Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ето ги вашите хора:  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано16.08.13 23:17





варнензъ няма да оставът градъ на комунисти и турзъ като северна българя и курдгалъ

Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Киро]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано17.08.13 00:06



Гледам, че станишката е минала евтинжос, мангалите сигурно са стрували доста по-малко в сравнение с футболните агитки на боцата





Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Киро]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано19.08.13 14:55



Те още като докараха автобусите гледах новините на живо, и половината от тея не знаеха защо изобщо са дошли. Един пенсионер вика: "аз съм дошъл да се разкарам само".

Някаква циганка пък викаше, че според нея Росен Плевнелиев носел цялата вина, защото е "държавна глава", имал офшорни сметки, и трябва да се подпише "деклерация" за него. И репортерът и зададе един въпрос, за който шапка му свалям: "вие знаете ли какво е офшорна сметка". При което някакъв младеж скочи като опърлен и започна да му се кара.

Имаше някакъв циганин, дето го питат за какво е дошъл и той мълчи като пукел, и една пенсионерка му суфлира: "за да подкрепим Орешарски, кажи го". И той повтаря като папагал: "за да подкрепим Орешарски".



Абе работата е ясна като бял ден.

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Киро]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано19.08.13 15:15



Ха-ха-ха... Между другото имам такава блуза, като мангала от петата снимка, само че е червена, и много по-хубава.

Гледам, че повечето от младите са облечени с нови и прилични дрехи. Само оставаше да се изкъпят и да се обръснат.

------------------------------------------

Редактирано от Дaвaщия и взимaщия на 19.08.13 15:20.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Киро]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано19.08.13 19:38



, ако е така, намирисва на контрабандна лоялност... Кои са по-симпатични протестиращи, футболните агитки от наркомани и отрепки, плащани вероятно с контрабандни пари на Пашата и Коко Динев или мангалите и турците на ДПС. За мен са един дол дренки.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано19.08.13 21:25



Ха-ха, ама ти наистина ли вярваш на това? Срещу Пламен Орешарски протестират хиляди хора, и някой ще даде 20 000 лева, за да влее някакви си два автобуса в протеста. Това е смешно. То излиза, че им е дал по 500 лева на човек...

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано19.08.13 21:42



Оредяха много последните седмици, като че ли спряха финансирането на основните агитки. Иначе си има тук там и няколко десетки заблудени служителчета-гербаджийчета и т.н. десни "интелектуалчета" и разбирачета, които си въобразяват, че имат достатъчно акъл и важност да свалят правителства. Както има и няколко десетки редовно контрапротестиращи, основно пенсионери, но и Мишо Шамара.



Ама много странни критерии имате, едните не били платени, само другите... И при двата лагера е явно, че има платени и това е мнозинството всъщност.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано19.08.13 22:20



Щом и двата са платени, защо на единия има 70 човека, а на другия има между 5 000 и 15 000? Явно от БСП са много стиснати... или просто и двата протеста НЕ са платени.

Не знам как си представяш 70 дни да плащаш някакви баснословни надници от по 100-200 лева на хиляди хора.

Платени бяха единствено автобусите с цигани и пенсии, които пристигнаха на извънредното заседание. Докараха ги с автобуси, всички знамена бяха напълно еднакви, половината от "протестиращите" не знаеха къде се намират. Това очевидно е организиран протест.

И протестите оредяха в последните седмици, не "защото са им спрели финансирането". Причината ти е пред носа и е много проста и логична - управляващите излязоха във ваканция, и е малко безсмислено да протестираш пред празна сграда. Нормално е протестите да затихнат временно, но това със сигурност е затишие пред буря.

Освен това от толкова много протестиращи, не ми разправяй, че абсолютно всички са подкупни. Със сигурност ще се намерят няколкостотин съвестни граждани, които щяха да откажат парите и да изобличат схемата.

Пък и ако протестите бяха платени, просто щяха да се струпат някакви хора (със сигурност прошляци) пред парламента, които само щяха да си стоят. А наблюдаваме, че протестиращите са доста креативни и постоянно измислят нови начини да покажат позицията си - свирят на пиано, играят хора, правят благотворителни акции. Не е логично човек, който е дошъл само да си вземе парите, да пращи от такава креативност.

