Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 16.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Нощ на музеите и галериите  
Автор vens (малко странен)
Публикувано14.05.11 02:45



Гледам, утре ще има Нощ на музеите и галериите в много градове в Европа, и София сред тях.
Освен това, цитирам, "60 музея и галерии в страната ще са отворени". Ама за Пловдив не пише нищо.

не дава информация за следващото събитие.
Според участват много градове, но не и Пловдив.
От друга страна, в на Министерството на културата се споменават два от пловдивските музеи.

Та, някой има ли представа в крайна сметка утре ще има ли нещо в Пловдив? И ако не - за кога се очаква?

Редактирано от vens на 14.05.11 02:51.



Тема Re: Нощ на музеите и галериитенови [re: vens]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано14.05.11 23:19



Пловдивската нощ на музеите е уникална по това, че е единствена на самостоятелна дата:) Нашите са през септември, традиционно е 1 нощ, но последната година поради огромния успех ги направиха 2 нощи, не знам тая година как ще е.

Та краткия отговор - септември, гаранция. Тука са най-успешните издания, имаме много повече участващи от по-малките от нас градове, а от София - концентрацията е много по-гъста и за това се получава много по-добре.



Тема Re: Нощ на музеите и галериитенови [re: пeтльo]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано15.05.11 00:39



Аз нямам против и два пъти годишно да има


Жалко, че такива неща като хартиения фестивал или седмицата на дизайна не гостуват и в Пловдив, например по време на някоя такава вечер...

off-topic: то верно клуба позамря, ама и съвсем се забравихме. Оня ден в парка докато се сетя от къде те познавам и отминахте
Thumbs up, ти си знаеш за какво



Тема Re: Нощ на музеите и галериитенови [re: vens]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано15.05.11 11:16



два пъти годишно може да насити публиката и да замре иначе хубавата идея; какъв е тоя хартиен фестивал?

може да пробваме да организираме нещо пак, ветрим пише от дъжд на вятър също, разни други души също може да се появят живот и здраве:)

оф топик: то и аз така, помахах на позната физиономия, чак след това се сетих кой беше

ми мерси:))




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.