Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Най-се кефя на кадафи.нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано18.02.11 10:01



Доколкото знам, тия от бившата област Киренайка(грубо казано Източна Либия с център Бенгази) си ненавиждат всичко оттатък открай време. -едно. Фанатични малоумници - две.
И понеже оттатък също имаме същата супер сплав

поне ще е интересно да се гледа острани.

Вярваме в Бога и Светия Дух, Който е бил в тези големи светци.Ти koму вярваш-на комшията ли?

Тема Re: Най-се кефя на кадафи.нови [re: Kиpo]  
Автор Пич Бoжи (...)
Публикувано18.02.11 12:02



Нот сейф фор Кадаифй ноу моор.



---


Тема Re: Най-се кефя на кадафи.нови [re: Kиpo]  
Автор AGLER ()
Публикувано18.02.11 12:14



Доколкото знам, тия от бившата област Киренайка(грубо казано Източна Либия с център Бенгази) си ненавиждат всичко оттатък открай време.

Така е.
Бенгази винаги са били противници на режима на онази маймуна с роклята.
Бенгази е бил центъра на едрият бизнес и търговия, в Бенгази е бил кралският дворец и там са живели всички приближени на краля, Бенгази просто си е била богатата половина на Либия, за разлика от Триполи - център на беднотията.

В едно обаче съм сигурен.
Маймуната ще смаже всякакви протести в Бенгази с цената на всичко. Дали ще изръси няколко милиарда като раздаде на калпак от населението /има тази финансова възможност/, или ако реши ще ги потопи в реки от кръв. На него не му дреме за мнението на никого и не се съобразява с нищо.



Тема Тако треба!нови [re: AGLER]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано18.02.11 13:14



Както казваше Слобо

- Напълно +1 с последния ти абзац - затова и се кефя на екшъна.

Вярваме в Бога и Светия Дух, Който е бил в тези големи светци.Ти koму вярваш-на комшията ли?

Тема Re: Най-се кефя на кадафи.нови [re: AGLER]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано18.02.11 13:25



Мдам. Все пак След вложението от 250 млн. евро Либия ще придобие 7% от "Уникредит". Така Либия, чийто лидер е полк. Муамар Кадафи, ще стане най-големият акционер в банката. Те поискаха помощ и ние решихме да им помогнем за увеличаване на капитала, каза либийският посланик. Либия има вложения и във ФИАТ, италианския енергиен концерн "Ени" и футболния клуб Ювентус. От



Едва ли ще е безразлично за италианската икономика (а и за европейската)кой е начело на Либия.



Тема Re: Най-се кефя на кадафи.нови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано20.02.11 12:07



Шоуто е в разгара си



Вярваме в Бога и Светия Дух, Който е бил в тези големи светци.Ти koму вярваш-на комшията ли?

Тема Re: Най-се кефя на кадафи.нови [re: Kиpo]  
Автор Пич Бжи (...)
Публикувано20.02.11 12:30



Аз мисля, че ще го свалят.



Най-вероятно ще е доста по-трудно отколкото в Египет, и може би по-кърваво. Може би дори и ще се проточи повече процеса, дори година-две - съпротива на вълни.

Но мисля, че в близко бъдеще ще го отстранят.

Вие на какво залагате?

---


Тема Re: Най-се кефя на кадафи.нови [re: Пич Бжи]  
Автор Lenor (Прасето)
Публикувано20.02.11 14:07



Ето нещо интересно.Сайта няма много добъра репотация отностно достоверността

Така или иначе няма да се очудя въобще ако е вярно.Нашия човек ги е подпукал с артилерията направо




Тема Re: Най-се кефя на кадафи.нови [re: Lenor]  
Автор Пич Бжи (...)
Публикувано20.02.11 14:10



Е ако верно е така, това е бати бруталията.



---


Тема Re: Най-се кефя на кадафи.нови [re: Пич Бжи]  
Автор AGLER ()
Публикувано20.02.11 15:40



Може би дори и ще се проточи повече процеса, дори година-две - съпротива на вълни.



То за година - две, къдравият с роклята по-скоро ще гушне босилека отколкото да го сменят.

Кадафито си отглежда търтеи и лентяи в цялата област Бенгази, които ще го държат до дупка, вместо да им се наложи да бачкат за насъщния.

Ал Джазира вече говорят за стотици убити в Бенгази, доколко е вярно - не знам, информационното затъмнение там е пълно след като резнаха и нета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.