Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Yuppi]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано29.08.10 20:00



"...било то на социални..."
Йес! Супер ще бъде.
И след като циганките, гледащи деца с помощи, са жени, не разбирам що ривеш, ами не си вземеш една.



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Mиpa_M]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано29.08.10 20:16



Чудесна идея ми даваш. Тъкмо ще науча цигански, а след това и санскрит. Циганите никога не са се оставяли да бъдат експлоатирани, за разлика от българите, а и аз нямам афинитет да ме експлоатират.



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Mиpa_M]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.08.10 21:02



Ти си педерастка.



Влиза някакъв мачо в една кърчма. На бара - мацка за чудо и приказ. Сяда той до нея и почва нещо да я сваля. А тя му вика:
- Ама аз съм лесбийка.
- И какво означава това?
- Ми падам си по жени.
- Така ли? Начи аз съм лесбиец.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Yuppi]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.08.10 21:16



Дано обонянието ти да е като акъла ти.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Българската нация изчезванови [re: bira_more]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано29.08.10 21:33



Много умно няма що. Ако искаш да знаеш обонянието свиква с дадена миризма, когато живеете заедно. От друга страна ако миризмата те спасява от чуждата система, и без харчене на голяма енергия овардва жените, какво по-хубаво от това.



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Yuppi]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано30.08.10 11:02



Тъкмо ще науча цигански, а след това и санскрит
.........................

Знам една мангалка, която си търси мъж, ама трябва да отскочиш до САЩ.



Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything.

Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Yuppi]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано31.08.10 00:13



Забрави да кажеш: ИЛИ ЩЕ...



А ти какво очакваше за тези невероятни еквилибристики от нелепости които си изпльоскал в постинга си?! Да се хвана на твоето хорце и в отговор да започна да хуля целия български мъжки род все едно той е солидарен с твоята сегментация на низшето манастирско его?!
ТИ ХУЛИШ всички жени и по подразбиране ТИ И САМО ТИ ЩЕ СИ БЕРЕШ ОТВЕТНАТА РЕАКЦИЯ.



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Yuppi]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано06.09.10 23:41



Абе вии сте уникални!
Защо никой не обръща внимание на последното изречение - емиграцията?
Някой да си е дал зор да изрови някакви поне приблизителни данни в ппромили или проценти за емиграцията.
И аз вече съм част от нея, и се плаша като си погледно списъка в скайпа или фейсбука-90% са българи в чужбина. Три процента чужденци и седем % българи в България.
Ужас - нали. Ужаса става още по-голям, като направя една сметка, че повечето са кадърни специалисти в областа в която работят. И никой от тях не е мързелив.
Малкия процент на българи в България, стоят там или заради родители или други проблеми, които за момента не им позволяват да излязат зад граница или просто поради нерешителност.
Ужасно ми стана, като се прибрах в отпуск и се почувствах като "личен състав"! Почти всеки познат ме пита, мога ли да му намеря работа!
Изпадам в ужас, като си помисля, че вършейки работа, за която се изисква магистърска степен в БГ вземах на месец сегашната ми седмична заплата.
И не бързайте да подскачате, че всичко в БГ е зарязано, защото така е по-лесно. Не е, в БГ имам семейство, на което много държа и обичам-две деца и мъж.
И като гледам новините по булсатком си мисля, че трябва и тях да дръпна насам...


И сега като прочета един куп злобни и тъпи изказвания по повод на това мнение, определено все повече ще се замислям, че БГ не е нормално място за живеене.
Лелееееееееее колко сантиментално звучи! Ужас!

Редактирано от aдвok на 06.09.10 23:44.



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: aдвok]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.09.10 18:01



И сега като прочета един куп злобни и тъпи изказвания по повод на това мнение, определено все повече ще се замислям, че БГ не е нормално място за живеене.



Баш па на теб колко ще ти пука за мнението на разни простаци!



Лелееееееееее колко сантиментално звучи! Ужас!



Има нещо верно, но не е трагично все още..............
Като ти писне, идвай си, ще ти дам един етаж в къщата в конюшната, аз съм вече от два месеца тук...................



Тема Честито!нови [re: aдвok]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано08.09.10 20:31



Поздравления за емигрирането ти! Очевидно то е най-голямото нещо което си постигнала в живота си.

ПП Гледай да не си във Франция, че оттам доста емигранти ни върнаха.

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.