Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 21.06.24 
Професионални
   >> Полиция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема учителка удари детето ми пред целия клас  
Авторkykлoвoд (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 23:20



ДНЕС УЧИТЕЛКАТА ПО ПЕЕНЕ ОТ 22У-ЩЕ СОФИЯ УДАРИЛА СИНА(12 ГОДИШЕН) МИ В КРАЯ НА ЧАСА , ЗАЩОТО БИЛА ЯДОСАНА НА ДРУГИ УЧЕНИЦИ. ДА Я ДАМ ЛИ НА НА ПРОКУРАТУРАТА ?ИЛИ ДА Я .........



Тема Re: учителка удари детето ми пред целия класнови [re: kykлoвoд]  
АвторKeлeш (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 11:55



Синовете в къщи не са това което са в училище.
Ако в къщи имаш агънце, в училище със сигурност е тотално говедо. Но ако я дадеш на прокурора, може и да я осъдят, и от работа да я изгонят, а твоя келеш ще добие самочувствие до небесата.
The choice is yours.



Тема Re: учителка удари детето ми пред целия класнови [re: kykлoвoд]  
Авторбaщa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 16:23



моя келеш от учителката е ударен без вина .пиклата го призна пред класната му адвоката ми и мен .помисли преди да пишеш !!!!!!!!!!



Тема Re: учителка удари детето ми пред целия класнови [re: бaщa]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 17:29



Като я осъдиш какво?
Просто синът ти вече ще знае с по-голяма сигурност, че "даскалите" са така или иначе жалки и с тях можем да се гаврим.... Да, учителката си го знае, но синът ти вече няма да има учител. А за да учи, за да устоява на трудностите в училище му трябва респекта на авторитета!!! Утре при всеки проблем, при всеки случай в който трябва да положи усилия, а учение без усилия няма, автоматично ще снема отговорността от себе си и ще казва: "Ами те учителите не ни учат. Те са виновни!" Е, те с фуния няма да му го налеят в главата.
Та, понякога е по-здравословно да се преглътне шамара, дори и несправедливо ударен.



Тема Re: учителка удари детето ми пред целия класнови [re: Гoro]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 18:29



Да бе .. на трибунала в Хага за престъпления срещу човечеството я предай. Говориш глупости. То вярно че даскалицата няма право да го удря .. ма постави се на нейно място. Децата на днешно време са по безочливи и от .. не знам какво. Просто човека преди мен си го каза. Ако вкъщи си е агънце то е заради мама и тати .. щото мама и тати са фактор. А в училище понеже мама и тати имат много парички и купуват на лигавото синче каквото си поиска и онова си мисли че може и да прави каквото си иска. И кво . Като заведеш дело кво ще направиш ? Делото ще се проточи с години. Сина ти може и да стане абитуриент .. и пак няма да направиш нищо. Няма смисъл да я съдиш? И тва ще ти го кажат още десетки хора. По добре кажи на сина ти да преглътне плесницата ...



Тема Re: учителка удари детето ми пред целия класнови [re: .]  
Авторбaщa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 22:58



ех смешници сте двамата с гого. от такива като вас народа е помиарски . но ваш проблем си е това аз знам какво искам за разлика от вас



Тема Скъпи тате,нови [re: бaщa]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 09:25



На това твоето хората му викат "мечешка услуга" за сина ти. Това твоето си е чиста проба метренски манталитет, парвенющина!!! Как не разбираш, че правиш мръсно на сина си и на себе си!? Как не разбираш, че детето ти се нуждае повече от авторитета на учителя, отколкото от справедливостта която ти се опитваш да постигнеш!? Как не разбираш, че амбициите от този род са отвратителни /мутренски/ и са пагубни за сина ти, ако държиш от него да стане нормален човек, разбира се!? Точно това са ПОМИЯРСКИ амбиции!!!
Никой не ти казва, че учителката има право да удря. Да това е проява на слабост от нейна страна. Но ти как й помогна, за да не бъде слаба!? - С мълчаливото подминаване на подигравателните подмятания от страна на сина ти!? Или направо се включваше като му разказваше каква смотана "даскалица" си имал!?

От малкото написано от теб си личи що за стока си... Да, ти си от онези дето като се качат на колата са винаги първи на кръстовището, нама правила, няма възпитание, ръгаме се, бутаме се, само да сме отпред. Това ще стане и от сина ти.
Каквото и да ти кажа няма смисъл. Ти си амбициран, ти виждаш само себе си...



Тема Re: Скъпи тате,нови [re: Гoro]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 14:50



Не си прав, амбициите му не са мутренски, за разлика от тези на учителката. Щото авторитет не се гради с бой. Не можеш ли да разбереш че колкото по-малко такива учители имаме толкова по-добре за обществото? Мислиш ли че е редно учителите да ни учат че с бой се постига по-лесно?
Така че ако човекът успее да я осъди и изгони от училище ще направи добро на всички останали ученици и родители. Освен това детето не се нуждае от кървав авторитет, детето се нуждае от някой в който да вярва. А ако не повярва че собствените му родители не могат да постигнат справедливост за чий х*й му е да вярва че с бой всичко се решава?
Тебе ако някой полицай те ошамари без да си виновен щото объркал нещо какво ще направиш? Ще си потъсиш ли правата или ще го оставиш ненаказан да не му разваляме авторитета? Всъщност знам - вие колегите полицаи не се биете помежду си...



Тема Re: Скъпи тате, [re: Гoro]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано19.10.05 17:38



Започвам да ставам фен то тоя клуб :)

Айде сега да обясниш защо са му мутренски амбициите на човека. Защото се опитва да си търси правото? И защото сина му ще разбере, че не може всеки имбецил да се подиграва с него и да му бие шамари както свари?

А дали детето ще уважава истинските учители ... това си е въпрос на възпитание. Справедливостта няма да го развали. По-голяма вреда би била нанесена, ако бащата не покаже че е готов да защити правата на своето дете и че го интересува какво става с него.

Все си мисля, че може да се мине и без съд - ако се натисне по правилния начин тя сама ще си подаде оставката.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Скъпи тате, [re: V. Grig]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 18:04



Абе все повече се убеждавам колко си ТЪП. Каква оставка да подаде. Тя може да напусне. Каква оставка какви 5 лв ? Гого си му го каза какъв човек е. Той е от тия пумиари с "най-бързите" коли с "най-скъпите" дрешки , с "най- добрите" адвокати и т.н. Щотото като го спре КАТ-аджията и му отпори един хубав акт, нашия бащичко се тупа у гърдите как щел да го осъди. Той съди всички за всичко. Ако некой си продупчи билета в трамвая преди него ще го съди че му е отнел предимство .. че го е сринал психически и т.н. Те са крале на тия измишльотини :)
Да пак казвам учителката няма право да го удря. Но ти с какво и помагаш на нея. Ти знаеш ли че в училищата даскалите не могат да се преподадат уроците от постоянното дрънчене на GSM-и ? Знаеш ли как се държат въобще учениците. Казваш че знаеш какво искаш в тоя живот. Да ама не. Опитваш се с дела за простотий да си изкараш евтини парички за да можеш после да караш скъпата кола и да вандалстваш по улиците безнаказано, понеже познаваш някой си Бай Хуй :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.