Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Българската нация изчезванови [re: jingiby]  
Автор portal (старо куче)
Публикувано28.08.10 21:58



Запалихте ли свещи ;) за българската нация :) днеска нито един българин не видях цял ден - чесно ви речам :)

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Българската нация изчезванови [re: jingiby]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано28.08.10 23:08



Ситуацията е вече оувъ от разни професорчета закъсали за секунда слава. А този най-вече да покаже колко са мили с него пичовете от ЦРУ, за да споделят информацията си с негова професорска милост. Да беше хвърлил поне едно око на резултатите от преброяване 2001.
А тук са данни от националния ни статистически институт:

Прираст на населението

2007 година -39 052 души
2008 година -33 687 души
2009 година -42 841 души

Доста но почти двойно под заявените от него 79 000 души

1881-година Население на България= 2 402 000 българи 801 000 турци - 278000 цигани и други националности.

2001-година население на България 6 655 210 българи 746 664 турци 370908 цигани; други националности 156 119 души




Защо е сложил един милион отгоре на бройката на циганския етнос, той си знае и защо почти е удвоил турското присъствие пак си е загадка. Още повече че голяма част от тези турци имат двойно гражданство и припарват в БГ само по избори.
Все още е много рано да се отписват българите като нация още повече, че статистиките за намаляване на населението са повсеместни за почти цяла Европа и са по-скоро резултат от силната урбанизация на населението.



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Yuppi]  
Автор viktoria9O (Щастливка)
Публикувано28.08.10 23:23



Ох, горкият! Кой брадясал поп те е измамил със зелена стипцава ябълка и ти е замъглил наивничкото подобие на разсъдък, че това е плодът на познанието?!



Най-вече е тъжно, че се чувстваш толкова деморализиран, депресиран и стерилизиран, че чак си обърнал резбата и си намразил тъй жената.

За щастие такива жалостиво мрънкащи пародии на мъже не са преобладаващо явление сред българите.



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: ARlZE]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано29.08.10 01:23



едното е шега, а другото е цитат от Вазов и излиза от 8 год след всяко мое мнение.

Понякога от прекалено тежки въроси е добре да се измъкваш с шега. Така и направих.

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема Re: Българската нация изчезванови [re: viktoria9O]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано29.08.10 01:29



Ще те помоля културно да избягваш лични коментари. Първо аз самият не съм деморализиран или каквото и да е, но имам връзка със съответни сегменти на населението. Второ, не мога да допусна ти да ме коментираш, затова просто личните коментари да спрат.



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Yuppi]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.08.10 01:51



Чакай сега - начи все още не си взел властта, та има демокрация. И всеки коментар за теб, базиран на твоите мнения си е валиден. Разбира се много по политически коректно е да се каже че мнението подобава на чалдисан човек, страдащ от липса на самочувствие, избиващ на комплекси и неспособност за възприемане на действителността такава каквато е, но не всички са политически коректни като мен.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: bira_more]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано29.08.10 02:17



Моите мнения са валидни, защото са произведени с някаква логика, а не с пълно повторение на клишета. Личното обсъждане бързо отдалечава дебата от същинаската тема. За моите години съм адекватно разположен според собствените си предпочитания и наклонности. Както всеки мъж, темата с жените ми е пред очите, и затова я коментирам. Ако мислим кастово моята каста би била към брамините, затова не виждам защо ще искаш несвойствени за мен съпоставки в чуждо-кастови йерархии на авторитет и постижения.



Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Yuppi]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.08.10 02:55



Там е работата че ти си този който набляга на клишетата.
Просто съставяш мнения от клишета - вярно клишета на повече от 20 години, ама все пак клишета

Bеer? Mоre?




Тема Re: Българската нация изчезванови [re: Aлaдин]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано29.08.10 14:28



Благодаря за този отговор.
Честно казано - притесних се, понеже си ми един от най-симпатичните събеседници.

Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything.


Тема Re: Българската нация изчезванови [re: ARlZE]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано29.08.10 19:56



Жалко. Аз мислех, че всички тук са политици.
Впрочем и аз съм влизала в "Адам и Адам". Сигурно съм транссексуален гей.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.