Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:50 27.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПР на ПР - мрежатанови  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано19.06.01 19:06



Мдааааа, като си поддържаме клавиатурите в работно състояние, защо не ги употребим да разнищим какво Ви и какво не Ви харесва в сайтовете на ПР-агенциите български?!?

Не че сме особено много, но все пак база за сравнение има, нали :)))))

Фаворитът получава .... не съм измислил още, ама накрая може и награди да раздаваме от тоя клуб :--))))



Тема Re: ПР на ПР - мрежатанови [re: Assencho]  
АвторEvaluation (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:17



Ei, Assene,
ti da ne prouchvash mnenia, za da napravish the best web site :)
Ne, taka, ne sme tolkoz prosti, a i ne iskam da govoria za sites na colleagues, shtot ne e got - vig, za chubinsko stava, ama ne i za BG colleagues !
Vnimavai s provokaciite - mnogo sa ochevadni:)



Тема Неам нервинови [re: Evaluation]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано20.06.01 07:51



Всичко в тая държава е прекрасно, розите са най-уханни, нашите слонове вече са по-големи от съветските, българския ПР е просто дъ бест, що не идем в чужбинско да им отваряме очите.

О, миг, поспри

Иначе, когато направя сайт, първо на тебе ще го покажа.



Тема Re: Ами...нови [re: Assencho]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано20.06.01 11:19



... аз да си кажа, че май не съм виждал на ПР агенция сайт, освен тоя дето съм правил аз :))
ъх.. не
имаше на Макс сайт... с некъф Флаш и Джава, дето не можах да ги изчакам да се заредят...
и ...
хмм... май тва беше
а иначе за нашия сайт - ми аз лично не съм доволен от него
ма
тва май си е за всеки уебсайтосъставител дерт - да не е доволен :)

иначе - я ме образовайте и пуснете няколко сайта да видя, а?

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: ПР на ПР - мрежатанови [re: Assencho]  
Авторvictors (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 11:21



Отлична идея, Асенчо. Нека го направим. Как обаче да процедираме - сайт по сайт и неговото качество и защо тази или онази агенция все още няма сайт. Може и така, но аз предлагам да допълним играта и с ролята на корпоративните сайтове и тяхното съдържание в полза на ПР. Може пък да разширим още - що е то ПР през Интернет? Нека първо осмислим идеята и параметрите на дискусията и тогава да започнем по същество. Хубаво е и други да се намесят.



Тема Re: ПР на ПР - мрежатанови [re: victors]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано20.06.01 11:27



Абеее...
то ся един сайт има корпоративен със съдържание...
и тва е вашия...
то е ясно :)
иначе да - ако ше се разисква - нека е в отделни теми за сяко нещо... че вй го - с мойте месиджи винаги праа мазало :))

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Списъканови [re: Assencho]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано20.06.01 11:34



Те ги те сайтовете, дето ги знам:

АПРА - www.apraagency.com
M3 - www.m3bg.com
Юнайтед Партнърс - www.united-partners.com
НОА - www.noapr-bg.com

май има и други, ама от мене тва :)))



Тема Re: Списъканови [re: Assencho]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано20.06.01 11:54



Хмм...
да дам по ред
АПРА - като видя "the BEST PR agency in Bulgaria" - и ми се сгажда...
може да са такава - ма лично мене ме дразни.
М3 - корпоративен сайт на Флаш? Неее... моля ви... мига наляво надясно, подскача, определено не ме кара да търся инфо.
ЮП - него нема да коментирам - в първия си постинг го направих :)
НОА - Флаш интро, което отвътре те кара да му кажеш skip, още повече motion tween & alpha вече не са толкова актуални. Иначе - отвътре - приятно подреден сайт - задържащ поне моето око. Неприятно впечатление ми правят фрази от сорта "ИЗГОТВЯНЕ на ПР кампании" и "ПРЕС-РИЛИЙЗИ". Струва ми се че може и по добре :)

п.с. мнението ми е чисто субективно, формирано на "бърз полет" над сайтовете и от собствената ми дизайнерска камбанария.

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема oshe dwaнови [re: Assencho]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано20.06.01 13:12



http://www.cit.bg/~janev/
http://www.mitrapr.com/




Тема Re: Списъканови [re: Assencho]  
Авторvictors (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 15:54



M.A.R.C. имат обявена страница, но е все още under construction (www.marc.bg).
Имайте предвид обаче, че повечето класически рекламни агенции предлагат и ПР услуги, така че трябва да броим и разглеждаме и техните сайтове. А те не са малко. Според мен всички страници, които досега посочихте са добри откъм съдържание поне що се отнася до нивото на интернет култура (публики) и потребление в България. Освен това страниците, предполагам, се актуализират, което е важно.
Четох наскоро две статии по темата в Медиа свят: "Скромното ни присъствие в Интернет" (бр.март 2001) и доволни ли са журналистите от уеб сайтовете на компаниите (бр. юни 2001) Ако сте ги пропуснали - вижте ги.
ПР на ПР в Мрежата обаче (както Асенчо постави темата) не включва само сайтове на агенции, а и корпоративните сайтове и тяхното съдържание. Защото става дума за ПР на вътрешните ПР отдели. Но освен за съдържанието - ПР в компаниите трябва да се занимава и с това доколко популяризира корпоративния сайт, сред кои публики и по какъв начин. Един пример - вижте сайта на Министерство на здравеопазването. Добър е и има доста възможности за ПР.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.