Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 21.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: Loko PD]  
АвторMишo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.10 22:59



Кой знае твоите баба и дядо от кое пловдивско или пазарджишко село са дошли в града. Връщай се в мизерната си панелка в гетото Тракия и престани да словоблудстваш по форумите! Ей такива като теб, дето се правят на големите граждани най-дразнят.



Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: Loko PD]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано10.12.10 09:33



Велбъжд, пак си се объркал.
срокът за годност никъде, ама никъде в ЕС не се показва върху етикет.
той се щампова върху самата опаковка на продукта.



Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: Kyпyвaч]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано12.12.10 12:52



Майната им райна, карфурската песен на нов глас. Поредната бананова революция. И на всякъде пълно с народ заради пустите му банани, човек не може да влезе да си напазарува за домакинството.
Интересно защо при последното пазаруване, кауфландската касиерка пропусна да ме попита с мазна усмивка: - " Добре ли пазарувахте? ".
Явно и на тях им е ясно, че когато провокират у клиента най- низките и животински инстинкти не може да става въпрос за пазаруване.
Аз лично се отказвам от този "културен живот"! Сменяйки магазина може да сменя някоя от марките или производителя на стоките които съм пазарувал до сега, но да ме газят и блъскат все едно съм в стадо- няма да стане.
А на "големите" вериги магазини им пожелавам все тази мургава, беловласа и облечена в евтини анцузи клиентела и да работят на такава печалба, каквато реализираха от бананите от 0.30лв.





Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано18.12.10 13:08



Ей дървен философ,пак ставаш засмях
Я погледни тук



Половин година срок на годност добавен
Виждаш ли какви ги върше любимата ти верига



Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано20.12.10 13:46



Докич, ми на твоите любими места за пазаруване - Руският пазар и пазара в Столипиново слагат ли изобщо срок на годност

.



Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: Kyпyвaч]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано02.06.11 16:32



Ееее,задоволи ли Лидл изискванията на пловдивчани - високо качество,ниски цени,добро обслужване ?



Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: Лoko ПД]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано03.06.11 00:03



За моя изненада - аз съм доволен.
Шоколадът и сладките са хубави и вкусни, въпреки ниските цени. Доста по-добри от "Своге", но по-евтини.

Колбасите имат вкус на месо - на нас любим ни е "компотът от кренвирши"



Вносните сирена са хубави и ги предпочитам пред нашенските кашкавали. Кремообразните сирена за мазане са просто блаженство...

Вносни вина от средния клас, но на ниски цени - идеални за хора като мен, които не могат да оценят бутилка за 100 евро, но пък имат достатъчно вкус да не падат до "Меча кръв" и "Мераклийско"

От нехранителните неща, които изкарват в кошовете по средата - понякога изпадат готини неща. Днес гледах летен спален чувал за 28 лв - ако си нямах, веднага бих си взел.

На касите се минава изключително бързо, дори когато има навалица - ПЪТИ по-бързо от другите вериги.

Като заключение - за определени стоки това е магазинът.



Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано03.06.11 17:21



Абе Докич, заеби Лидл, ама верно ли твоята любимка, курветината на Божинов била от Караджово

?



Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано04.06.11 10:02



Просто исках да се избъзикам и да видя дали и в този клуб има зомбирани от медийнаа кампания на тази верига цигански кенеф.....ъъъъ........ магазини,понеже наскоро ,за първи и последен път,го посетих.
Както виждаме - явно има зомбирани
Ей пич,внимавай със сирената в Лидл -

-опасни са за живота
Прави впечатление обаче как хората в Б-я обичат веригите да ги е*ават с ниски цени,които са в нарушение на всяка разумна конкуренция - докато веригите избият конкуренцията и след това това ги вдигат
Бай Момчиле,като си ходиш "у панела в Тракия" сигурно си редевон в Лидл,хахах
Протестираш против ГМО ,а чакаш на опашка за химическите лайна на Лидл
Колкото до Николетка,не е вярно,гаранция,а и да е къв е проблема?
Трябва да съдиш за човек по действията му,а не къде е роден,ето виж се и ти си селянин и затова си и фен на АФД Сопот 2010



Тема Re: Новият хит под тепетата!!!!!нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано06.06.11 10:59



Последното ти изречение, трябва да влезе в учебниците по логика, определено.

Нямам нищо против Караджово, просто щото си запознат с биографията и затова те питам - за потвърждение един вид.

В Тракия да ти кажа, най ме кефи Сани, пък и ми е най-близко.

А иначе по-темата, доколкото съм чувал Кауфланд и Лидл са на един и същ собственик. В Лидл съм пазарувал само в Гърция. В български Лидл не съм ходил все още. А всъщност влезнах веднъж в Пловдив да го видя що за чудо е - абсолютно същото лайно като в Гърция и си излезнах.

А ти Докич, откъде пазаруваш, като си такъв радетел на чистотата в храните?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.