Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.09 14:53



До като пътуваме, спирам в отбивка преди спирката на автогара Юг тази сутрин и пращам спътника ми да ми вземе 168 часа и 24 часа от синята квадратна будка на спирката. Продавачката е с дълга къдрава кестенява коса и черна блуза със разни шарени камъчета.
Момчето дава 20 лева. Продавачката има да му върне, но за да не й свършат дребните моли другите хора да й развалят. Никой не разваля парите и накрая се принуждава тя да си даде дребните.
Връщайки рестото казва ядосана: " Стига сте ходили с тези 20 лева"

По-голяма простотия едва ли някой може да изрече.
Просто можеше да каже, че няма дребни и момчето да иде до другата сергия, защото двете сергии са близо една до друга.

Но уви! Останала е за 2 -то лева, които толкова държеше ядосано да вземе от продажбата на двата вестника.
До нея един мъж се обажда и казва "Продавачката е права"

Извинявайте, но не зная има ли по-малоумни хора???

Или 2-та лева в икономическа криза изглеждат като 2 000 лева???

Утре смятам да ида с 50 лева, защото ми харесва съботния Стандарт





Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: Paлицa]  
АвторЛoko Пд (Нерегистриран)
Публикувано09.10.09 15:51



Рали,Рали....


къде беше изчезнала бре душа???



Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: Лoko Пд]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.09 15:57



То да ме набие човек за какво въобще се върнах





Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: Paлицa]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано09.10.09 17:25



Сигурно за другото...



Откакато мъжете захвърлиха мечовете,света изпедерастя!

Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.09 17:59



За кое друго?



Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: Paлицa]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано09.10.09 20:19



Е,за него знаете само ти и група съветски ''учени''



Откакато мъжете захвърлиха мечовете,света изпедерастя!

Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано09.10.09 20:36



Всъшност,абсолютно некоректно е да отидеш при дребен търговец сутрин рано и да се периш с банкноти от 20лв,в градския транспорт-също....Интересно ми е те да се качат на "високата кула'' от която пикаете в/у тях,а вие да сте долу...помислете....
Ако ти се хапва баничка за левче и имаш стотачка...иди в ''мак`квак'',не парадирай с неплатените си данъци пред нямащите-неморално е.
За мен е правило,когато се кача в градския транспорт в ръката да са ми приготвени 80ст до 5лв макс.Знам им хала и не се гавря...и ''Стандарт" не е моя вестник.

Откакато мъжете захвърлиха мечовете,света изпедерастя!

Редактирано от Гaдeн_пyxчo на 09.10.09 20:37.



Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.09 20:54



Истината е, че други банкноти нямахме.

Никой няма да даде 20 лв. за два вестника, за да си получи рестото в стотинки.

А тя взе парите и 8 мин се тюхкаше къде да ги развали, а не ни ги върна за да идем на другия павилион. Даже минаха няколко клиента, които ги обслужи и ги питаше да развалят парите, а ние чакахме.

Можеше да ни отпрати, да каже да си ги развалим или да идем на другия павилион. Но да ми държи парите и да ми губи времето и накрая да се репчи, тази няма да стане.

И за каква хвалба става въпрос с тези 20 лв.? Не са 100 нали???
Аз има пред кого да се перча и с какво. И на улиците и в баровете.

Просто Пухчо ме изумяваш с твоите безумни помисли





Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: Paлицa]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано09.10.09 20:58



Да ти кажа, и на мен ми е било чудно това - как в България търговците вечно имат проблем с разваляне на сума над 10 лева и все се нервят. В толкова страни съм била, как пък един път не ми казаха нещо такова. Започват работа с определена сума пари, от всички купюри, и клиента е наистина клиент - трябва да си тръгне доволен, без да го врънкат за дребни и да му вменяват задължението да държи дребни по джобовете си, щото нямало кой да му върне...

Не знам как тук все нещо не може.

Аз например се грижа винаги да имам дребни - такситата често нямат да върнат, на вестниците и там. Ми аман пък! Тъй като не съм работила нищо такова, свързано с пряка продажба и връщане на ресто, не мога да си представя какъв точно е проблема, но най-вероятно има лесно решение, ама го знаят само група съветски учени примерно





Тема Абсолютни глупостинови [re: Гaдeн_пyxчo]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано09.10.09 21:43



Аз съм клиента - използва абсолютно редовно платежно средство, да не ми се правят. Ако искам и 100 лева ще занеса.

Абе баце как пък някъде извън България не са ме върнали че давам банкнота от 20 евро или паунда да го еба???

Само в България - Олее ми кво ще правя ся, нямате ли по-дребни?

Ми нямам да ти еба майката, ако имах щях ти дам, а ти що за търговия въртиш ако нямаш 20 лева да развалиш. Педераси абсолютни. НИКОГА ама НИКОГА няма да се съглася, че аз съм виновен в такава ситуация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.