Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 24.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Посетихте ли "новия" мол зад метро?нови  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано16.04.10 11:15



Ходитхе ли в залепения за задника на мерто нов мол. И впечатления от посещението. Интересно ми е мнението ви за карфур, че моето можеби пак се различава от другите.



п.п. Кога ще са отворени регистраийте в дир бг., че дава, че са забранени до 14.04.2010 и така си стои надписа!



Тема Re: Посетихте ли "новия" мол зад метро?нови [re: edin]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано16.04.10 13:59



Продават боклуци тип Кауфланд,че дори и по-зле
Като за пенсионери и по-бедни може и да върши работа,иначе -не
Жалка картинка беше как възрастните хора щяха да се изтрепят за мляко за 9 ст
и зелени банани за 99 ст
Иначе останалата част от помещенията ,освен 4-5,не са наети и не работят ,само Карфур и 2-3 кафета
Яка пералня е този мол явно



Тема Re: Посетихте ли "новия" мол зад метро?нови [re: Лoko ПД]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано16.04.10 15:34



"киселото мляко" беше по 5 стотинки, не по 9. бананите бяха по 85, не по 99 :)
и не всичките бяха зелени. при отваряне на всеки нов кашон всичкото горни редове банани бяха жълти, долните средно зелени до зелени. между другото аз лично си закупих около 10тина кила, и смея да твърдя че съвсем не са лоши.
от "киселото мляко" се въздържах по разбираеми причини :> със сигурност обаче повече в тоя "хипермаркет" няма да стъпя .. нагледах се на селяния и арогантност за 10 години напред. хората само дето не се биеха и не си стъпваха по главите. от вчера вече имам странното чувство, че метро и кауфланд изглеждат като мега вип хипермаркети пред карфур. как да е де - лично мнение



Чрез нахалство, към прогрес...

Тема не - далече ми е, пък и...нови [re: edin]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано16.04.10 16:18



... Кауфланд отвърнаха на удара...

Вчера два пъти ходих до близкия Кауфланд с жената.
Киселото мляко на 5 ст. , че и днес, и утре ще е така. Имаше ограничение до 3 бр. на човек, както и за краставиците и бананите - в кг. на бр., но итака добре си напазарувах.

Бананите не са зле, краставиците - също, киселото мляко от 29 го намалиха на 5 ст. кофичката, разни вафли, но и сиренето беше по-на сметка и маслините.

не е зле, не е зле...








.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"


Тема Re: не - далече ми е, пък и...нови [re: Vetrim]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано16.04.10 16:38



никак не е зле дори...пък и за всеки влак си има пътници.
да живее чудото, наречено конкуренция :D

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Re: Посетихте ли "новия" мол зад метро?нови [re: edin]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано17.04.10 18:33



представям си каква селска веселба ще е в София, като отворят и тукашния мол с карфур.





Тема Re: Посетихте ли "новия" мол зад метро?нови [re: edin]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано17.04.10 22:00



Не сме. Като построят някой Карфур извън майната си, примерно в центъра, мое да го посетим.





Тема Re: Посетихте ли "новия" мол зад метро?нови [re: Mиpa_M]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано17.04.10 22:49



Това няма как да стане.
в центъра - място малко, наемите високи.
не знам някъде по света да има такъв тип магазини в центъра



Тема Re: Посетихте ли "новия" мол зад метро?нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано17.04.10 23:03



Стига,стига,не говори глупости от съчувствие към нас
Всички знаем,че вие-софиянци,сте богати и пазарувате само в магазини тип Пикадили и Елемаг и в краен случай-Метро така,че вашия Карфур ще стои празен повечето време ако е от същият тип -цигански хипемаркет
Виж за София може и да имат друга концепция

пп Смятам да посетя вашият мол с Калфур носещ чалгарското име The Mall защото чух ,че ще има магазин на GAP
Като го разбрах това просто ме хвърли в небесата
Само дано е истински магазин на GAP ,а не някакъв шибан франчайз със стари и дефектни дрехи и космически цени



Тема Re: Посетихте ли "новия" мол зад метро?нови [re: edin]  
Автор vanio_l ()
Публикувано18.04.10 08:53



Има доста евтини стоки, както и такива с цени като на другите магазини. Интересно е като всяко ново нещо. Магазинът е доста голям - на 2 етажа и в него има почти всичко: храна, дрехи, мебели, дом. потреби. Явно идеята е като вземеш заплата и да си напълниш багажника с всичко необходимо само с едно посещение на магазин ... и да си оставиш там колкото може по-голяма част от заплатата де






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.