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано19.08.13 22:43



Не съм казал, че абсолютно всички са подкупни, да кажем редовните неподкупни в най-активните времена да са били 100-200, останалите 400-500 души са агитки. Това е, в най-активните дни на протести да е имало 1000-2000 души, най-много. Повечето най-вероятно са били платени. Откъде тези пари? Вероятно от покровителстваната от боцата - мутрата от Банкя - контрабанда. Сигурно за теб, щото си му фен, той е абсолютен светец, неподкупен и съвсем незабъркан в мръсни дела. Реалността обаче е съвсем различна.

"Креативността" на пишман "протестите" точно показва, че са режисиран цирк и нищо повече. Напълно несериозно начинание, спонсорирано от прецакани престъпни групировки, свързани с гербаджийската мафия, Прокопиев, политически трупове като на циганина Костов и соросоиди. Това са ви "протестите" - изцяло компрометирани и режисирани.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано20.08.13 00:22



Може и да вярва, по-скоро - не. Човекът е номенклатурно синче. Наследствено полово предадено, както каза един техен съидейник :)

варнензъ няма да оставът градъ на комунисти и турзъ като северна българя и курдгалъ


Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано20.08.13 00:24



Не си губи времето.


Идва есента, ще си идат по един или друг начин. Бях песимист, но след мангалите и вампирите с автобусите вече знам - нямат шанс.


Само стой та гледай. Другото би означавало наистина край на нацията.

варнензъ няма да оставът градъ на комунисти и турзъ като северна българя и курдгалъ

Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано20.08.13 12:30





Това на снимката ако са 1000-2000 души, не знам. Ти си далече от реалността, не аз.

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано20.08.13 13:16



Дори и над 30 000 да са, което много силно ме съмнява (кой пък ги броя чак дотам, на снимката ми изглеждат няколко хиляди, ако трябва да сме честни), но да приемем, че е така - това пак е пренебрежително малък брой, за да се свали правителството, което е избрано законно от един законно избран парламент. Щом гербаджиите, които бяха около милион, с гласовете си на изборите не успяха да дойдат на власт, защо си мислите, че няколко хиляди души трябва да имат право да свалят правителството, представляващо гласовете на 1 милион и половина души? Мислете малко де, смятайте... това е елементарна математика!



Откъде накъде тези крякащи агитки да са по-важни от милионния народен вот?



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано20.08.13 15:42



В отговор на:

Откъде накъде тези крякащи агитки да са по-важни от милионния народен вот?



Изобщо не може да се прави паралел между протести и избори и да се мерят на кантар. Ти да не очакваш 51% от българските граждани да се струпат пред парламента, и тогава да се свали правителството?

Пък и щом мислиш, че това правителство е истинската воля на народа, защо да не се направят избори, нали пак ще изберат тях?..

Да не говорим, че гласоподавателите на БСП и ДПС ги видяхме що за стока са - платени цигани и заблудени пенсионери.

Една жена, която всяка година участва в секционните комисии, ми обясни как се правят изборите. Носят бюлетините в чували и от там някой ги въвежда в компютъра без никакъв контрол. От което естествено ДПС се възползват. Така че това правителство изобщо не е волята на народа.

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано20.08.13 17:26



В отговор на:

Изобщо не може да се прави паралел между протести и избори и да се мерят на кантар. Ти да не очакваш 51% от българските граждани да се струпат пред парламента, и тогава да се свали правителството?




Не могат да се мерят на кантар, затова и примерно на мен лично това, че управлението на мутрата от Банкя не ми харесваше изобщо, не означава, че трябваше заради моето и на още няколко десетки хиляди хора нехаресване съответното тъпоумно подобие на хомо сапиенс да подава оставка. За това същество са гласували все пак над милион други тъпаци, така че... кой съм аз да се противопоставям на техния вот, нали? Същата работа е и сега. Нека си протестират хората колкото искат, но да не си въобразяват, че правителството е длъжно да си ходи, заради това, че на тях така им се иска, като по този начин предаде вота на други милион и половина избиратели..

В отговор на:

Да не говорим, че гласоподавателите на БСП и ДПС ги видяхме що за стока са - платени цигани и заблудени пенсионери.




Гласоподавателите на Герб също изобщо не са стока, ако трябва да сме честни :) Не мисля, че са по-интелигентни от тези на БСП.

