Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ти си вервай, вервай!нови [re: luboch]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 13:58



Голяма ти е верата Любо, та чак не виждаш как се събират гафовете един след друг. Трупат се.
Може да е от разпространената жълто-червена болест която засяга нормалния мисловен процес.
Комуноидна - монархичност.
Среща се и в остри форми.
Тогава на болния мозък се привижда постоянно, че нещо синьо пада и изчезва.
Няма страшно Любо.
Болестта се лекува с време.
Последния подобен вирус Червента сполуко - промяна бе ликвидиран за две години.




Тема Вече само обещаното от камерунеца ли чакаш?нови [re: luboch]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано14.08.01 14:05



Обещаното от Симеон вече не го чакаш, нали? И не вЕрваш вече
Иначе потвърждаваш впечатлениeто ми, че не можеш и един постинг да напишеш без да споменеш за СДС. Също като стар партиен секретар. За каквото и да стане дума, не може да не каже поне две думи срещу империализма. Иначе ще го обвинят, че си е притъпил революционната бдителност
Със злобаря, Аполончо и двамата пишман-войводи направо ще ме скъсате от смях



Тема Извинявай за неудобния въпрос:нови [re: luboch]  
Автор CKИTниk (уморен)
Публикувано14.08.01 14:08



Правиш ли разлика между това - да контролираш нещо и да управляваш нещо?
Или в ресторантиерството е едно и също? Може, ама митниците не са кръчма, въпреки че и там взимат големи бакшиши.



Тема То има и една друга болест!нови [re: nick]  
Автор luboch (критик)
Публикувано14.08.01 14:10



Ама тя не е толкова страшна - нарича се синя пъпка! От нея мозъка се свива като грахово зърно и отказва да мисли в друг цвят освен син. Ама нали ти казах - не е страшна болестта щото ако те хване има кой да мисли вместо теб - и Вожда и НИС - това са все умни хора бе!



Тема На теб приличам бе Венко!нови [re: Beнko]  
Автор luboch (критик)
Публикувано14.08.01 14:12



Ти пък докато твоите бяха на власт не минаваше постинг дето да не споменеш тежкото наследство и двегодишната сполука! Е то време на време споменаваше и някои други оправдателни фактори - червената съдебна система, червеното следствие, червената ...



Тема Ти сега какво искаш да ме убедиш?нови [re: CKИTниk]  
Автор luboch (критик)
Публикувано14.08.01 14:15



Че Емил Димитров е непригоден за поста ли? Е извинявай ама има предостатъчен ценз за да го заеме. Има и желание да оправи нещата. Друго засега не ми трябва!



Тема Re: То има и една друга болест!нови [re: luboch]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 14:28



Има много болести Любо.
Но между тях има разлики.
Разликата между споменатите две болести е в пораженията.
След червената сполуко-промяна, реформата беше закъсняла с още две години, хазната беше празна, пенсията беше три долара, доларът беше три лева, инфлацията беше трицифрено число и т.н. все успехи.
Сега. Знаем, че ти тогава си бил добре защото токът ти е струвал Х долара, а сега Y долара. Не го пиши пак.
Знаем, че в въобще в минало време ти си бил добре, докато настоящето ти е лошо. Кандидатемигрантско.
След синята пъпка Любо, пораженията са голяма безработица и ниски доходои в резултат на предишни заболявания като Червената сполуко - промяна, Безхаберен остър беровизъм, Обикновен зелено-ливаден Жельовизъм, Мрачен ненаситен лукановизъм, Продължителен Татов тоталитаризъм, Руска червена пъпка и т.н.
Та Любо с няколко думи.
Колкото и да боледуваш, пари от ТНТМ няма да раздават на ново.
Дребния бизнес с връзки Любо ще отмира.
Може да има временни изостряния на болестта, но краят е ясен.
Предстои излекуване,при това в сравнително близко време за твоя почуда.






Тема Не те убеждавам...нови [re: luboch]  
Автор CKИTниk (уморен)
Публикувано14.08.01 14:32



Само разсъждавам на тема експертност и то във форум "Политика". Вече ти казах мнението си по темата. И това, че Е.Димитртов е политически обвързан, колкото и ВМРО-Гергьовден да се мъчат да ни убедят в обратното. Ти самият пък казваш, че има да си връща на старите. Това означава, че ще започне с голям хъс да си върши работата. А това което аз очаквам да видя е, дали освен да се рови из документи, за да търси нередности, може да управлява такава тежка институция. Дори да ускори завършването на информационната система, започната и финансирана от предишното правителство, пак ще е нещо.



Тема Re: Не те убеждавам...нови [re: CKИTниk]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 14:38



Годен е.
Може да прави пируети, менуети, па де дьо и т.н балерински работи.
И да лъже може.
И да не се срамува от лъжите си може.
Въобще точно работа за човека.
Иначе щяха ли да го подиграват с това -Ревизоро?




Тема Радвам се че мислиш така!нови [re: nick]  
Автор luboch (критик)
Публикувано14.08.01 14:56



"Предстои излекуване,при това в сравнително близко време за твоя почуда"!

Аз не се чудя! При положение че изрязахме синия цирей има наистина голям шанс да се оправим.
За втори път виждам че си много вещ по отношение на парите за ТНТМ! За разлика от мене. Виждам че си вещ и по отношение на "Дребния бизнес с връзки"! Аз не знам да има такъв ама видях достатъчно едър бизнес със връзки по време на приключилото, надявам се последно комунистическо управление...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.