Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 26.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Моля помогнете за една задача по математиканови [re: koмитa]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано24.10.11 10:05



Ми аз съм възпитана в любов и вярност към Локото, ама подобни напъни наистина разсмиват. То не че са първите и не че ще са последните, ползващи тоя похват, като почнеш от вестник "Труд" и свършиш с едни на запад от нас, дето на цяла империя се обявиха за наследници.



Чакайте да ви задам една задача и на ботявистите тука: вчера, като гласувах, в двора на училището видях надписи в подкрепа на Ботяв. Един от тях - по почерка ми изглеждаше комплект с останалите - гласеше: "Който влиза, не излиза". Това какво ще рече?
Не знам отговора обаче. Сградата с надписа е пералня, парно или някакво друго помощно помещение на детска градина "Зора".

Редактирано от Mиpa_M на 24.10.11 10:06.



Тема Re: Моля помогнете за една задача по математиканови [re: Mиpa_M]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано25.10.11 10:17



Добре е че четеш надписите по стените. Сред многото глупости има и доста мъдрости. Например в кенефите на 3 корпус на ТУ пишеше:

"Дупенце попръцква в мрака
А една хлебарка чака"

Достойно за Пулицър





Тема Re: Моля помогнете за една задача по математиканови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано26.10.11 02:36



Ха, това стихоплетче и аз си го спомням...
... и пак там някъде пишеше "ако си пич, пи(ш)кай в коша"
п.п. извинявам се за спама, все пак темата беше за някакви години и годишнини, ама там не съм компетентен, съжалявам.



Тема Re: Моля помогнете за една задача по математиканови [re: Linchpin]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано26.10.11 09:03



Не се извинявай - мисля темата тръгна в доста по интересна насока





Тема Re: Моля помогнете за една задача по математиканови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано28.10.11 10:36



стих на стената на 8 блок в студентски град, ако не се лъжа между 5 и 6 етаж беше:
"А мъзгата на талази
по бедрата лази, лази"

и разбира се култовият надпис в почти всяка тоалетна в поделенията на Българската Армия по времето, когато службата беше наборна:
"С*ри бавно - службата тече"

сещам се и за един от първите графити в Пловдив, надпис с бяла блажна боя на една стена в уличка в близост до Сточна гара. Последно го мярках преди около 3 години, още си личеше ясно:
"Тракия бие 5:0"
и от долу някой добавил със спрей "Х 2"





Тема Re: Моля помогнете за една задача по математиканови [re: f(x)dx]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано28.10.11 15:03



Завиждам ти, че си бил студент извън къщи.

В същото училище, в което гласувам, едно време учех. На втарите на тоалетните, които тогава не се деляха на мъжки и женски, имаше най-разнообразни надписи и разбира се, рисунки. От надписите помня един грубо нецензурен:

К*р и п**ка се е*али,
на мадото хич не дали.



Думата с М се налага да я изпиша изцяло заради правописа. А надписа го помня, защото изцяло изписаната дума не я знаех тогава (не се сещам на колко години съм била, но най-много 12). Чудех се дали не е "младото" с пропусната буква, ама не пасва - кое младо? Това, което евентуално е произлязло от е*ането?

А "Тракия" редовно се преправяше от локомотивци на "ракия".

Редактирано от Mиpa_M на 28.10.11 15:08.



Тема Re: Моля помогнете за една задача по математиканови [re: Mиpa_M]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано31.10.11 13:19



Хахаха, какви невероятни поете е изпуснала изпуска и днес, българска майка юнашка

?

п.с. А Локо го преправяме на Доко




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.