В отговор на:

Една жена, която всяка година участва в секционните комисии, ми обясни как се правят изборите. Носят бюлетините в чували и от там някой ги въвежда в компютъра без никакъв контрол. От което естествено ДПС се възползват. Така че това правителство изобщо не е волята на народа.




Да, това спада към графата "една жена каза" и абсолютно доказва, че изборите са фалшифицирали истинския вот на народа! :))) Няма нужда от нови избори точно сега, нито правителството се е издънило фатално, напротив, то е много по-добро от предходното във всяко отношение! Сори, гербаджийчета, няма да я бъде вашта...

Преди следващите избори от политическа гледна точка едно трябва да се направи - Бойко да бъде изваден веднъж завинаги от политическата сцена и да бъде съден (поне) за някое от престъпленията си, за всичките едва ли ще се намери време. Такъв човек е позор за България, не е имало по-тъп министър председател НИКОГА... Не е имало и такъв като него, директно произлязъл от мутренските среди.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.08.13 16:55



Дори законно избран парламент, и законно избрано правителство нямат право да нарушават законите.
Законността на правителството е малко под въпрос - до колкото никой от избирателите на Сидеров не е очаквал Сидеров да подкрепи Доган.
Това може да бъде окачествено и като измама.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.08.13 16:59



Напротив - трябва. А и не е ясно дали са само няколко десетки недоволните от ББ. По скоро бяха милиони.
И няколко бързи смени на некачествени парламенти, биха ни излезли далеч по евтино от това да чакаме да усвоят който каквото може.
По евтино в дългосрочен план. Можем да го видим при колегите от СИВ.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано21.08.13 17:31



Проблемът е, че се задава като варианти доста по-лошо от Орешарски, който изпъква твърде добре на фона на останалата гнилоч. Озъбили са се разни политически трупове като цигането, Кунева, Надето и т.н., разни соросоиди със средно образование, Касим Дал и т.н. Ако тези чифутско-османско-цигански бълвочи са "дясната" алтернатива... пази Боже!





Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано21.08.13 17:32



Сидеров не е подкрепял Доган. Но дори и да го е подкрепял, това пак не е незаконно. Ако е изменил в някаква степен на доверието на избирателите си, това ще се отрази на следващите избори.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.08.13 17:54



Ако бяхме извъртяли няколко бързи правителства - политическите трупове, щяха да са дълбоко в миналото. Същото и за Орешарски. Да - единствения читав вариант, който виждам аз, е на практика невъзможен. Но, ако извъртим няколко избори, може пък да стане ясно на "политическия елит" че мизериите се наказват. И ако искат да грабят продължително, трябва да го правят с мярка и умно.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.08.13 17:55



Ето за това става дума - избранника почва да мами избирателите от првия момент, и ние трябва да чакаме 4 години за да го натирим?
И ти не си особено щастлив и доволен, от факта че дълги години гледаме разни политически трупове как мърдат в Парламента?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано22.08.13 19:37



Алтернативата е по-лоша да дойдат "нови" трупове, много по-лоши от сегашните.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.08.13 17:43



Алтернативата е това което виждаме при някои от нашите колеги по СИВ - онези държави които смениха няколко парламента на бързино в рамките на няколко години, са доста по добре от нас.
Ти би бил доволен да те управляват боклуци, ако алтернативата е още по големи боклуци. А аз не бих бил доволен. Защото считам че е по добре да се изредят колкото се може повече парламенти за кратък срок от време, на висока цена, но накрая на всички да бъде ясно че за да си изкарат срока - трябва да показват поне илюзия за морал.
Между другото - от самото начало това е основния рефрен на комундетата - да ние крадем, и ще крадем, ама другите са страшни, и ще крадат повече от нас, и за това ни оставете да си крадем необезпокоявано.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано24.08.13 12:14



Сегашното правителство в лицето на Орешарски още не са се доказали като боклуци. И още повече, ако му се даде повече време да управлява, то пък и за останалите партии ще бъде по-добре, това ще им даде повече време да се организират, да намерят правилните хора и лидери, да изградят програми и т.н. Бързата смяна на няколко правителства би било ненужен шок за обществото и излишно прахосване на пари. Подготовката на правилна икономическа програма не става от днес за утре. Нито събирането на качествени екипи и лидери. А сегашните партии нямат такива.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.08.13 15:33



