Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Има ли пилот в самолета?нови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано24.10.09 06:38




Интересно какво празнуват Славчо и компания - тяхното МВРО съществува от 19 години и няма нищо общо с ВМРО.



Тема Re: Има ли пилот в самолета?нови [re: Boдeндyx®]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано24.10.09 10:52



Това е добре! Лошото е, когато наистина са на работа...





Тема Re: Има ли пилот в самолета?нови [re: Boдeндyx®]  
Авторbibiiip (Нерегистриран)
Публикувано18.11.09 01:09



Чудя се как може да цитираш тази платена медия (според мен) и тя да ти е основа за пускане на тема за дискусия за нашия град. Медиика в която всяко мнение за ВМРО,БСП,ДПС,АТАКА,РЗС и т.н. се трие или модерира, а всичко против тях се богослови и издига в култ. Медия която си мисли, че е незаменима и едва ли не се има за нещо повече от вестници и списания. Медия която се опитва да пиши авторски материали, но никога не ги подписва. Там живее и вижда бял свят само мнение ЗА герб и Б.Б., Естествено всичко е временно, но в момента са на вълната. Не вярвам някой на повече от 15 години да ги чете и да ги има за чиста монета. Случайно скоро прочетох една новина там (не влизам там от месеци) за ЕВН и как едва ли не всички били задължения да четат тяхната медия и щом при тях нещо не е обявено, значи все едно никъде не е казано. И за да не са само думи „Монополистът в електроснабдяването за Южна-Централна и Югоизточна България EVN продължава да се гаври с абонатите си. След като въведоха новите срокове за плащане на електроенергия, се оказа, че клиентите им трябвало да четат вестници.” ХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХ!!! Така е по закон, но баш новинарите от пловдив24 си мислят, че щом при тях го няма, значи няма да се случи. Никой не ги бръсне за нищо, нито община, нито която и да е инситуция в Пловдив,само хора на 15 години. Така че баш тях да ми цитираш е меко казано смешно ако си набор след 1990г, тогава може би ти е простено.



Тема Re: Има ли пилот в самолета? [re: bibiiip]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано18.11.09 10:24



само факти - сравни бройката на читателите на медииката и на "вестниците и списанията"



Тема Re: Има ли пилот в самолета?нови [re: пeтльo]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано18.11.09 17:03



Като за детско-юношеска медия,до 20 г макс,ставате иначе -не
Основно наивни и популистки подобия на статии,е не че 50% от вестниците не са същата работа,но това е друг въпрос,нищо сериозно и задълбочено,което да заинтересува хора завършили училище с повече от 4-ри
Освен за абсурдният коментар относно ЕВН,които между другото рекламираха при вас,но сигурно не сте си платили рекламата и затова ги псувахте има и още
примерно коментара ,че БФС не искал пловдивски отбори в А група


те просто искат да съкратят отборите и да повишат качеството на футбола,който изпълни критериите ок в А група,който не ем такова е положението,никой в БФС не го боли за Пловдив и отборите му Ноооо,вие веднага прозряхте заговор,то това ако не знаете се обсъжда от доста време вече и дано стане
Другата новина беше за ВИК и някаква авария на шести септември до Фламинго,защо не асфалтирали ем ако не знаете при всяка авария след като е разкопано и се зарине трябва да поотлежи 4-5 дена преди да се асфартира и така се прави всеки път
Ама вие да си напълните сайта ,по сигнал на някакъв не по-интелигентен от вас ,публикувате поредната смешна статия
Абе хора,щом се опитвате да бъдете журналисти,поне се поинтересувайте как е процедурата
Иначе не мисля,че сте платени,независи ми сте,обаче сте и некъдърни в доста от нещата които пишете

пп Сайтчетата във Варна и Русе се оказаха голям провал,а?
Ще ги спирате ли?



Тема Re: Има ли пилот в самолета?нови [re: Лoko ПД]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано19.11.09 15:01



по-кадърни сме от повечето от колегите, мен това ми стига;
само като инфо: чакам до довечера да прочетеш мнението, след това трия последните няколко, не ми се спори с неграмотен анонимен член на малцинствена група

Редактирано от пeтльo на 19.11.09 15:05.



Тема Re: Има ли пилот в самолета?нови [re: bibiiip]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано23.11.09 16:07



Ново 20 с ЕВН,абе Петел вие няма ли да разберете,че не сте центъра на вселената всички да рекламират или изнасят публична информация при вас?
ЕВН са си спазили задължението ,като са обявили публично ремонтите,това кой ще се поинтересува и кой не си е нагов проблем
толкова ли сте закъсали финансово?та по този начин си търсите рекламодатели?



И още нещо откъде знаеш колко четат плоските ви статийки и колко Труд,24 часа или Марица?Според мен вторите са доста повече

пп То и ПОТВ таванската тв се имат за нещо,но всъщност и тях никой не ги гледа



Тема Re: Има ли пилот в самолета?нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано23.11.09 16:09





Докич, сериозно ли задаваш тоя въпрос?

Да си чувал за ИП адреси?



Тема Re: Има ли пилот в самолета?нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторLoko PD (Нерегистриран)
Публикувано23.11.09 18:33



Я и книжните вестници ли имат ай пи адреси?
Отделно това с ай пи адресите е многоооооооо усровно
Но понеже си доста прост,няма да т мъча като ти обеснявам





Тема Re: Има ли пилот в самолета?нови [re: пeтльo]  
АвторLoko PD (Нерегистриран)
Публикувано23.11.09 18:35



Пител,все забравям да те питам,нали се водите хипер просперираща компания,та
аз ли не съм забелязвал,ама май нямате фирмени коли с логото ви ,нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.