Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 24.06.24 
Професионални
   >> Полиция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема телефонна лъжа  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:59



Здравейте,приятели,искам да попитам по темата за измамите по телефона-наскоро се обадиха от някакъв номер на баща ми да му разправят как бил спечелил пералня и да си я чака,само че да купи ваучери за 50 лева и да ги продиктува на въпросния "агент" по телефона.Както се досещате,излъгал се е и го е направил.Въпросът е,че този човек отговаря на обажданията всеки път и няма ли някаква възможност следващия път,когато отговори на обаждането,да се проследи някак и да бъде хванат?Благодаря,ще сте ми много от полза!



Тема Re: телефонна лъжанови [re: Bили]  
Авторzz (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 11:11



Подайте писмена жалба в РПУ и да ви дадат входящ номер.



Тема Re: телефонна лъжанови [re: Bили]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано05.02.08 18:36



Оплакване в Полицията за да обработят измамника според Законите и писмена жалба към оператора, та да го довършат и по Общите Условия.

Няма никакъв смисъл да чакаш "следващ път" - направи го колкото може по-бързо.





Тема Re: телефонна лъжанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Fire_wind (непознат )
Публикувано05.02.08 20:07



Боже Господи... блажени са глупавите... и вярващите...
За току що изказалите се капацитети.... Не... ама вие сериозно ли си помислихте, че измамника ще използва карта на месечен план ??? Та да може да бъде веднага намерен, когато някой реши да се оплаче в полицията.

Леле лелеее...

Оставам с впечатлението, като ви чета, че полицейската работа по тия измами е много лесна... само да има някой малко желаниер а?

Я споделете тогава, как точно очаквате полицията да намери, та после и да "обработи" измамника ? Не че е невъзможно да се намери де... понякога се намират, ама ми е любопитно Вие да ми кажете как ще стане, таз лесната работа !

Аааааа още повече ми е любопитно, как ще "го довършат" от оператора, по тез страховити общи условия ???

Редактирано от Fire_wind на 05.02.08 20:09.



Тема Re: телефонна лъжанови [re: Fire_wind]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано05.02.08 22:01



Който иска - намира начин.



Ако сериозно се интересуваш - досега трябваше вече да си научил как.



Тема Re: телефонна лъжанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Fire_wind (непознат )
Публикувано05.02.08 22:32



Хаха... ама ти си забавен. Виж сега... за мен не бери грижа от какво се интересувам и какво знам.

На мен ми се искаше ТИ да ми обясниш как ще станат нещата, които обясняваш, ама нейсе...

Гледам изтупал едно помпозно "Който иска - намира начин."
Ама от мен да знаеш, че да търсиш и данамериш неизвестен човек, не е като да търсиш непозната дума в речника, ако разбираш за какво ти говоря.



После пък съвсееееееееееееееееееееееем друга работа е да ДОКАЖЕШ вина, в едно със всички други обективни и субективни елементи на престъпен състав. Ако пък първите две, след безкрайно драпане със зъби и нокти все пак се случат, следва третото тотално различно нещо - виновните да получат реална присъда различна от условна, пробация и тем подобни други "минетки"...

Така, че аре да ми спестиш това да ми се правиш на много сведущ, още повече пък да ме поучаваш, ОК ?



Тема Re: телефонна лъжанови [re: Fire_wind]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано06.02.08 18:42



Ще повторя специално за теб - който иска - намира начин.

Желая ти успех.





Тема Re: телефонна лъжанови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 19:54



Благодаря за съветите,и на мен ми беше много интересно тоя човечец ,ако беше взел примерно биконект карта ,да я изхвърли още веднага след вземането на номерата на ваучерите,а той човекът,колото пъти му се обадиш на този номер,толкова пъти вдига и ти обяснява как да си чакаш "наградата".Точно това си мислех,другия път като звъннем и той вдигне-да се проследи обаждането,но предполагам,че е невъзможно,незнам...



Тема Re: телефонна лъжанови [re: Bили]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано06.02.08 19:59



Добре де, баща ти не е ли активирал ваучърите преди да ги продиктува на мангала?



Тема Re: телефонна лъжанови [re: Bили]  
Авторcontabile (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 20:59



Тоя мангал,като се обади следващия път по телефона на баща ти,нека му каже ,че възрастен човек и да му оппедели среща.Преди това се обади на полицията и го чакайте,тия са нагли но прости и ще дойдат,бъди сигурна! Но и да не дойде полицай,те се приготви както подобава и го смачкай от бой! Само гледай само да не вземе да умре,че за боклук не си заслужава да лежиш в затвора!Успех!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.