Сегашното правителство направи няколко недопустими назначения, които и бяха повод за протестите. Е, моето мнение е че след принудителните уволнения, и протестите трябваше да свършат.
На никой не му пука за "правилна икономическа програма" - нито на сегашните, нито на предишните, нито на онези които ще дойдат. Защото имат по 4 години за усвояване.
Бързата смяна ще донесе по големи разходи в краткосрочен план, но в дългосрочен ще доведе хора с поне някакво подобие на морал.
Това просто е факт - факт потвърден от някои наши колеги по СИВ. Страните в които се извъртяха по няколко правителства в началото - вече са много пред нас, въпреки че по време на политическите кризи бяха доста зле.
Така че имаме избор - бавно да затъваме, както затъваме до момента, или да извъртим няколко правителства и да продължим с по читави управленски екипи.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано24.08.13 18:07



В отговор на:

Сегашното правителство направи няколко недопустими назначения, които и бяха повод за протестите. Е, моето мнение е че след принудителните уволнения, и протестите трябваше да свършат.



Според мен пък не трябваше да свършат. И те не свършиха.

Как може министър-председател да заяви, че или назначава определен мафиот за шеф на ДАНС, или правителството пада, и на това правителство да се дава шанс? Това трябва да си не знам колко наивен, за да вярваш, че като махнат Делян Пеевски, и изведнъж ще спрат да са маша на мафията.

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано24.08.13 18:25



Подобно искане не звучи никак сериозно.

Пак да повторя, "извъртането на няколко правителства" не гарантира, че ще дойде някое читаво и хората бързо ще разберат, че е такова, преди и то да е "извъртяно"



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано24.08.13 18:29



А Б.Б. хич не е мафията





Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано24.08.13 20:44



Ми не е мафията естествено. Той е бил охранител, пожарникар, полицай, кмет и министър-председател. Това, че когато е бил охранител е охранявал Тодор Живков и вероятно някакви мутри, не означава, че е мафиот. То и аз едно време поддържах отношения с хора, които сега са в затвора, ама това не означава, че съм същият като тях.

Ама ти си смешник, не знам какво изобщо ти се обяснявам. Ходи да "протестурваш" с мангалите в подкрепа на Орешарски.



------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано25.08.13 00:40



Снощи пък беснеещи мотористи баш в центъра, да не говоря че изглеждаха като угоени и маркирани с татуировки свине. Страната придобива много бандитски вид.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано25.08.13 17:17



За Б.Б. се знае, че е част от мафията още от началото на прехода у нас. Той мутрата на Банкя. Но не обикновена мутра, а по-специална... Промотирана от Партията (негов покровител е роднината му ген. Кирил Войнов, племенник на Батето, което обяснява и как напр. като приближен до семейството на Тато е допуснат като лична охрана)! Т.е. мутра със специална промоция!

Нищо "антикомунистическо" няма в тази изключително вредна торба с лайна. Замесена е в безброй престъпления, в т.ч. и убийства.

Вие, гербаджиите, сте много... много... мноооогоооооо.... ТЪПО СТАДО... Да се хващате така на популистските въдички, пускани ви от така омразните ви "комунисти" и да гласувате като зомбита за такъв мега-боклук като Б.Б. Освен всичко друго и много тъп и напълно негоден да управлява една държава.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано25.08.13 20:00



Скрий се, грозен си.

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Киро]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано26.08.13 12:14



Тия досущ като на Волен гвардията от чисти ариици. Само слънцето нали е по-силничко тук и бързо хващат тен.





Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 16:59



Нещата се правят стъпка по стъпка. Не може всичко наведнъж, иначе си като безусилния - забраняваш пушенето на обществени места и си решил проблема с пушенето. Не става така. Става стъпка по стъпка. Поставят се изпълними цели, за да се изгради култура на протеста. И за да има успешни протести.
Тоест - поставяш конкретна цел - махане на мутра. Мутрата я махат, благодариш на правителството, отчиташ успех. И толкоз. След това - следващ протест. Докато стане ясно че ачик безобразия невървят. Постепенно протестите ще стават не само срещу ачик безобразия, но и срещу по дребни безобразия.
А ако днес правителството обяви избори - резултата може да бъде същия, и тогава вече ще имаме голям провал за протестиращите. Много голям провал.
Тогава новото правителство ще може да прави каквото си ще, и с пълно право ще може да каже на протестиращите - те, пак нас избрахте. Какво повече искате?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 17:01



