Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 28.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема newton-silaнови  
АвторAmbrozii (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 10:39



Nqkoj ot was chuwal li e imeto Newton-sila i izobshto kakwo mu e mnenieto, ako ima predstawa?



Тема Това опит за реклама на застрахователната...нови [re: Ambrozii]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано24.08.01 11:29



...компания ли е?

Да, знаем я. Да, знаем, че е чешка. Искаш одобрение за П.Р. работата си ли?

This cold war just got hot!


Тема Re: newton-silaнови [re: Ambrozii]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано24.08.01 11:29



гледам ги да висят по билбордове - но мнение никакво нямам. не ми дават нито информация ми дават, нито ме избъзикват с нещо, че да ми станат интересни. неее, при тях няма да си направя второто осигуряване

IMAGINE...


Тема Re: newton-silaнови [re: Ambrozii]  
АвторKacaндpa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 12:16



Печатна реклама - Двама мъже ловят риба (клиенти)

Лого - ръчичка, която прибира паричките на клиентите

Slogan в духа на старите пропагандни девизи - "Гледай спокойно напред!"

Да продължавам ли?



Тема Имаха кампаниянови [re: Ambrozii]  
Автор Dak (playboy)
Публикувано24.08.01 17:41



(рекламна), вкл. и при нас /ел. медиа/, но се запънаха точно на PR-а, където трябваше да хвърлят повече. То още не е съвсем късно, до 30 септември има още малко време.



Тема Тоя номер май вече го коментирахме ...нови [re: Meдapko]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано25.08.01 10:05



... или човека е нов в клуба ?



Тема Лелеее, разбихте ги...нови [re: Dak]  
Автор Гeнчo ()
Публикувано26.08.01 00:39



Ако човекът е искал да си прави реклама, вече сигурно съжалява. Ако е от конкуренцията на Нютон-сила, сигурно потрива ръце доволно. А може и да не са му платили хонорара и сега да иска да намери съмишленици в недоволството.

P.S.
Медарко бе,
Има една друга фирма, която продава чешки работи, и преди 1 година възложиха задача, за изпълнението на която така и не платиха. Шефът го нямало да разпише, все ми разправяше търговската директорка, и така 1 месец... Накрая се оказа че му е жена, но явно са толкова заети и извън офиса, че така и на намерила време да му бутне каквото трябва да разпише, между два сеанса в спалнята поне. Фирмата е известна на всички. Ако ги наплюя във форума като некоретни платци, това ще се счита ли за нарушение на вътрешните правила на клуб "PR"?



Тема Re: Лелеее, разбихте ги...нови [re: Гeнчo]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано26.08.01 11:55



като новак в клуба, моля, кажете ми каквиса вътрешните правила? за рекламата разбрах - да не се рекламира квото и да е. а други правила има ли?

IMAGINE...


Тема Мисля, че няма да е нарушение, а полезна...нови [re: Гeнчo]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано26.08.01 12:45



...информация за колегите.

Аз обаче те съветвам друго: Напиши го това в клуб "Черен списък на фирмите и услугите", а тук сложи само линк към темата. Така хем сме по темата, хем ще свършиш работа на колегите, за да знаят, хем ще се ппредпазим от мрънкане...

This cold war just got hot!


Тема Нищо по-различно от другите клубове [re: Джeйн]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано26.08.01 13:02



Като тук може да се добави, че са нежелателни необосновани атаки към колеги /агенции, отделни лица и др./ в смисъл, че не отхвърляме спорът като средство за намиране на истината, но всяка тежка дума трябва да е подплатена с аргументи.

Иначе ги знаеш, без лични нападки, без обидни изрази към пишещи в клуба, без политическа агитация, без човеконенавистни теории и изказвания, без ... абе няма нужда да ги изброявам, възпитаните хора, сами се усещат.

За щастие за мен в това отношение работата е малко тук.

This cold war just got hot!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.