Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 22.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Изборната нощнови  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано18.06.01 15:41



Сигурно сте гледали и Вие като мен до късно телевизия и днес не сте особено работоспособни (в момента говоря за себе си)

Но ако сте прецъквали каналите тая нощ, сигурно имате мнение коя от телевизиите се справи най-добре с отразяването на станалото и нестаналото. Вярно, че сме малка държава и една група политолози обходи студията на трите най-големи, но кой според Вас беше най-добър.

Моето лично мнение клони към стария лъв Иван Гарелов, който има много неща да каже все още. Да ме прощават БНТ, но някак си ми увиснаха несериозни, за БТВ - или хубаво или нищо, аз засега съм на втория вариант. Седем зрители направо няма да я споменавам.



Тема Re: Изборната нощнови [re: Assencho]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано18.06.01 16:32



Ами, Асенчо...
аз пък започнах традиционалистично с кавал 1 и когато там ми писна - префърлих на "стария лъф" Гарелофф - ама там ко да видя - същите лица, говорат същите работи.
И се отказах да ги гледам - върнах си се на Кавала - мое да са "увиснали несериозни", но поне бяха напред с новините и коментарите.
За бТВ и 7Дни
и аз няма да коментирам - просто защото не съм ги гледал - когато прещраквах на тях - имаше нещо различно от избори.
Та... цялото тва отгоре идеше да рече, че за мен БНТ продължава да е малко по - професионалната телевизия. Е - айде, без да броим звука де... за него си признавам без бой - и аз не бях доволен.
тва от мен

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Изборната нощнови [re: Assencho]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 14:21



малко късно се включвам, ама и аз да си кажа. всички телевизии се бяха постарали. наистина. Светла Петрова беше на ниво, рутината си каза думата въпреки новия работодател. Гарелов и Мия се справиха с лекота. Бойко в типичния му леко агресивен американски стил не беше по-назад. аз лично останах доволна от визията на "трите" големи: професионални, раздвижени, компетентни и оставиха чувството за пълно журналистическо изчерпване на ситуацията /имам предвид насищането с информация, включванията извън основното студио и бързината/. Асене, да ме извиняваш, но не видях нищо несериозно в БНТ, особено ми хареса елегантното включване на По света и у нас в хода на изборната вечер. струва ми се основната роля на тв през тази вечер беше да не оставят впечатление за незказаност, недопоказаност и те напълно дръпнаха завесата, така че всеки човек пред екрана на собствения си телевизор да се чувства участник в събитието...



Тема Ми ....нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано19.06.01 18:53



По БНТ не ми харесаха ония карикатурки на покрива на сградата и май това с мейлите ми изглеждаше малко нагласено

ама може и да бъркам



Тема Re: Ми ....нови [re: Assencho]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 18:18



абе, що си такъв начи! не земеш да оцениш стремежа на хората да разчупят нещата, да се разбере, че сме в електронната епоха и т.н.
освен това не спомена нито една конструктивна забележка, така че - не ти се признава постинга за критикарски. аз казах.



Тема Re: Изборната нощнови [re: Assencho]  
Автор Chesare_Samp;S (непознат )
Публикувано23.07.01 21:47



Абре Асенчо! Мнооо си сладък! :)))

Един мой приятел казваше: "Не се изказвай неподготвен". Та и ти "Кога стана циганин - кога ти почерне гъ.."? Хихихи :D

Може би си гледал в следизборната нощ - в компанията на чуждо голо тяло, за да даваш такива оценки. Но това си е твой проблем. На обективността ти. И явно и на работоспособността ти. Май си неработоспособен след секс.



Тема Re: Изборната нощнови [re: Chesare_Samp;S]  
Автор Mилko Гeoprиeв (Credo!)
Публикувано24.07.01 11:27



не обръщайте и този клуб на плювалник

Errare Humanum Est, Sed Perseverare Diabolicum


Тема Re: Изборната нощнови [re: Mилko Гeoprиeв]  
Автор Chesare_Samp;S (непознат )
Публикувано24.07.01 12:14





Драги Милко,

Отнасям се с небивало уважение към забележката ти!!! Обърни внимание, че основният плювалник /без градивност в критиката си!/ е ибо нареченият Asencho /поназнайва нещичко/. Та ще да те замоля, бъди така добър и отправи забележката си към него... Ако го познаваш и лично, ми... поговори му, може би момчето има комплекси да си избива... Не го познавам, но като прочетох какво е писал по темите... Интерес би представлявал и за психолози и за психиатри... :))) Всъщност, може би не е момче, защото издава психика на истерична девойка... Или поне на човек, който преди всичко не е наясно със себе си... Не знае какво иска, а още по-малко как да го постигне... И търси изява... Която видиш ли му носи някаква известност... Пък била тя и виртуална... :)))



Тема Re: Изборната нощнови [re: Chesare_Samp;S]  
Автор Mилko Гeoprиeв (Credo!)
Публикувано24.07.01 14:52



Драги ми Цезаре,
Преди всичко, бих искал да уточня, че не съм ангажиран пряко с PR, но темата определено ме засяга.
Определено забележката ми се отнася и за двамата, защото обикновено процеса на комуникацията е двупосочен. Така че, имам серизони основания да мисля, че неговите мнения те засягат персонално. Което значи, че и реакцията ти е персонална, т.е. емоционална и извън принципите, на които заляга един професионален разговор. За да бъда разбран еднозначно и правилно, ще го формулирам така: ако ти не беше обърнал конкретно внимание на неговите писания, аз лично нямаше и да помисля, че мненията на Asencho биха могли да ми навеят мислите, че (цитирам) "...Интерес би представлявал и за психолози и за психиатри... :))) Всъщност, може би не е момче, защото издава психика на истерична девойка... "
Не познавам човека, но определено не мисля, че мненията му са "истерични" или "интересни за психолог или психиатър" ,или че избива комплекси. Ако греша, цитирай кои точно негови мисли те накараха да направиш тези изводи. А, да, ще се радвам и да видя някой твой постинг на професионална тема, все пак, за това сме се събрали, нали?
Errare Humanum Est, Sed Perseverare Diabolicum

Редактирано от Mилko Гeoprиeв на 24.07.01 14:59.



Тема Re: Изборната нощ [re: Chesare_Samp;S]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано25.07.01 15:29



Dobre doshul v cluba :))

I mnogo polzotvorni diskusii ti zelaia susto. I dano ot novi klienti da ne se otturvesh. I blagodaria za vnimanieto, s koeto si mi chel nestata, sladur :))



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.