Напротив - гарантира, че всяко следващо ще има избор - да има поне видимост за читавост, или ще си ходят.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 17:02



Е и? Какво като е? Според теб аз за ББ ли съм?
Или викаш - щом някой неще комунистите начи е за ББ?
Толкова ли си ограничен? То вярно мисионерите са си ограничени от природата. За това са станали и мисионери де.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано26.08.13 20:06



Нищо не гарантира. И ако си мислиш, че народът има някакво реално влияние, значи си голям балък.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано26.08.13 20:09



Постингът ми не беше към теб (гледай по-внимателно, доколкото можеш през кълбетата цигарен дим), а към оня, дето си призна в прав текст към кои е. Теб не те знам към кои си, вероятно и ти не знаеш...



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 20:27



Знам срещу кои съм, и защо съм срещу тях. Между другото съм и срещу ББ - и една от причините е споменатия от теб закон.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.13 20:28



В момента не само народа няма влияние. Цялата власт здраво е гепена и се държи перфектно. Щото има такива плашливи като теб.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано26.08.13 20:52



Защо се потиш в безполезни спорове със заблудени герберастки привърженици ... толкова ли няма какво да правиш ?



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано26.08.13 23:37



Цялата власт е "гепена", но не от народа!





Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Well]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано27.08.13 10:15



С фанатизирани герберастски зомбита няма смисъл, естествено. Но все пак не само такива четат и пишат, тук там може да има по-слабо заинтересован, информиран или заблуден от медийния PR човек, който не е много добре ориентиран кой какъв е, или да е бил подведен да гласува за ГЕРБ. Има и такива хора, които не са толкова фанатизирани фенове на торбата с лайна и такива нека се замислят, ако искат - за кого да НЕ гласуват.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Pимckи (набор dir.2001 )
Публикувано27.08.13 10:54



Е, ти щом пишеш за пропаганда анти ГЕРБ, е друга работа. Аз пък си ходих до Бургас по магистралата дето Бойко я довърши. Опитай и ти ако спестиш достатъчно.

Е вярно, човекът не взимаше 1 000 000 000 кредити за да дава социалки на мангалите, които ще ги изсерат след това в кенефа.



Нови правила, но същата игра.

Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Pимckи]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано27.08.13 13:02



Ето това било главният плюс на боцата - довършил бил магистралата. Типичен продукт на медийния PR - едно самодоволно шкембе, изтипосано по медиите, режещо ленти и простият народ: "Ихааа - бойку лаааа - построи мъгистрали лаааа - гулямъ работъ бойку лаааа... чалгаааа..."

Магистралата, започната преди 40 г., се завършваше с и без Б.Б. Оказа се обаче, че при плужека Станишев са били построени дори повече пътища, но медийното парадиране при торбата с лайна от Банкя е било далеч по-голямо - достатъчно, че да направи впечатление на повърхностните чалгаджии да гласуват пак за малоумния престъпник.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.08.13 13:14



Не само - направи закон за теб.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.08.13 13:15



Та нали това казвам и аз. Властта е гепена и се държи здраво от комундетата. Леко олабиха контрола по времето на Костов, ама съвсем леко. През цялото останало време си я държат здраво. И по времето на ББ, и днес. Заради такива плашливи като теб. Дето искат без усилие да постигнат нещо.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Pимckи (набор dir.2001 )
Публикувано27.08.13 17:22



Е то е лесно да нахраниш с кредит за година две мургавите фабрики за екскременти

. Това есеки го може.

Мен не ми дреме кой управлява ако ми облекчава живота. Ама все така става, че едни след себе си оставят само планини от лайна, а други освен лайната оставят и по някоя магистрала, зала, метро, мост. А познай кои са едните и другите.

Нови правила, но същата игра.

Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано27.08.13 18:55



Не го е направил той, спомням си, че дори торбата с л. беше против, щото пушела пури... Имало е явно натиск от ЕС такъв закон да се приеме. Нека не забравяме, че освен всичко друго Б.Б. е и едно твърде слабохарактерно мекотело... в случая за добро





Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Pимckи]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано27.08.13 19:03



Този един милиард, заради който платените/изманипулирани "протестиращи" вдигнаха кряксък до небето, не се взема за циганите, нещо си се объркал/а. Взема се, за да се покрият недостатъците от управлението на бюджета на предишното правителство, което между другото взе дълг 5 пъти по толкова през управлението си. Дори в последното няма нищо фатално, предвид търпимото ниво на държавния дълг у нас, съотнесен към БВП. Какво ли ти разбира главицата от макроикономика...

