Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 12.06.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПР Форум 2001нови  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано27.06.01 11:59



Много бих искал да споделяте мненията си за форума, който ще се проведе тоя петък.

Отварям темата два дена по-рано, да си знаете :))))

Аз обещавам да си пусна мнението за лекциите, които ще посетя.



Тема Re: ПР Форум 2001 [re: Assencho]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 19:38



ето ме и мене с първите си впечатления от форума.

негативното: в последния момент промениха правилата на играта, забравили за ДДС-то, не че сумата е голяма, ама прави лошо впечатление, първоначално закъснение - 25 мин., не че е много, ама прави лошо впечатление, първата лекция - бла-бла, общи лафове, не че са излишни, ама правят лошо впечатление /предвид аудиторията/, домакините не се държаха като домакини и не успяваха да владеят интереса на аудиторията, не че е задължително да са досадни, ама прави лошо впечатление да липсва "здрава ръка", кафето беше отврат

позитивно: дискусията раздвижи нещата /като изключим пространните обяснения на колежката от IBM за идеалистичните им цели на бълг. пазар?!?/,втората лекция за туризма беше приятна и дори полезна със споделянето на успешната и неуспешна кампания /много си падам по разнищване на PR-случаи/, кипърският доктор се беше подгитвил като за пред студенти - с желание и прилежно, симпатяга беше, кефя се от идеята за интегрирани маркетингови комуникации и си мисля, че натам трябва да се върви, сладкишите бяха супер

заключение: професията се е феминизирала почти до ръба на чашата,
най-накрая искрено се забавлявах с дегустацията на Джони /макар, че не издържах до края й, обаче ми беше интересно да наблюдавам съсредоточените физиономии на колегите, жабуркащи уиски/
от мен - толкова!



Тема Re: ПР Форум 2001нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано01.07.01 14:49



Недоволна с право - и аз исках нещата да започнат навреме и да приключват както е обявена програмата. Малка неприятна изненада в началото - нова програма на лекциите, но после разбрах, че се налагала (както и да е).

По повод на дискусията - много добра идея, но на подобна дискусия няма място за публика - просто или участваш в дискусията или се чувстваш като воайор, което ме и накара да си тръгна преждевременно. Това е болна тема, защото подобна дискусия само може да помогне, но никоя агенция няма да се наеме с финансирането на подобно нещо. Защото ще спечели професията, а не агенцията. Ще й дойде времето някой ден.

Една малка ремарка - като се организира такова нещо не трябва ли да е в неработен ден. Все пак всички (или повечето присъствали) работим някъде и е малко неудобно цял ден да те няма на разположение. Аз лично разделих акредитацията с колеги, просто защото имам и слуожебни задължения.

Иначе оставам с впечатлението, че повечето колеги идват на подобни форуми за да крадат идеи от големия ПР, а не да обменят опит. Отчаяните опити на Минка Златева да разбере как се оценяват кампании например.

От мен толкоз. Засега ...



Тема Re: ПР Форум 2001нови [re: Assencho]  
Автор Chesare_Samp;S (непознат )
Публикувано23.07.01 21:21



Абе Асенчо!
Ти граматика учил ли си? Или си пропуснал тези часове в училище. Може би тогава си ходил да папкаш! Или по любов! Знам ли? Определено те съветвам да се поограмотиш! Не подхожда на един PR-man да е неграмотен! Щом не е в час с българския, какво остава с другите езици? Прилича на самоука история!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.