Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 14.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Ааа...не е баш така както казвашнови [re: lrini_ex]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано12.04.10 16:50



О йе!



...

... Добрем. Приемам отговора ви за верен...

Макар и да е далеч от конкретиката, за която помолих.



---
Думи, думи... пърхат като пеперудки..


Тема Re: Както и подозирах, поляците говорят другонови [re: Roxy]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано12.04.10 17:32







Редактирано от Roxy на 12.04.10 17:37.



Тема Re: Мосад ряпа да яденови [re: Analyser]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (прогресор)
Публикувано12.04.10 17:55



пак ли имаш фашистки диктат от страна на тъщата ти


сигурно тайничко си мечтаеш тя да беше на мястото на полския президент

Иначе аз самия не тъжа особенно по Качински- побъркан консерватор и псевдорелигиозник си беше. Той преживе доста успешно се постара хептен да влоши руско-полските отношения едно с ПРО-то и друго че зареждаше с оръжие ония плъхове гризуните. Последната му проява пак беше израз на конфликтността му- неканен събра цялата си шайка и се напуши да демонстрира пози и представям си какви ли отровни речи е смятал да държи там...
и като капак на това също толкова успешно се скара и с германците и се опита да провали СЕГ...Пък от историята знаем, че когато Полша прави тарикатлъци и на руснаци и на германци, после те така я ебат двустранно, че пушек се вдига
А и



Тема Re: Ааа...не е баш така както казвашнови [re: lrini_ex]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.04.10 18:05



Как да бъде уреден законно? Ми нали именно по закон нямах право като син на враг на народа (осъден от народния съд) да следвам? Как баш законно?
А и аз не исках да коригирам комунизма. Аз исках да ликвидирам комунизма. Аз не исках по добра партия, аз исках ликвидация на партията.
И го доживях.

Ти сега автоцензурираш ли се? Щото аз не се автоцензурирам. Наистина смешно звучат приказките ти за автоцензура - ти автоцензурираш ли се в този клуб?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ааа...не е баш така както казвашнови [re: Пич Бoжи]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.04.10 18:06



Свободи като в Китай - никакво мърданье от провинцията. Цензуриран Интернет. Цензуриран Гугъл.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ааа...не е баш така както казвашнови [re: lrini_ex]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.04.10 18:15



А да сравняваме свободите преди 10ти и днес в България?
Какво ще стане ако ти не се автоцензурираш в този форум?
Преди 10ти автора на стихотворение с неподходящ акроним скочи в панделата.
Днес чака ли те пандиз, ако не се автоцензурираш?
Преди 10ти трябваха изходни визи. Днес трябва ли изходна виза? На мен поне не ми трябва - за теб не знам.
Преди 10ти трябваше жителство за да живееш на дадено място - днес трябва ли ти жителство?
Преди 10ти РАЗРЕШИХА (по твои думи) слушането на чужди радиостанции - днес въобще необходимо ли е разрешение?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ааа...не е баш така както казвашнови [re: bira_more]  
Автор roum ()
Публикувано13.04.10 06:46



Май недаде много подходящи примери.
И сеге като напишеш нещо лошо за някой, те гърмят или те заливат с киселина или гърмят колата ....
И сега ако искаш да отидеш на вън ти трябва сложно добиван документ ( незабравяй че ЕС не е целия свят), при това вече с биометричните данни могат да те контролират
Тия домови книги дето ги направихме миналата година за какво са?

Нека и аз да пробвам да ти защитя тезата:
Преди нямаше възможност за работа - работиш каквото ти кажат, за да получиш гражданство някъде беше необходимо да минеш през 9-те кръка на ада и навсякъде да лижеш задници.
В магазините нямаше право на избор - един вид овче и един вид краве сирене , по един вид бял, добруджа и типов хляб ( имаше и земелки и забележете френски хляб, ама те бяха луксозна стока по празниците) , колелото задължително беше Балкан, а дънките Панака.
Сега можеш сам да отсяваш кое е правилно и кое не, кое е добро и кое не е. Докато преди беше налагано мисленето чрез промиване на мозъци -
Гадния запад- ама карат мерцедеси, Добрата Русия - пък а си мръднал от курса и танковете идват.




Тема Re: Както и подозирах, поляците говорят другонови [re: Analyser]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано13.04.10 09:15



Пан Петржак очевидно не е наясно с разликите в режима на едно гражданско и едно военно летище. Което е много учудващо, предвид поста му... или се прави, че не е наясно. Но нека все пак видим какво ще "кажат" черните кутии. Те поне не лъжат и са безпристрастни. Слава Богу, намерени са.

Криво да седим, право да съдим


Тема Re: Причинатанови [re: Пич Бoжи]  
Автор Bл. Ульянoв (Пyтин) (ентусиаст)
Публикувано13.04.10 09:40



Понякога разстоянието от един въпрос до отговора му е толкова малко, че този отговор става невидим, въпреки очевидността му. В конкретния случай, аз, търсейки отговорите на такива глобални въпроси, бих опитал да сменя "или"-то в тях с "и".



Колкото до краставиците - само в шопска салата или "Снежанка". Таратор - не, че много вода.

Криво да седим, право да съдим

Тема Re: Причинатанови [re: Bл. Ульянoв (Пyтин)]  
Автор Пич Бoжи (Огнедишащ)
Публикувано13.04.10 14:30



Имаш избор...

... в утопията, която пропагандирам.



---

А аз имам ли избор в твоята?

---
Думи, думи... пърхат като пеперудки..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.