Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 26.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Има ли безработица  
Автор Asen38 (член)
Публикувано03.08.10 07:45



в Пловдив? Кои слоеве на населението са засегнати? Кои професии са застрашени?



Тема Re: Има ли безработицанови [re: Asen38]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано03.08.10 08:28



Хаха,ти май си чукнат в главата?
Има ли добри хора в Пловдив,има ли добри заведения..............още какво ще питаш?
Безработица има,но тя засяга най-вече нискоинтелигентните пришълци от селата ала бай момчил



Тема Re: Има ли безработицанови [re: Лoko ПД]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.08.10 09:46



Безработица има,но тя засяга най-вече нискоинтелигентните пришълци от селата ала бай момчил

също така засяга високоинтелигентните фенове на Велбъжд-Вихрен, живущи в кварталите Столипиново и Шекер махала и съставляващи между 70 и 85% от агитката на същия клуб



Тема Re: Има ли безработицанови [re: Лoko ПД]  
Автор Asen38 (член)
Публикувано03.08.10 12:23



Локо, не съм чукнат в главата, ама си задай въпроса защо пита тоа такива елементарни неща???
Ми ако ги знаех тези неща, не бих попитал! И какво лошо виждаш че някой се интересува от България, от Пловдив?
Писаха ми от Пловдив, че едно интелегетнтно момче но без професия, от много добро семейство /българи - бащата юрист - полковник, майката вишистка/ от месеци бил безработен.
За това попитах, дали положението там е така критично.

Какво лошо видя във въпросите ми?



Тема Re: Има ли безработицанови [re: Asen38]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано03.08.10 13:28



Нещата тук опират до връзки. Невъзможно е да започнеш добра работа с относително сигурно работно място случайно. Имам предвид да работиш на места като НОИ, някой университет, общината, дори в училище и детска градина е абсолютно невъзможно да се вредиш без да имаш рамо от някого. Дипломата изобщо не е достатъчна.
Можеш да намериш работа чрез сайтовете за работа, но тя ще е с несигурно бъдеще, ниски осигуровки, нерегламентирано работно време и куп други неудобства, работа, където ще бачкаш много, а за пари ще чакаш. Казвам го от опит. Работила съм и без да ми платят или без договор или и без двете.



Тема Re: Има ли безработицанови [re: Бepeзka!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.10 14:45



Браво Березке!


И какво правите в този случай? Пиете една студена водица
И следващите след вас също
Еми как искате да се подобри положението? Просто няма как

Ступайте го този работодател едно хубаво и ако всички измамени го ступят, да видим ще прави така друг път

Ама като сме си овце така и ще се отнасят към нас



Тема Re: Има ли безработицанови [re: Paлицa]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано03.08.10 18:49



теб явно проблемите на средностатистическия пловдивчанин не те тресат. за какво тогава даваш акъли как и какво се прави?! като дойдеш на хала на какчето - да храниш къща и семейство, тогава може пак да си говорим.

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Re: Има ли безработицанови [re: e2e]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано03.08.10 19:39



Що бе Раличка каква е ? На надсредностатистимеско ниво?



Тема Re: Има ли безработицанови [re: Бepeзka!]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано03.08.10 19:40



Аз пък познавам доста хора,които работят работа ,от която са сравнително удовлетворени ,без връзки - така че не обобщавай всички
А и човека те пита за нивото на безработицата,а не затова как се постъпва на хубава работа





Тема Re: Има ли безработицанови [re: e2e]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.10 19:41



Крайно време е да кажеш кой си и от къде ме познаваш



Както забеляза и аз съм се сложила в числото на овцете.
Яд ме е, че добрите и честните хора са измамените. Лошите трудно могат да бъдат измамени. Не живея на луната все пак.

Явно Березка е добър човек и не я упреквам, но ме е яд на бездействието от страна на институциите, които ги мързи и не си вършат работата.

Купила съм си развалена храна, отивам зад библиотела Вазов, там се намира комисията за защита на потребителите. Мързелива леличка ми се оплаква как трябвало да ида веднага. Ами как да ида веднага, като храната е купена в 20.30 часа, а магазина затваря в 21.00, а комисията не работи толкова късно.

Та такива ми ти работи е2е.

Как се казваш???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.