Какво ново при Мтел? интересуват ме всякакви мнения...



Тема Re: Какво ще кажете заПР кампаниите на Глобул и Мтелнови [re: Mobilko]  
Авторmick (Нерегистриран)
Публикувано10.10.01 13:59



черен PR от едните и безгрижно безхаберие от другите. На ва оставам да определите кой- кой е :)



Тема Re: za mickнови [re: Mobilko]  
АвторMobilko (Нерегистриран)
Публикувано10.10.01 16:39



Dobre de ama vse pak vijdash li nyakakuv smisul da se pravi neshto i ima li spored teb vuzmojnost da se napravi neshto...



Тема Re: za mickнови [re: Mobilko]  
Авторmick (Нерегистриран)
Публикувано10.10.01 17:30



искаш конкретен отговор :)?
много
и за двата оператора има трески за дялане. Едните с кошмарна корпоративна идентичност, другите с безумно преекспонирани и осрани очаквания.

Останалото е... бизнес :)



Тема Re: Какво ще кажете заПР кампаниите на Глобул и Мтел [re: Mobilko]  
Автор Heдoвoлнa. ()
Публикувано10.10.01 17:54



моето мнение е, че си много любопитен. освен това не представяш собственото си становище, което е малко дразнещо. и защо говориш за ценова политика веднага, дай да започнем от по-основни неща: имидж, корпоративна идентичност и т.н. пък ще стигнем и до мангизите най-накрая



Тема Re: Какво ще кажете заПР кампаниите на Глобул и Мтелнови [re: Heдoвoлнa.]  
АвторMobilko (Нерегистриран)
Публикувано11.10.01 12:32



Моето мнение е че и двете компании са много зян ама съвсем зян. Едната не и пука защото още няма сериозни конкуренти а другите лъжат и мажат на поразия колко си на кяр от тях. Мисля че и в двата случая си щракат с пръсти някакви ПР-псевдо специалисти, които само се тупат в гърдите и казват че са голяма работа а всъщност се копират един друг и си мислят че правят нещо. и в двата случая няма личности, няма лице. Ако питате мен и в двата случая съм разочарован от Мобилковците - нали винаги става въпрос за пари



Тема Re: Какво ще кажете заПР кампаниите на Глобул и Мтелнови [re: Heдoвoлнa.]  
АвторЧepнorлeд (Нерегистриран)
Публикувано11.10.01 14:42



Правилно! И защо да не пита човекът - нали така се избягват излишни разходи и се събират мнения и впечатления за да се напише добре обоснована и професионално издържана статия (напр.) в пресата...
Няма да е първият случай на плагиатство от клубовете...



Тема Re: Какво ще кажете заПР кампаниите на Глобул и Мтелнови [re: Mobilko]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.01 21:51



а какво мислиш, че трябва да направят, за да са "в час"?



Тема Re: Какво ще кажете заПР кампаниите на Глобул и Мтелнови [re: Чepнorлeд]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.01 21:52



и кво лошо има? тамън повече хора ще имат опосредстван достъп до нашата говорилня!



Тема Re: Za nedovolnaнови [re: Heдoвoлнa]  
АвторMobilko (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 09:53



Мисля че трябва да се хванат, да се стегнат и да помислят малко за ПР ама истински ПР а не да се залъгват с реклама. Мисля че трябват личности за едните и за другите, който да ги направи "по-красиви" за потребителите. Мисля че всеки трябва да си потърси собственото лице и да си гони задачките а не да се "бъхтат" с дебели пачки и да се демонстрира сила постоянно. Мисля че и двата оператора трябва да слязат малко на земята и да поговорят с хората - демонстрацията на сила от по-силния е типично балканска черта но трябва да се промени малко концепцията - трябва някой да помисли за потребителя и /както се казва/ да си издондурка потребителя до магазина, където той да направи своя свободен и страведлив избор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.