Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 13.06.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хлебаров,...нови [re: Xлeбapoв]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано29.07.01 16:59



...зарежи го! Аз ще се оправям с него. Нека само с него да ми се налага да се занимавам!

This cold war just got hot!


Тема Re: Хлебаров, моля ти се не давай и ти по неговия тон!нови [re: Meдapko]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано30.07.01 08:10



Добре, няма повече - посипвам си главата с пепел.
Нали все пак аз те помолих за това в клуб "Реклама".



Тема Re: Виж какво, като се научиш на основни понятия,...нови [re: Meдapko]  
Авторnai dobria (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 13:23



tuka ne stava vapros za moi poniatia a za obektivna istina.parvo ima razli4ni vidove jurnalistika masovosta i predpolaga doseg do goliama masa ot hora a i samoto predlagane na informacia predpolaga formirane na mirogled, normi i cenosti
o4ertava se izvoda v koito az sam prav
a zaplahite sa citat ot filma hakeri i ne mislia 4e fylma e mnogo strachen- tam niama patologi4ni obici
a mejdu drugoto mnogo interesno chte mi e da mi razkajech za cenzorata v edno demokrati4no obchtestvo i kak edin 4ovek moje daaa rechava filosofskia vapros za dobroto i lochoto
a da i kak se obvarzva tova s profisionalnata etika



Тема Хахахахаха!нови [re: nai dobria]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано31.07.01 15:39



Много типично! Никакъв конкретен отговор и никаква аргументация. За сметка на това се впускаме в обсъждането: "Абе защо ми триеш ти постингите, да те питам аз?".

В отговор на:

parvo ima razli4ni vidove jurnalistika masovosta i predpolaga doseg do goliama masa ot hora a i samoto predlagane na informacia predpolaga formirane na mirogled, normi i cenosti




След много усилия да пренебрегна липсата на препинателни знаци успях да видя в това "изречение", че ти пак си говориш общи приказки за журналистиката. По това, което се опитваш да изкараш журналистика, разбирам, че говориш за белетристика, което е абсолютно различно нещо.

"Хакери" е сладко тинейджърско филмче, което и аз много харесвам, но всеки цитат изваден от контекста може да значи нещо тотално различно. Дори и Ленин можеш да сложиш в детска книжка по този начин...

ЦензУрата в демократичното общество е установена на един единствен принцип: Свободата на един човек завършва там, където започва свободата на другия... Сега се замисли, колко агресия спрямо другите имаше в твоите писания и тогава ми говори за цензУра.

Много ми е интересно един толкова неграмотен човек като теб как ще обсъди на каквото и да било философско равнище доброто и злото...

This cold war just got hot!

Тема Re: prнови [re: nai dobria]  
АвторPaskvil (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 12:05



Предлагам ти да се разкараш от тоя форум, защото тук няма място за полуидиоти като теб ако ме разбираш какво искам да кажа. Само много болен и напълно лишен от признаци на умствена дейност човек може да заяви подобни глупости.
Надявам се, че си се обидил и ще направиш това, което те съветвам.



Тема Re: Хахахахаха!нови [re: Meдapko]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано01.08.01 19:20



А ти що му се върза, а ! Остави човека - не го ли виждаш, че не е сам. Имаш доста опит в BTL, не знаеш ли, че като се съберат повече от 20 човека на едно място и винаги се появява (задължително) и някой идиот. Селския идиот освен това е класически образ в българската народопсихология. Така че - просто го остави и - с гумичката, ти си знаеш...



Тема Етиката на модерирането изисква да...нови [re: Xлeбapoв]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано02.08.01 10:37



...мотивирам действията си. Дори и местния Мунчо има право да знае защо е изтрит или редактиран негов постинг. Това е, не че съм му се вързал особенно.

This cold war just got hot!


Тема blajeni da sa viarvachtiteнови [re: Meдapko]  
Авторnai dobria (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 14:53



ami svobodata i demokraciata sa probvani da badat defenirani dosta godini , 4e da moga da dam az niakakva defenicia.
kogato pichehc na latinica e malko smechno da spazvach niakakvi prepinatelni znaci e malko smechno
otnosno obchtite raboti- abe da to taka chte kajech az mai biah predlojil da prai kontent analiz
ooooooooooo 4akai da se setia kvo beche kazal niche za morala" toi e za da zachtitava slabite"mai svobodata e mnogo subektivno poniatie i e vapros na lichna percepcia obosnovana ot mnojestvo faktori i kogato sa izkriveni ochte v osnovata si se polu4avat smechkite za masovite ubiici
a za konteksta --- hahaha ami mojech da go saotnesech kam jurnalistikata
a na hlebarov ----------- napravo si jalak spomni si" garvane i ti ptico prokleta zachto..................." na 4ii grob be priatelio nechtasten, badi smel poniakoga prosto GUBICH



Тема Re: blajeni da sa viarvachtiteнови [re: nai dobria]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано03.08.01 15:40



Тъкмо се бях затъжил за "най-добрия" и хоп, ето го. Що не дойдеш и ти вторник вечер да ни повеселиш, а ? Обещавам, че няма да те бием.



Тема Re: blajeni da sa viarvachtiteнови [re: Xлeбapoв]  
Автор Mилko Гeoprиeв (Credo!)
Публикувано03.08.01 17:08



...много

Errare Humanum Est, Sed Perseverare Diabolicum



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.