Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 30.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема pr  
Авторnai dobria (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 17:28



na men pak mi pisna ot nekompetentni jurnalisti deto si misliat , 4e izobchto znaiat nechto.Za jalost istinata e druga - realno jurnalistite nichto ne u4at , ot nichto ne razbirat , a samo presazdavat zaobikaliachtata gi deistvitelnost. Imaiki predvid 4e percepciata e funkcia ot li4nosta se stiga do prostia izvod 4e ot tiah samo gluposti moje da se o4akva , ai polu4ava



Тема не че ти ...нови [re: nai dobria]  
Автор Heдoвoлнa. (непознат)
Публикувано27.07.01 22:27



се бъркам, но може да си по-внимателна с обобщенията.



Тема Re: не че ти ...нови [re: Heдoвoлнa.]  
Автор Tuk_sam (непознат )
Публикувано27.07.01 23:07



ОООО аз да ти кажа съм работил и двете работи(а и съм ги завършил и двете)
Чудесар винаги се сещам с умиление за страсните дерзания на моите бивши колеги то беше чудо , то беше забава. Възможно е да греша (сгреших, но изключенията са малко), но чакай да се сетим за Волгин и глупостите му от рода на - ние сме месии или по-точно богове , уви по неволя на земята



Тема Re: pr Приятелю - не таканови [re: nai dobria]  
Автор Chesare_Samp;S (непознат )
Публикувано29.07.01 10:58



Мисля, че подобни обобщения са тотално грешни! Първо на какво отгоре поставяме всички журналисти под един общ знаменател??? Второ защо е нужно да се караме с наши партньори - Та без журналистите нашата работа просто е безпредметна... Освен това - когато става въпрос за взаимоотношения - винаги са необходими поне двама... Т.е. ако някой има проблеми в отношенията си с журналистите... Ами нека потърси поне мъничко вина и в себе си... Много ми е интересно - ти четящи приятелю, какво ли ще кажеш за имена като Кеворк Кеворкян, Тома Томов, Дмитрий Иванов, Бойко Станкушев, Светла Петрова, Румяна Червенкова, Веселин Дремджиев, Миряна Башева, Лили Маринкова, Ясен Петров, Тошо Тошев, Валерия Велева, Петко Георгиев, Бойко Василев, Копринка Червенкова, Гита Минкова, Боряна Димитрова, Асен Инджиев, хайде и малко репортери... Аглая Шамлиева, Севда Шишманова, Диляна Ценова, Йова Апостолова, Елена Йончева, Иво Никодимов, Весела Петрова, Мария Чернева и т.н.... И те ли не четат и не знаят нищо.... Недей така приятелю... Горният списък съдържа доста имена от различни поколения... Това, че ние не каним най-качествените да работят с нас... А предпочитаме, кой знае защо, плявата от журналистическото братство си е наш проблем... Една сериозна част от PR-а е да се научим да подбираме и журналистите, а не да обвиняваме другите за своите собствени грешки... :))) Помисли и за функцията от перцепцията на твоята собствена личност...



Тема Re: prнови [re: nai dobria]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано29.07.01 11:43



Я, ама ти и тука ли цъфна ? Е добре да обобщим - появява се "най-добрия" в клуб Реклама и казва - "всички се тъпаци, паплач, щото нямате нужното образование". Сега се появява тук и казва - "всички журналисти са боклуци". ОБАЧЕ ... той е най-добрия, няма значение в коя област. Има си образования човека и най-важното - всичко знае.

Абе пич, я кажи по-добре какво си написал, какво си направил, какво си сътворил - ти лично ? Така де, и ние да се отъркаме малко в гениалността.

А аз ще прегледам и други клубове - може да си гениален в още нещо.



Тема Re: prнови [re: Xлeбapoв]  
Авторnai dobria (Нерегистриран)
Публикувано29.07.01 12:00



"Sporich se s nai dobria chte umrech kato onia"- e izkly4enia vinagi chte se nameriat, no fakta na izbroiavaneto im e pokazatelen za oskadnosta im.
No ako izhodim ot prezupciata na jurnalistikata- e tia e presazdavachta , a ne sazdavachta. A ideite 4e te sa voda4ite na obchtestvoto i t.n. - ami mislia 4e obchtestvoto v momenta e pokazatel za rabotata im.
Da ne govorim za samata presa kato ka4estvo, dizain , struktura , na4in na rakovodene na izdatelskata deinost.
Edin kratak pregled na "media sviat" vi9nagi moje da razveseli posarnaloto mi lice - deto se vika demagogia, demagogia i taka dokato i se varjech . I zabelejete vizaram samo stoli4nata presa na stoli4nata presa, ne mi se misli za regionalnata. V tazi vrazka vinagi mojem da napravim edin kontent analiz na vsiako edno izdanie s vseki borec na dobroto ime na presata v Bg



Тема Re: prнови [re: Xлeбapoв]  
Авторnai dobria (Нерегистриран)
Публикувано29.07.01 12:27



Koie toi li? - toi e tolkova dobar, toi e tolkova velik 4e prosto vsi4ki mu vikat nai dobria.
Koi li nego chte uspori, koi li s nego chte probva da prebori.
Me4tite sa 4udesno nechto, no da gi postignech ne e lesno
*********************************************




Поредна редакция, заради лична нападка към пишещ в клуба!

Редактирано от Meдapko на 29.07.01 16:55.



Тема Re: prнови [re: nai dobria]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано29.07.01 12:53



Аман от комплексари !



Тема Хлебаров, моля ти се не давай и ти по неговия тон!нови [re: Xлeбapoв]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано29.07.01 16:47



Редактирам неговите постинги, трябва ли да му угаждаш, та и всичко твое да прочитам по няколко пъти?

This cold war just got hot!


Тема Виж какво, като се научиш на основни понятия,...нови [re: nai dobria]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано29.07.01 16:53



...тогава раздавай правосъдие!

ПО ДЕФИНИЦИЯ ЖУРНАЛИСТИКАТА Е ПРИЗВАНА ДА ПРЕСЪЗДАВАы ТОЕСТА ДА ПРЕДАВА НА ОКОЛНИТЕ ТОВА, КОЕТО СЕ Е СЛУЧИЛО В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ. Още една такава, шега със заплаха и започвам да трия всеки твой постинг! Никога не съм излизал така от кожата си, можеш да питаш останалите в клуба, но такова поведение, поне докато не бъде избран друг модератор аз няма да допусна!

Това е професионален форум, а не квартална бирария!!!

This cold war just got hot!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.