Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Tи не разбираш линови [re: CKИTниk]  
Автор luboch (критик)
Публикувано13.08.01 16:20



... че нямат друг избор! Ако не запушат дупката в бюджета, наречена "Митници" нямат никакъв шанс да изкарат и 1 година. Може би именно затова сложиха Ревизоро на този пост. Просто по-удачна кандидатура няма и не виждам смисъл от седесарски заяждания на тази тема!



Тема А бе щом не е член на Партията...нови [re: luboch]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано13.08.01 17:24



тоя Емил Димитров, не ми го хвали.

На крив Командир - народа му пречи!


Тема Ами как иначе!нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор luboch (критик)
Публикувано13.08.01 17:41



Я гледай - Никчо и Скитника вече замърмориха неодобрително! Сега очаквам включване откъм Велико Търново :))))))!



Тема Аз какво ви казвах занови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор XЛEБAPOB ()
Публикувано13.08.01 18:02



... ВМРО- плонжове пред управляващите. Ей ги, пусна им малко фъндък Мончо и ... "аре, наште". Нали бяхте твърди антимонархисти от ВМРО и Гергьовден ?



Тема Ювиги, едно въпросче:нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор CKИTниk (уморен)
Публикувано13.08.01 18:04



Всъщност две такива:
(1) Е ли е или не е Емил Димитров активист на Гергьовден и член на "Гражданско общество срещу корупцията"?
(2) Бил ли е или не е бил водач на листата на коалиция ВМРО - Гергьовден в Стара Загора?

За разлика от вас с Любо, не смятам, че да си член или привърженик на дадена партия е нещо срамно.
За разлика от вас, не смятам, че всички от СДС са "лоши", а всички останали "добри".
За разлика от вас, не смятам, че е вярно и обратното.




Тема ВМРО да не ти е БКП или СДС бе...нови [re: XЛEБAPOB]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано13.08.01 18:16



...това, че ВМРО официално не е за монархия, това не значи че аз не съм.
Ей от тия комуняги оттърване няма! Свикнали, ако Партията каже а, те да казват Б...
Сигурен съм, че ти си над 30-35 години. Цялото поколение сте откърмени...

На крив Командир - народа му пречи!


Тема Ти не разбираш ли, че ...нови [re: luboch]  
Автор CKИTниk (уморен)
Публикувано13.08.01 18:18



няма ново време, а има ново овластяване. Сбъдване на мечти, като тази да оглавиш митниците. Нямам нищо против, дори искрено желая успех на Емил Димитров, понеже митниците (преди или след АП в класацията) си е едно от големите гнезда на оси. И още веднъж разбери - там не играят цветовете, а парите и то многото пари. Ако питаш някой стар митничар дали е червен, син или пембен, той, в 99% от случаите, ще ти отговори така: "Ба ли мааму! Който даде повече!"...



Тема Re: Ювиги, едно въпросче:нови [re: CKИTниk]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано13.08.01 18:19



Да така е...
Но ВМРО не е Партията....
Партията е една единствена и неповторима. Преди 89-та се казваше Българска Комунистическа Партия (БКП), а след това се прекръсти на Съюз на Демократичните Сили (СДС).
Та за това казвам, че Емил Димитров не е член на Партията...

На крив Командир - народа му пречи!


Тема А аз си помислих, ...нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор CKИTниk (уморен)
Публикувано13.08.01 18:22



... че говориш сериозно.



Тема Включвам се! Дано ги оправи тия митници и най-веченови [re: luboch]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано14.08.01 00:17



русенската на съборения мост. Днес ходих до Русе (и дори мислех да ти се обаждам, ама така ми развалиха кефа твоите мургави съграждани, че само щеше да слушаш псувните ми). Та тия дребни митничарчета докато чакахме на светофара ни пукнаха стъклото с камък, щото не искахме да им дадем по 2 лв на всеки. Така че не се заяждай с Търново, ами си оправете смотания град, щото ако съм на мястото на министъра на администрацията направо ще го закрия. Айде Костов не ви дал пари да си оправите моста, ама и циганите ли трябваше да ви оправя? Да не ги е върнал той от Норвегия? Кмет нямате ли си? Кво като е в отпуск? Айде де!!! Рекетьори с рекетьори!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.