Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 09.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Е новото време все пак идва!нови  
Автор luboch (критик)
Публикувано13.08.01 15:02



Емил Димитров е новия шеф на агенция митници! Ако и той не успее да въведе ред във това ведомство, спукана и е работата на тая държава! Още повече че има да си връща :))))))))!

Редактирано от luboch на 13.08.01 15:02.



Тема Кой Димитров - ревизора ?нови [re: luboch]  
Автор RAGE (минаващ)
Публикувано13.08.01 15:06



Лошо нема ...



Тема Re: Е новото време все пак идва!нови [re: luboch]  
Автор Пивo (тъмно)
Публикувано13.08.01 15:08



Мислиш ли ?
Според мен миналия път не му бяха предложили достатъчно. Сега му се е дигнала цената, но едва ли е неподкупен.
Пък и да е неподкупен едва ли е всемогъщ.
Ще видим след време.

The state is the great fiction by which everybody tries to live at the
expense of everybody else


Тема Аре наштееееееее....нови [re: luboch]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано13.08.01 15:08



Вярно ли това???? Егаси кефа!!!!
Ей тва Симеон е страшна работа.

На крив Командир - народа му пречи!


Тема Къде го прочете???2нови [re: luboch]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано13.08.01 15:09



Дай линк!

На крив Командир - народа му пречи!


Тема Re: Е новото време все пак идва!нови [re: luboch]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 15:13



Блажени са верующите, както казва Светото писание, само че верующите за които е казано са други, а не тези които вярват в баницата.
Изглежда в управленито на Негово Величество Господин Министър-председателя ще има представители на всички партии в България.
НДСВ ли не може да излъчи хора от своите редици или на Сакскобургготски му е по-удобно да се опита да разруши многопартийната демокрация в България?
И какво ще прави след година две с колективната безотговорност, защото народът няма партия и не участва в управлението?




Тема Ми да комсомолецо...нови [re: nick]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано13.08.01 15:15



...времето на Партийните другари отмина. Вие тая традиция за назначение на партийни кадри, не я пускате от 46-та година бе...
Събуди се...21-ви век е! Не е важно от коя партия е човека, а дали ще си върши работата.

На крив Командир - народа му пречи!


Тема Re: Е новото време все пак идва!нови [re: nick]  
Автор KwizacHaderah (искащ)
Публикувано13.08.01 15:23



Мисля че грешиш. Кобургът е от стара коза яре, а и тоя номер го е прилагал и баща му.
Всички партии /с изключение на една, но може и там да се намери колаборационист/ участват в управлението и при провал ще е виновна /много/партийната ситема и парламентаризма. Какъв по богат хумус за монархическите тежнения на Тарквиний Безгръбначни.



Тема Re: Е новото време все пак идва! [re: luboch]  
Автор silent (ловец)
Публикувано13.08.01 15:27



със "старите" хора.........

незабележим


Тема Re: Ми да комсомолецо...нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 15:30



Не съм уверен в две неща.
За човек ли става дума, и дали ще си свърши работата.
Уверен съм в едно.
В случай че не си свърши работата,вината ще бъде пириписана не на човека, не на величеството заради неподходящия избор, а на Гергьовден.
Формално обаче, те не са в управлението и не могат да носят отговорност за действията на своите хора в него.
Става дума за размиване на отговорноста на първо място и обезличаване на съществуващите партии.
След като вкара всичики възможни парламентарни партии в управлението/без СДС разбира се/, наред са извън парламентарните.
Следващия му ход е да подкрепи Стоянов и така и СДС да ангажирано с нещо.
Накрая ще може да прави каквото си иска и няма да има кой да коригира власта. Всички под една или друга форма са в нея и отговарят за нея.
Такова нещо не е 21 век. Такова нещо е близко до диктатура.
От това положение, до разпускането на пратиите като излишни е само една крачка.



P.S. Ако ти е трудно да схванеш смисъла на думите които съм написъл не чети!
Почини си!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.