Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 05.07.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Character killing?нови [re: no_future]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 12:59



no future, а бре да работя за производител на соев сос беше хипотетично, имагинерно, предположително, примено и т.н. пък ти вече дори ме уволни!

за таргета - аз го смених в крачка, не усети ли. сега таргет са ми самоубийците-хедонисти и мъжете, търсещи подарък за тъща си. успехът ми е в кърпа вързан - последните ще купуват соев сос с кашони!

P.s. върти ми се в главата сценарии на филмче ... "Десет седмици и половина"... има много еротични сцени със специалното участие на СОЕВИЯ СОС

аре чао и заведи гаджето на китайски довечера (при положение, че ти е писнала, ама не ти стиска да я сиктирдосаш по традиционния начин!)



Тема Опитай тезинови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Ombudsman (непознат)
Публикувано10.08.01 17:00



http://www.meansbusiness.com/Organizing-Work-and-People-Books/The-Character-of-a-Corporation.htm
http://www.newdawnmagazine.com/Articles/
www.geocities.com/zassoursky/paper.htm



Тема Re: Character killing? - за Графинятанови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано12.08.01 10:20



дай си мейла и ще ти пратя едно нелошо ръководство по кризисен мениджмънт - там ще намериш доста от това, което те интересува, вкл. и с конкретни примери
единственото неудобство е, че е на руски

IMAGINE...


Тема Благодаря!нови [re: Джeйн]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано23.08.01 20:34



Мейлът ми е goddess@dir.bg

Джейн, мерси много за предложението!
Ще ти бъда много признателна!



Тема Re: Опитай тезинови [re: Ombudsman]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано23.08.01 20:43



Благодаря!

P.S. Интересен ник си си избрал.
И ми стана интересно, мислиш ли, че в България Омбудсманът може да бъде ефективен и да просъществува, без да бъде обвиняван в корупция и т.н...
Според мен още не сме дорасли за тази форма на контрол.
И май никога няма да дорастем.



Тема Re: Character killing?нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано23.08.01 20:46



Радва ме стратегическото ти мислене, а и още няколко качества, които забелязах, че притежаваш...
Успехи!



Тема Re: Опитай тезинови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано24.08.01 10:31



извинявам се за намесата - но у нас институцията омбудсман практически не съществува, тъй като не е регламентирана законово и като следствие няма никакви права(((

освен да утешава пострадавшите и да им дава акъл къде да си търсят правата

IMAGINE...


Тема Re: Моля :)нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано24.08.01 10:43



току-що ти го пратих :)))

IMAGINE...


Тема Ombudsmanнови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Ombudsman (непознат)
Публикувано24.08.01 15:14



CC. Jane
Всъщност омбудсманът е публичен изслушвател. Той не може да има някакви особени права, по-скоро може да прави изводи и да дава препоръки към работата на публичните администрации (общински, държавни и др.).
Не мисля че не сме дорасли за това. Аз и ти сме дорасли, нали? или поне така мислим. Тогава защо да изключваме колегите си, родителите си и т.н.
Смятам, че въвеждането на омбудсман в общинската администрация е част от възпитаването на потребителска и гражданска култура, което е основното, за да се развива едно общество.
Е, това е кротко и скромно моето мнение. иначе си избрах този ник, защото умея да слушам



Тема Re: Ombudsmanнови [re: Ombudsman]  
Автор Dak (playboy)
Публикувано24.08.01 17:47



Напоследък е модерно и в медиите да има "омбудсман". Напр. в САЩ - там гражданството негодува, че журналистът получава облаги от лицата (юридическите), с които контактува; че е пристрастен, и т.н. Та медийният омбудсман посредничи и е овластен да взима решения спрямо журналистите, плюс съдейства и за оправяне на неща между зрител/слушател и администрация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.