Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано20.08.13 00:24



Не си губи времето.


Идва есента, ще си идат по един или друг начин. Бях песимист, но след мангалите и вампирите с автобусите вече знам - нямат шанс.


Само стой та гледай. Другото би означавало наистина край на нацията.

варнензъ няма да оставът градъ на комунисти и турзъ като северна българя и курдгалъ

Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: бeз ycилиe]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано20.08.13 12:30





Това на снимката ако са 1000-2000 души, не знам. Ти си далече от реалността, не аз.

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано20.08.13 13:16



Дори и над 30 000 да са, което много силно ме съмнява (кой пък ги броя чак дотам, на снимката ми изглеждат няколко хиляди, ако трябва да сме честни), но да приемем, че е така - това пак е пренебрежително малък брой, за да се свали правителството, което е избрано законно от един законно избран парламент. Щом гербаджиите, които бяха около милион, с гласовете си на изборите не успяха да дойдат на власт, защо си мислите, че няколко хиляди души трябва да имат право да свалят правителството, представляващо гласовете на 1 милион и половина души? Мислете малко де, смятайте... това е елементарна математика!



Откъде накъде тези крякащи агитки да са по-важни от милионния народен вот?



Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: бeз ycилиe]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано20.08.13 15:42



В отговор на:

Откъде накъде тези крякащи агитки да са по-важни от милионния народен вот?



Изобщо не може да се прави паралел между протести и избори и да се мерят на кантар. Ти да не очакваш 51% от българските граждани да се струпат пред парламента, и тогава да се свали правителството?

Пък и щом мислиш, че това правителство е истинската воля на народа, защо да не се направят избори, нали пак ще изберат тях?..

Да не говорим, че гласоподавателите на БСП и ДПС ги видяхме що за стока са - платени цигани и заблудени пенсионери.

Една жена, която всяка година участва в секционните комисии, ми обясни как се правят изборите. Носят бюлетините в чували и от там някой ги въвежда в компютъра без никакъв контрол. От което естествено ДПС се възползват. Така че това правителство изобщо не е волята на народа.

------------------------------------------



Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано20.08.13 17:26



В отговор на:

Изобщо не може да се прави паралел между протести и избори и да се мерят на кантар. Ти да не очакваш 51% от българските граждани да се струпат пред парламента, и тогава да се свали правителството?




Не могат да се мерят на кантар, затова и примерно на мен лично това, че управлението на мутрата от Банкя не ми харесваше изобщо, не означава, че трябваше заради моето и на още няколко десетки хиляди хора нехаресване съответното тъпоумно подобие на хомо сапиенс да подава оставка. За това същество са гласували все пак над милион други тъпаци, така че... кой съм аз да се противопоставям на техния вот, нали? Същата работа е и сега. Нека си протестират хората колкото искат, но да не си въобразяват, че правителството е длъжно да си ходи, заради това, че на тях така им се иска, като по този начин предаде вота на други милион и половина избиратели..

В отговор на:

Да не говорим, че гласоподавателите на БСП и ДПС ги видяхме що за стока са - платени цигани и заблудени пенсионери.




Гласоподавателите на Герб също изобщо не са стока, ако трябва да сме честни :) Не мисля, че са по-интелигентни от тези на БСП.

В отговор на:

Една жена, която всяка година участва в секционните комисии, ми обясни как се правят изборите. Носят бюлетините в чували и от там някой ги въвежда в компютъра без никакъв контрол. От което естествено ДПС се възползват. Така че това правителство изобщо не е волята на народа.




Да, това спада към графата "една жена каза" и абсолютно доказва, че изборите са фалшифицирали истинския вот на народа! :))) Няма нужда от нови избори точно сега, нито правителството се е издънило фатално, напротив, то е много по-добро от предходното във всяко отношение! Сори, гербаджийчета, няма да я бъде вашта...

Преди следващите избори от политическа гледна точка едно трябва да се направи - Бойко да бъде изваден веднъж завинаги от политическата сцена и да бъде съден (поне) за някое от престъпленията си, за всичките едва ли ще се намери време. Такъв човек е позор за България, не е имало по-тъп министър председател НИКОГА... Не е имало и такъв като него, директно произлязъл от мутренските среди.



Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.08.13 16:55



Дори законно избран парламент, и законно избрано правителство нямат право да нарушават законите.
Законността на правителството е малко под въпрос - до колкото никой от избирателите на Сидеров не е очаквал Сидеров да подкрепи Доган.
Това може да бъде окачествено и като измама.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.08.13 16:59



Напротив - трябва. А и не е ясно дали са само няколко десетки недоволните от ББ. По скоро бяха милиони.
И няколко бързи смени на некачествени парламенти, биха ни излезли далеч по евтино от това да чакаме да усвоят който каквото може.
По евтино в дългосрочен план. Можем да го видим при колегите от СИВ.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано21.08.13 17:31



Проблемът е, че се задава като варианти доста по-лошо от Орешарски, който изпъква твърде добре на фона на останалата гнилоч. Озъбили са се разни политически трупове като цигането, Кунева, Надето и т.н., разни соросоиди със средно образование, Касим Дал и т.н. Ако тези чифутско-османско-цигански бълвочи са "дясната" алтернатива... пази Боже!





Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано21.08.13 17:32



Сидеров не е подкрепял Доган. Но дори и да го е подкрепял, това пак не е незаконно. Ако е изменил в някаква степен на доверието на избирателите си, това ще се отрази на следващите избори.



Тема Re: Ето ги вашите хора: [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.08.13 17:54



Ако бяхме извъртяли няколко бързи правителства - политическите трупове, щяха да са дълбоко в миналото. Същото и за Орешарски. Да - единствения читав вариант, който виждам аз, е на практика невъзможен. Но, ако извъртим няколко избори, може пък да стане ясно на "политическия елит" че мизериите се наказват. И ако искат да грабят продължително, трябва да го правят с мярка и умно.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.