Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 26.06.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: тс тс тс :)))нови [re: Chesare_Samp;S]  
АвторБУ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 18:43



Чакай сега: първо бъркаш туризма с емиграцията и после и забиването на гадже с раздумка у ДирБГ При това - по-дискретно - ще ни пратят в някой пенсионерски клуб да се сваляме (както виждаш публиката тук не прощава), ще ми излезе име, на други ще им излезе късмета, че са ме оплюли и до къде ще го докараме така??? Меджу другото, горната граница, дето я спомена - 30 не звучи толкоз зле, ти колко над нея си ??? ( е тук ми става весело, определно)..
А за кокошките - те са и весели, освен свободни, и честно казано, това е едно от най-смешните неща, дето чух преди време и като се замисля, с удоволствие ще спретна една кампанийка по тоя случай, но май за нея ще ми плащат в кукуруз, ще ми падне годишния доход, ше ме пратиш да паса с Асена и квоо?
и така по пътя на логиката май ще се наложи да си трая, щото далече отидох, замириса ми на сено и предпочитам да си пия мартинито и да се правя, че не ти чета отговорите.



Тема Re: тс тс тс :)))нови [re: БУ]  
Автор Chesare_Samp;S (има опит)
Публикувано14.08.01 19:02



За кукуруза си права, ама не се притеснявай, ще му намерим пазар и ще го продадем на сметка, с печалба над 25%, както е модерно в България, та няма да ти падне годишния доход... Иначе прибави 10 и ще си отговориш на поставения въпрос! И аз отивам да пия, само че падам си по Уискито, така че ще си пием.... Разделени....



Тема Re: кажи му клиент и не го обиждай повече!нови [re: Heдoвoлнa.]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 19:46



много си тъпа
по-добре се застреляй да не се мъчиш



Тема Re: а така!нови [re: БУ]  
Автор XЛEБAPOB ()
Публикувано14.08.01 23:43



Лека и доходна ??? Ти да не работиш в такситата ? Май нещо познато ми звучиш, а ?



Тема Re: а така!нови [re: XЛEБAPOB]  
АвторБУ (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 09:38



Ами да, затова и прякорът ми е такъв! ти досега не се ли светна??? Ех, Хлебаров, аз си мислех, че си по-прозорлив и четеш между редовете...




Тема Re: а така!нови [re: XЛEБAPOB]  
Авторdaniela (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 13:24



A vii si prikazvaite, prikazvaite si:-))
Ama mai-mai i nai-varlite materialisti, pragmatici, akuli i t.n. stignahte do tova, koeto az se opitvam ( ama iavno ne uspiavam, shoto ochevadno ne sam karsnorechiva) da kaja - nishto v toz jivot ne e samo cherno ili samo bialo, vsichko e nuansi na sivoto ( prosti, o, genii deto te citiram). Cakata mu e da namerim tochnia nuans. Ta za biznesa govorim - pravila li shte gi narechesh, moral li shte e, etika li ili drugo. Andjik za tui stava duma. A tova, che nikoi v biznesa ne e angel - savsem sam saglasna. Maistoriata e da si dadesh smetka i da napipash balansovoto chislo - hem da pravish uspeshen biznes, hem kato se poglednesh sutrin v ogledaloto da ne ti se shte da pliuesh. Malko popresilih s pliueneto - iskah da kaja da se chuvstvash dobre v sobstvenata si koja i savestta da ne teji.
A tova che postingite mi mirishat na propoved - sigurno e ot EGN, horata se vdetiniavat:-))E, oshte ne sam izkukala savsem si mislia:-))
Za BU - pak ti kazvam, vsichko tova iziskva vreme, niama spor. No kolkoto i da otneme, nali zatui sme jivi, vreme - kolkoto iskash. Pak nali vsiako neshto niakoi triabva da go pochne. Ne si samo ti, koiato mi kazvash, che mai sam se zapratila v poleto na idealizma, ima i drugi, koito me gledat s nedoverie i si misliat, che e niakoi nomer za nadmoshtie i biznes kombinaciika. Da si misliat kakvoto shtat nevernicite, te sami shte stignat do tova polojenie niakoi den i togava shte razberat. Pak i delata govoriat po-silno ot dumite, nali



Тема Re: тс тс тс :)))нови [re: Chesare_Samp;S]  
АвторБУ (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 16:05



всичко звучи приемливо, наздраве!



Тема Re: а така!нови [re: daniela]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано15.08.01 17:56



Ееее, Даниела, айде сега - за ЕГН-та ли ще си говорим ? Ами то и мойто знаеш как почва, ама ... просто не обичам прекалени светци.



Тема Re: а така!нови [re: daniela]  
АвторБУ (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 18:19



Пак ти казвам и аз - схващам за к'во говориш..Но друга ми беше идеята, не да ти казвам, че си в полето на идеализма, далеч съм от тая мисъл.
Иначе за приказката за делата - така е, беше написано някъде дори...:)



Тема Re: а така!нови [re: Xлeбapoв]  
Авторdaniela (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 21:16



Prekalen svtec i bogu ne e drag:-)) Nal tai??Balansa-a-a-a-.
S tui prikiuchvam temata za hvarkatite:-))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.