Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 25.06.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Няма универсална реакция, приятелко в...нови [re: Meдapko]  
Автор Heдoвoлнa. (непознат )
Публикувано10.07.01 15:45



ето ме, Медарко - регистрирара, костюмирана, вдигаща броя на потребителите и съответно цените за реклама в дир-а! доволен?!?
та по въпроса - Даниелчето е права и ти си прав, ама и аз да си кажа - не съм по-малко права. мило и драго давам за по-добри позиции в това издание, ама нъц! не става и не става! точно прицелените публикации събират прах на бюрото ми, изписах си моливите да ги преправям и доизкусурявам, но си знам, че бял свят няма да видят! така ситуацията няма изгледи да се оправи /освен ако не се намесят кърджалийските сепаратисти, легенди се разказват за потенциалът им да "оправят" ситуации/



Тема Re: будистко спокойствие и непукизъм...?нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Mилko Гeoprиeв (Credo!)
Публикувано10.07.01 15:48



Поне знаеш ли кой е поръчителя на материалите?

Errare Humanum Est, Sed Perseverare Diabolicum


Тема Re: Няма универсална реакция, приятелко в...нови [re: Heдoвoлнa.]  
АвторEдин c oпит (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 15:57



Ама какво ви става, колеги?!
Вие психологически операции не сте провеждали до сега, поне не сте ли изучавали?
Както се казва - припомнете си забравеното старо...



Тема Re: будистко спокойствие и непукизъм...?нови [re: Mилko Гeoprиeв]  
Автор Heдoвoлнa. (непознат )
Публикувано10.07.01 16:43



досещам се! делим един пазар, дето се казва борим се на едно и също столче да седнем... първата нервна вълна ме поотпусна и сега гледам на нещата по-трезво и някак отстрани... на война и в любовта всичко било позволено?!? елате да видите като се намесят финансови интереси как се разширява кръгът на позволеното!!!



Тема Re: Няма универсална реакция, приятелко в...нови [re: Heдoвoлнa.]  
Авторkakaana (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 17:34



Abe, hora vie ludi li ste



Тема Re: Няма универсална реакция, приятелко в...нови [re: kakaana]  
Автор Heдoвoлнa. (непознат )
Публикувано10.07.01 21:23



тъй като постингът ти е адресиран към мен ще ти отговоря, перефразирайки една популярна мисъл: да луди сме и това адски много ни помага в този бизнес!



Тема Re: Няма универсална реакция, приятелко в...нови [re: Heдoвoлнa.]  
АвторEдин c oпит (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 10:01



.... Точно! Освен това, в ненормалната държава и лудото "общество", в което ни се налага да действаме, лудостта е най-нормалното нещо...



Тема Re: писна ми от подкупни журналисти!!!нови [re: Heдoвoлнa]  
Авторdaniela (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 22:42



Ti oshte si krii, kakvo beshe " puhkavite ustni", pak iskai pomosht Ne che sam sigurna, che moga da ti dam dobar savet, ama taka na sliapo, niama poveche da se izlagam - az konsultant li sam ili kakvo. Tova ne znachi pari, a znachi reputacia - ako me razbirash Ta kato ne znam za kakvo stava vapros ( a ne se i napavma mnogo da ugadia) si malcha-a-a-a. Kuklite i parcalkite, che stanahme na po 40



Тема Re: писна ми от подкупни журналисти!!!нови [re: daniela]  
Автор Heдoвoлнa. (непознат)
Публикувано18.07.01 09:17



използвам случая да ти благодаря още веднъж за съпричастността



Тема Re: Няма универсална реакция, приятелко в...нови [re: Eдин c oпит]  
АвторБУ (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 13:38



както се казва, приятелю (л.а.), луди сме, но е връзвайте, защото без нас обществеността ще плува в едно голямо недоразумение ..
П.С. а какво исках да кажа току-що? ти схвана ли го




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.