Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ей какъв негативзъм...нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 13:32



В България не се чака.
Ти да си чакал да се изпълни докрай програмата на СДС и да се усети и в микроикономиката?
Не.
От какъв зор трябва да се чака?
Да се натрупат повече грешки ли?
Та нали си имаме Хитър Петър който бие детето си преди да го прати за вода, понеже може да счупи стомната?
Никакво чакане.
Който е взел власта, му е време да пада.
В случая Гергьовден е на власт в митиниците, време е да я сдават тази власт.




Тема Продължаваш да бъркашнови [re: CKИTниk]  
Автор luboch (критик)
Публикувано14.08.01 13:32



... елементарната учтивост със истинската ситуация. А ситуацията беше че Захари не си мръдна пръста да оправи митниците. Може да му е било наредено отгоре, може и да е имало куп други причини, но и към днешна дата централизираната система не работи, макар парите да са дадени отдавна. Наркотиците се преследват жестоко за измиване на ръцете и за да минава спокойно останалата контрабанда - това вече трябва да си го разбрал. Както и да е - ще поживеем и ще видим. Засега началото е обещаващо - абсолютно не приемам тона с който посрещнахте назначението. Прилича на безсилна злоба и още нещо!
А това че Емил Димитров не бил компетентен направо ме разби - той Черноглавия ти е казал по-долу защо!



Тема Доста протииворечиви приказки :)))нови [re: luboch]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано14.08.01 13:33



И ти като злобаря уж не се интересуваш от СДС, а всяка втора твоя дума е за нея. Едва ли има твой постинг, който да не е свързан с нея. Знаеш точно какво и е състоянието, кой точно трябва да се махне, за да се оправят работите в СДС, кой с кого и срещу кого е ... А някои обвиняват мене, че съм бил седесар. Че ти лягаш и ставаш с тая партия. Жена ти не ревнува ли?
Айде преди бяха управляващи, как да е, ама сега нали били една жалка опозиция? Какво се стряскате на сън като Аполончо и другите малоуимници?
Я пак кажи имената, че ние редовите седесари не си ги записахме



Тема Re: Няма нищо срамно!нови [re: luboch]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 13:34



Блазе ти Любо.
За разлика от тебе , аз не познавам свестни комуноиди.




Тема Re: Пак почваш да интерпретираш!нови [re: luboch]  
Автор Пoлитиk (новак)
Публикувано14.08.01 13:35



Гергьовден да не би да е клуб на експертите. За изборите се регистрираха като политическа коалиция с ВМРО.

Един въпрос. Какъв експерт е Емил Димитров (в коя област)?



Тема Re: Oпределено е проблем на седесарите!нови [re: luboch]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 13:38



Аааа, не му е дошло времето.
почакай да се поразцепи малко НДСВ, малко то перушината му да падне.
Да започне зимата , да се натрупа един критичен сбор от гафове на НДСВ и ще видиш какво ще стане.




Тема Кой е измислил лъжата?нови [re: nick]  
Автор luboch (критик)
Публикувано14.08.01 13:42



Запазвам особеното си мнение по тоя въпрос, защото мен още не са ме излъгали!
Що се отнася до сентенцията че "Закона не се прилага както знаеш" - направо съм трогнат от това признание! Излиза че твоите любимци са най-големите лъжци, защото 4 години ни уверяваха че сме законова и оправяща се държава, тръгнала към Европа! К'ви са тогава тия изявления?
А на въпроса ти чия политика ще прокарва Димитров във митниците, лично аз се нядявам да бъде политиката на закона - стигат ни 4 години партийна политика в това управление!



Тема Олеее! Ти си бил бая зле!нови [re: Пoлитиk]  
Автор luboch (критик)
Публикувано14.08.01 13:44



Беше ревизор, който проверяваше митниците! Това не ти ли стига?



Тема Отговарям ти на въпроса бе Венко!нови [re: Beнko]  
Автор luboch (критик)
Публикувано14.08.01 13:46



Нали това искаш!

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=7&Board=politics&Number=1936666650&page=0&view=collapsed&sb=5

После прибави към последните двама и наличната пасмина в Софийска община, както и Берберян и може и да стане нещо! Има няма 10 %!



Тема Ти си вервай, вервай!нови [re: nick]  
Автор luboch (критик)
Публикувано14.08.01 13:49



Аз още не съм видял натрупване на "критичен сбор от гафове" освен в болните ви сини мозъци, ама де да знаеш! Аз лично още чакам да се появят обещаните от Камерунеца подводници, ама не вярвам да са толкоз прости момчетата. Със СДС е свършено а кой ти дава 4 годинки мандат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.