А въпросните "магистрали, зали, метра и мостове" се строяха така или иначе с или без торбата с л. Б.Б., но не задължително с набъркани в тях редовните олигарси като Главболгарстрой, Трейс и фирмите на Черепа, чиято курва-подлога е твоята идолка - Бойка Борисова.



Тема Ти си се объркалнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.08.13 11:02



кинтите се взимат само с една цел - да бъдат усвоени.
Иначе - има метро. Околовръстното стана проходимо. Центъра стана с по добър вид.
В смисъл може да се насереш, но фактите са си факти. Виждат си се, и ще останат доста след ББ. Докато няма нищо което да се види или да е останало от останалите правителства.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ти си се объркалнови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано28.08.13 11:25



Има метро, има околовръстно и магистрала... има и ги е имало, започнати много преди Б.Б и довършени/ ще се довършат след него. И да се насереш тези неща са факт - Б.Б. в случая направи нещо, което всеки на неговото място би направил и предаде щафетата нататък. Просто позираше доста повече по медиите, за да се вържат малоумниците като теб, че това жалко подобие на хомо сапиенс е постигнало нещо уникално

.

И още веднъж да се насереш (което правиш редовно в този клуб), Станишката като построени км. пътища е направил повече от боцата... айде пак насери се! Ама здраво!

Редактирано от бeз ycилиe на 28.08.13 11:28.



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: bira_more]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано28.08.13 11:36



Този подход е правилен, но при нормално, цивилизовано правителство с високо ниво на доверие. Сегашното правителство си върти нещата, както им е угодно. Невъзможно е да се води нормална дискусия с тях и затова трябва да се изметат, дори и с цената на по-радикални действия, като гражданско неподчинение.

И не може цел на протеста да е махане на мутра. Тая мутра не е попаднала там случайно. Дори да я махнат, това ще е само за парлама.

А резултатите от евентуални избори, изобщо няма да са същите. Те ако ще са същите, нали БСП спокойно щяха да си подадат оставката и да затвърдят позицията си. Обаче много добре знаят, че няма да са същите и затова държат кокала със зъби и нокти.

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.08.13 15:18



Този подход няма алтернатива. В същност има - и тя е революция, ама с оръжие.
Това което става - просто няма да доведе до резултат.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ти си се объркалнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.08.13 15:22



Точно там е работата че метрото 30 години го подръчкваха, дойде ББ и има метро.
Станишката направи само едно единствено нещо, за което съм му дълбоко благодарен - въведе най-десния възможен данък. Просто не мога да гласувам за комундета, иначе щях да гласувам само за него. Поне докато държи такъв данък де.
Много ме кефи как комунисти въвеждат десни данъци, а десните партии реват за олевяване на данъците.
Та - метрото доби вид, изглед и въобще тръгна по времето на ББ. Центъра на София доби вид и изглед по времето на ББ. Околовръстното - беше оправено в един жалък (спрямо общата дължина) участък по времето на ББ. Насери се, но това са факти.
За съжаление, заедно с ББ е и Цв Цв, а за Цв аз поне не мога и няма да гласувам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ти си се объркалнови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано28.08.13 18:48



Метрото разбира се щеше да го има и без Б.Б., ама това няма как да го разбере тъпата ти глава. Въобще Б.Б. е един напълно излишен боклук в нашата политика и въобще на територията на България.

А за кого би гласувал един доказан тъпак (това са твои самопризнания) и наркоман като теб, това няма никакво значение в края на краищата.



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.08.13 20:37



Щеше, ама щеше е минало бешело време. А фактите са си факти, и те са че метрото тръгна по времето на ББ.
Иначе си прав - ако бях умен, нямаше да си губя времето да наливам акъл в главата на някакъв мисионер.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.08.13 03:58



Метрото си беше и доста по-рано тръгнало, ама нали си тъпак... как да помниш... Тъпак... Тъпак... Тъпак...



