Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 30.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Феноменът Лазар - филмнови  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано02.12.09 22:49



Така се нарича феноменът на NDE (преживявания,близки до смъртта или изпадане в смърт и възвръщане към живота). Това е документален филм, базиран на основа на научни изследвания и проследяване на възкресението на двама човека, които са преживели смъртта. Техните разкази са наистина интересни. Какво се случва след смъртта - това е научен факт, а не система от религиозни вярвания. Филмът ще се прожектира безплатно на 05.12 - събота в Евангелската църква на ул."Иван Рилски" 16, от 18.00 ч. Всички, които се интересуват от това какво става след смъртта, да се чувстват поканени.
Това е трейлър на филма



Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Zara_83]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано03.12.09 00:10



Само да ви помоля, когато пристигнете да гледате филмите си с "научните факти", да паркирате возилата си, с които сте дошли на подходящи места- например в двора на църквата, или най-близкия паркинг, защото ми е писнало при всяка ваша сбирка да се чудя как да се добера до вкъщи!


Шибани сектанти!



Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Zara_83]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано03.12.09 02:58



Не знам откога евангелската църква (не е пояснено коя от нейните разновидности е тази, поместена в бившето кино Търневи) е взела в своя арсенал ЯБС-явленията. Те по-скоро водят до склонност към будисткото вероизповедание, отколкото до християнското. Все пак е известно, че едва в някои от първите вселенски събори (мисля, че Третия) е взето РЕШЕНШЕ за отпадането на идеята за прераждането от християнската идеология. В това отношение школата на неоплатонизма (и по-точно Ориген) е по-близо до истинските християнски извори.

Елементарен е подхода - вижте, има нещо "отатък", затова повярвайте.
Веригата страх-чудо-награда не е най-подходящата по пътя на усъвършенстването на човека, макар да се използва с успех от нетрадиционните вероизповедания в страната от години.













.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"


Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Zara_83]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано03.12.09 10:28



Аз пък се чудя защо петльо не изтрие тази тема заедно с най-горе закованата тема на Ветрим, която виси там от сто години.



Тема Феноменът Лазар - филмнови [re: Linchpin]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано03.12.09 10:45



Много си смел, криейки се под анонимността си, да говориш клевети. Всеки, който минава през съответната улица, може да види, че това, което говориш не е истина - пътят и тротоарите са чисти. А колкото до това дали сме секта, много е смешно твърдението, че 1 милиард протестанти по света са секта, в сравнение с 200 милиона православни, от които по-голямата част руснаци. Който се интересува, ще дойде, независимо от клеветите, които се изсипват от невежеството на някои лица.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Бepeзka!]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано03.12.09 10:45



доколкото съм запознат не са незаконни или нещо такова, въпреки че са отритнати от обществото мизерни прошляци, така че няма проблем да седи
даже мен ми стана любопитно, да видя до колко е научно и до колко "повярвате в джизъс" филмчето

относно темата за ветрим - приемам критиката





Тема Re: Феноменът Лазар - филм [re: пeтльo]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано03.12.09 10:50



щом за теб мизерни прошляци са икономисти, лекари, адвокати, инженери, програмисти и хора с почтена работа, то какъв ли е за теб елита, колкото до филма, случаите наистина са реални, могат да се видят и в интернет, и пак казвам - който има търсещо сърце ще дойде, независимо от негативните коментари.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Zara_83]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано03.12.09 10:56



това, че носят костюм и вратовръзка не ги прави икономисти и хора с почтена работа


от друга страна това, че имат пари не ги прави по-малко социални прошляци, все още са същите мизерници, които не могат да издържат един нормален аргумент, ако някое лапе на улицата им извади нож веднага ще си обърнат джобовете и като ги бутне голфаджия на червено на пешеходна пътека ще се извинят, че са си позволили да пречат на техния събрат по днк



Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Zara_83]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано03.12.09 12:36



О-о-о, за чудесата нямам личен опит, за да се произнасям толкова убедено, както вас. Ама като споменахте числа и други факти:

Евангелистката е само ЕДНА от многото протестантски църкви. Общата численост всички протестанти по света е 670 милиона, православните - 210 милиона


Сега сметни евангелистите ли са повече или православните?

И ако седнем по бройките да преценяваме кой е по-прав - то най-прави ще излезнат католиците



Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Zara_83]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.09 22:33



Заре_83, това, което си го изброила за елит показва колко елементарно разсъждаваш. Истинския елит на нацията ни е изтикан в ъгъла. Не е нито при лекарите, нито при икономистите, нито при адвокатите.
Колко лекари бяха ръководители на здравната ни каса и както се вижда резултата е нулев.
Колко организации и фондации обзаведоха с техника болници, а на всичкото отгоре същите тези болници искат пари за прегледи от пациентите при условие, че техниката и консумативите им са подарени.
Да не говорим как лекари си просят пари от пациенти...
За един томограф прегледа е 2000 - 3000 лева, при условие, че е подарен.
Ток ли харчи, софтуери ли сменят непрекъснато?
Прегледа трае точно 20 минути.
Пресметнете колко пари и къде отиват! Отиват в джоба на някой програмист, който уж прави подръжка...

Колко икономисти е имала България? И освен, че икономисаха за себе си, народа ни не усети никаква полза. Високи лихви, невъзвръщаеми кредити и всичко това с една единствена цел - лични облаги!
Идете пред кантората на който и да е частен съдия-изпълнител и вижте до къде ни докараха икономистите - пълни кантори с аудио и тв техника, обяви за продажба на автомобили, апартаменти, офиси... запор за заплати и сметки...
И накрая една постна пица ни изнесе Симеон Дянков? Сякаш ние си плащаме данъците с фекалий за да заслужим тази пица...

Ха познайте кой спечели търга за винетките?
СиБанк разбира се... шефката е Цветелина Бориславова.


Адвокати? Това ли ни е елита, които дръзват да защитават убийци? Да не споменавам името на един свръх едър такъв, който се заниамва само с това, за да му пълнят джоба.

Християнството не е за тези хора. Правилно са си избрали сектата. Но и от там печелят мила Заре, а ти пълни форумите с простотии...

Елита са нашите писатели и поети Заре! Те остават в историята във времето в което са живели. А не са лекарите, които измислиха лудата крава, птичи грип, свински грип.... да си продават ваксините и да унищожават стопанствата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.