Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 26.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търси се?  
Автор antivik (много умен)
Публикувано21.12.09 18:55



Търси се една моя много отдавнашна позната, АЛБЕНА, с която между 80-90години заедно учехме във ВТУ "Кирил и Методий" в В. Търново. Ти Бени тогава учеше английска филология и беше женена, но ние си останахме добри познати. Ако случайно си в България ако ме помниш и нямаш ищо против , това ми е и-мейла "viki_1963@abv.bg". Ако искаш и ако имаш възможност обади се.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Тема Re: Търси се?нови [re: antivik]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.09 19:16



Търся моята приятелка Авгелия с която бяхме медицински сестри и спасявахме ранени при битката на Траянови врата на 17 август 986 година.
Моля нека ако го види да ми пише тук.
Бяхме много добри приятелки





Тема Re: Търси се?нови [re: Paлицa]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано21.12.09 19:26



Съжалявам, не съм чак толкова дърт! Писанието ми е съвсем сериозно, към определен човек. Ако нямащ какво да правиш или нямаш с какво да си играеш,... обади се ще ти помогнем

!

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Търси се?нови [re: antivik]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.09 19:45



между 80-90години заедно учехме във ВТУ "Кирил и Методий

На това ако му викаш сериозно





Тема Re: Търси се?нови [re: Paлицa]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано21.12.09 19:56



Salvete omnibus!
Търся моят верен приятел и съратник Квинт Лукреций, с който участвахме в зимната кампания на божествения победоносен император Траян през 102 г. в Дакия Супериор. Квинт ми спаси живота при една дакийска засада, когато пазехме лагера на 13 Близначен Легион при Тапа и вършеше поверената му работа по охрана на комуникациите стриктно и безгрешно.
Квинт, ако ме помниш, пусни един пощенски гълъб до канабите в Сердика на името на Авъл Вителий Целз, ветеран и опцион на 5 предна центурия на хастатите, 13 Близначен Легион. Имам хубава реколта вино от латифундията край Скаптопара и желая да пия за твое здраве, както и ти за моето.
Optime valete!



Тема Re: Търси се?нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано21.12.09 20:18



Стига сте се е***ли, бе!
Може пък някой да познава момичето и да й каже.



Тема Re: Търси се?нови [re: Бepeзka!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.09 20:23



Всички я познаваме Березке


И аз съм родена там някъде 80 - 90 години



Тема Re: Търси се?нови [re: Paлицa]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано21.12.09 20:29



Напълно реално е да се открие.
Аз самата бях студентка във ВТУ през учебната 89/90 година. Т.е. точно в този период, но не познавам момичето. Но пък може някой друг да я познава.

П.П. Не вярвам да не си разбрала, че става въпрос за 80-те/ 90-те години. Това, че не е изписано както трябва не заслужава такива подигравки.



Тема Re: Търси се?нови [re: Бepeзka!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.09 22:56



Березке, недей го приема така. Просто е шега.
Този форум е слабо посещаван, а и годината не е упомената, което прави откриването почти невъзможно.

Най-добре да потърси в: ATOL.BG (сайт точно за тази цел), Фейсбук или Майспейс





Тема Re: Търси се?нови [re: Бepeзka!]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано22.12.09 07:18



Най-после един умен човек. Съжалявам, че в бързината съм забравил да спомена, че става въпрос за години, а не за възраст. Ако се иска по-точна година, аз се дипломирах 1993 година, моята позната мисля, че завърши 1 или 2 години по-рано. Не знаех, че форумчето е само за майтапи, мое заблуждение, мислех че се обсъждат и сериозни теми.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.