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.08.13 17:32



Така е, ама Метрото тръгна по времето на ББ - в качеството му на Софийски кмет.


Така че - аз съм тъпак, ама ти явно правиш отчаяни опити да се докажеш като по голям тъпак. Споко - няма да ти позволя.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: bira_more]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано30.08.13 20:16



В отговор на:

[..] ама ти явно правиш отчаяни опити да се докажеш като по голям тъпак. [..]



А-ха-ха.

Мани го, тоя не знае какви ги разправя. То метрото е почнато още от татово време, както и магистрала Тракия, Дунав мост 2 и кой-знае още колко работи, но през тези десетки години е направено едно голямо нищо. А Бойко за 3 години и половина остави доста инфраструктура, и то не само пътища, а и сума ти основно ремонтирани училища, детски градини, полицейски управления и каквото си щеш. Всичко трябва да се отчита прецизно.

------------------------------------------



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано31.08.13 01:17



Прецизно отчитаме че народа едва не умря от глад и се вдигна на бунт през февруари срещу управлението на Бойко.
Пък ако ще и Тадж Махал да е построил.

Редактирано от Well на 31.08.13 01:18.



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано31.08.13 01:18



Не, тъпако... по-рано е тръгнало, много преди тъпата мутра от Банкя да стане кмет... провери пак... преди да пишеш отново! Тъпак... тъпак.... тъпааааааааак





Тема Re: Ти си се объркалнови [re: Well]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано31.08.13 01:23



Оказва се, че построеното по време на мутрата е било дори по-малко от това, което се е построило от правителствата преди него, в т.ч. и от омразните "комунисти", към които принадлежи между другото и същият мутренски отпадък.

Но... парадирането по медиите успя немалко тъпаци да заблуди, че нещо невероятно уникално се е постигнало и построило... и това се дължи на постоянното просташко изтипосване на шкембето в ефир, с ножичка в ръка!



Силата на медиите не е за подценяване, особено що се отнася до въздействие върху гладките подобия на "мозъци" на гербаджиите.

Редактирано от бeз ycилиe на 31.08.13 01:26.



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: бeз ycилиe]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано31.08.13 01:46



Да му турим пепел на това изчадие и да гледаме напред, че пак требе да се бием за контрол над власт имащите.

Редактирано от Well на 31.08.13 01:47.



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.08.13 18:52



Това имам предвид и аз. И се стремя да отчитам и плюсове и минуси. Щото за ББ има един голям минус и той е Цв Цв. Все пак, аз няма как да забравя как Цв излезна пред парламента и осъди докторите. Е, после съда непотвърди присъдата на Цв, но фактите са си факти.
Та, докато Цв е в екипа на ББ - ББ за мен не е алтернатива. Но това не ми пречи да помня и плюсовете.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.08.13 18:54



Да, много отдавна е започнато, но тръгна по времето на ББ. Колкото и да ти е мъка. Нали ти казвам, не се прави на по тъп от мен, няма да ти позволя.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано31.08.13 19:05



Тръгна си много преди него... ама провери де... айде де...





Тъп ли си? Тъп си! Много ли си тъп? Много! Безобразно тъп ли си? Да!



Тема Re: Ти си се объркалнови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.09.13 15:50



Тъп съм разбира се, щом водя разговори с мисионери. Само истински тъпанари могат да водят разговори с мисионери.
Е, начи метрото е направено използваемо по времето на ББ.


Така де, кво е това метро, ако не стига до Младост?

Bеer? Mоre?



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Киро]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано05.09.13 21:21



Нищо такова не стана.

Време е и мутрата от Банкя да ги последва и да изчезне веднъж завинаги от политическата сцена!



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано21.09.13 13:27



къде ги видехте тези 5-15 хил. бе, дечковци?



какви химии друсате?

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: бeз ycилиe]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано21.09.13 13:29



аз имам и друга теория, контрапротеста също е финансиран от гербаджийските кретеноиди, не случайно на него има само идиоти и като избягали от лудниците, за да изглежда смешен и жалък контрапротест. един вид да се осмеят подкрепящите властта...

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: yetti]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано21.09.13 14:19



В центъра на София ги видях бе, пиргиш.



------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано03.10.13 16:44



спешно промени дозата или лечението!

----


I only had a Corona
Five cent deposit



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.