Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 28.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив!нови  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано30.11.09 17:58



..бихте ли ми предложили решение на следения нелеп проблем:

От две години на домашния ни телефон продължават да търсят транспортна фирма, която някога е имала този номер. Не бе звънене, не бе чудо. По всяко време.

Обяснила съм на половин България, че "Не господине, фирма ГЕОМАР ЕООД" вече не е на този телефон, не, няма да приема заявката ви за транспорт" и прочие интересни разговори. На другата половина още не съм успяла да обясня, защото звъненето продължава. Тъй като имаме факс апарат, днес даже получих и факс с поръчка за транспорт....

Като чукнах в гугъл, видях, че фирма ГЕОМАР ЕООД от Пловдив, с управител Георги Асенов Сливов, БУЛСТАТ 115776975, продължава да публикува на безплатните сайтове реклами за транспортни услуги, като посочва телефонния номер, който от две години е мой, домашен телефон...

Хайде сега кажете ми - този Георги, освен че е идиот, каква му е ползата да публикува реклами и да дава невалиден номер?! (тук е мястото да кажа, че нито познаваме този човек, нито имаме някаква служебна или друга връзка с транспортни фирми). И по-важното - как да се отърва от непрекъснатото звънене на разни хора, които смятат че звънят на фирма, а не на домашен телефон? как да попреча на този тормоз, защото вече ми писна, на мен и на семейството ми, да даваме обяснения заради малоумието на някакавъ си Георги? А?

PS. Георги идиота е дал разни други телефони, мобилни, всички от които са изключени.

Е, вие сте - дайте ми идея моля!




Тема Re: Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив!нови [re: Refine]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.09 19:44



Георги не е виновен.
Самите сайтове пускат автоматично обяви, които са били публикувани, въпреки, че са стари.
Или с една дума, се обновяват автоматично.

Обрнете се с мейл или по телефон към сайта, който е публикувал обявата и настоявайте веднага тя да бъде изтрита.
Искайте координати и бъдете настоятелна.
Обаждайте се сутрин и вечер докато обявата бъде махната, защото обикновено са много мързеливи и не си правят труда да трият стари обяви.



Тема Re: Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив!нови [re: Paлицa]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано30.11.09 21:29



Мисля че точно Георги е виновен



Например, на периоди се обаждат хора, които търсят работа във въпросната фирма и се позовават на скорошна обява. Един път се направих на ударена, и казах да звъннат на другия телефон, но човека каза - няма друг....Разбираш ли, мислех че ще науча някакъв активен телефонен номер, поне да му тегля една майна на това говедо..

Хептен не разбирам тая тактика - ама като ти трябват клиенти и работници, ми дай верния телефон бе!



Тема Re: Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив!нови [re: Refine]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.11.09 22:32



За какво ти е домашен телефон? Доколкото знам таксата е 14 лв. Една карта с абонаментен план на Вивател е 5 лв с включени 100 безплатни минути към Вивател и БТК, в момента вече Виваком. Напълно достатъчни.



Тема Re: Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив! [re: Refine]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано01.12.09 12:01



Струва ми се, че не си разбрала каквото е искала да ти обясни Ралица.
Ще ти разкажа какво правеха с нас от един вестник, който няма да назовавам. Та работех преди време в една фирма, която публикуваше във въпросния вестник рекламни оферти на цветните първи страници. За да напълнят обаче вътрешността на вестника, въпросният вестник без да ни уведоми публикуваше наши стари обяви, които вече изобщо не бяха валидни. Съответно клиентите се вбесяваха, че такива оферти не съществуват и че нарочно занижаваме обявените цени. А всъщност вестникът просто си пълнеше вътрешните страници със стари обяви.



Тема Re: Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив!нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано01.12.09 14:03



Трябва ми... да не се обяснявам сега.



Тема Re: Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив!нови [re: Бepeзka!]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано01.12.09 14:07



Разбирам, но малко вероятно е разните безплатни сайтове да пускат различни обяви, на периоди - само за да запълват мястото, както казваш.

Един път пускат обява за транспортна услуга - разбирам, защото звъненията се увеличават.
Друг път пускат обяви за наемане на работник. Разбирам, защото ми звънят "за обявата за работатата..."
Друг път за- други неща.....
Има периодичност някаква. И

периодично ми подпалват телефона





Тема Re: Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив!нови [re: Refine]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.12.09 15:59



Ами тогава варианта е да опиташ да контактнеш сайта(овете), който пуска обявите или да намериш координатите на въпросният тъпир и да му кажеш да си смени телефона в обявите.

Баси тоя как си намира работници с тоя грешен телефон





Тема Re: Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив!нови [re: Refine]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.09 22:16



Рефайн, миличка, ти въобще знаеш ли какво искаш?

Нали си усмихната? Вдигай си телефончето, усмихвай се и казвай, че е грешка...



Съжалявам, че подходих сериозно на поста ти!

Успехи в разговорите



Тема Re: Аман от фирма ГЕОМАР ЕООД Пловдив!нови [re: Refine]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано03.12.09 12:08



Пускат стари обяви, та се късат - дали по периодичен начин, дали по друг. На мен ми звъняха наскоро за обява за продажба на куче - кучето продадохме преди 3 години, а обявата беше пусната със срок на валидност 1 месец.
Аз виждам 2 решения:
1.Сменяш си номера и даваш новия на всички познати
2. Ходиш по мъките да търсиш Георги и разните му сайтове за обяви и да разчиташ, че след 3 месеца някой нов админ няма да я пусне пак за пълнеж, без да знае за твоите проблеми

Според мен, вариант 1 отнема по-малко време и нерви, ама ти си решаваш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.