Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 03.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Zara_83]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано04.12.09 00:33



Първо- смел съм, защото съм сигурен, че това което съм написал е истина! Второ- анонимен съм единствено за тебе от всички списващи в темата (може би и за Ралица, но да се надяваме, че скоро ще се видим и с нея

). Трето- пътят и тротоарите са що-годе чисти само нощно време, а по време на вашите сбирки положението е просто трагично! Искрено съжалявам, че паяците редовно се грижат за неправилно паркиралите на ул."В.Левски", но никога не се сещат да се отбияти на ул. "Иван Рилски".
Четвърто- когато във вашата църква влезе поп да води литургия, тогава ще приема за основателни претенциите ти, че не сте секта!
Без значение дали са доктори или адвокати, бедни или богати- за мене това са хора с промити мозъци, което от своя страна говори за лабилна психика!
Последното пък дава обяснение на въпроса защо някои отиват да гледат някакви феноменални, документални филми, базирани на основата на научни изследвания, които чрез научни факти доказват какво се случва след смъртта!
Приятно гледане!



Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Paлицa]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано04.12.09 09:10



При всички прослойки има плява, включително и при поетите и писателите. Прекалено драматизираш

.

Елита на нацията сме ние!



Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: Zara_83]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано04.12.09 11:02



Интересна тема! Аз също препоръчвам добър филм, ето трейлъра:





Тема Re: Феноменът Лазар - филмнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано05.12.09 17:09



Аз съм елита на нацията!@





Тема Не критикувайте без да сте запознатинови [re: Zara_83]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано07.12.09 10:24



Аман от неосводомени хора които ръсят определения за хора и общества които не познават. Научете се да правите разлика между световно-разпространена и призната църква и определението "секта". А ако се върнем назад, то всички заклеймяват другите като "секта".
За Католишкият папа Православните Църкви са "секти" защото не признават върховенството му. За Православните Църкви, папата е еретик и отцепник и Католическата църква е "секта". Да не говорим пък за Англикани, Лутерани и останалите Протестанти които са милиони в Европа.



Тема Re: Не критикувайте без да сте запознатинови [re: Фaлaнre]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано07.12.09 21:35



И Християнството е секта на юдаизма.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.