Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 16.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Екологичната инвазиянови  
Автор portal (старо куче)
Публикувано29.10.09 16:08



Хиляди евро глоби може да отнесе Пловдив, ако не се справи със скитащите улични котки и кучета. Срокът да бъде построен нов приют или да бъде ремонтиран старият, е до края на 2010 година. Това съобщи главният еколог Христо Минков вчера.

Тия екобоклуци от 17 лапи и 1 мозъчна клетка искат да ни направят проблемен град като София, за да точат кинти и от тук... не знам за вас, но аз имам "работа" в Смиренски на 2 места, Тракия на 3 места, Кичука - целия, Центъра, Тепетата, Мараша - абе кръстосвам :) и проблем с кучета и ктоки не съм видял... признавам улични котки се виждат, но поне не съм чул за някой изнасилен или ухапан от глутница котки... та явно щесе съзадва порблемче, за да се точат кинти... да очакваме скоро угоени и кастраирани глутници да кръстосват града като в София, къдеот тези "отлично" си вършеят..... и не напоследно място на кой дължим тая инвазия ?!?!

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Екологичната инвазиянови [re: portal]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано29.10.09 17:45



Нали все пак котките могат да се борят с мишките. Та от тази гледна точка...



Тема Re: Екологичната инвазиянови [re: Бepeзka!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.09 19:34



Целия град е пълен с БЕЗДОМНИ кучета и котки!!!

Хубаво някои хора кръстосват града, но нали не смятате, че глутницата ще се юрне посред бял ден да пресича "Цар Борис 3-ти Обединител" или бул. България, а котките да си правят дневни походи от бул."Стамболийски", през бул."Мария Луиза" към Брезовско шосе.... примерно!

Та господин Портал в дълбоко заблуждение сте.



Тема Re: Екологичната инвазиянови [re: Paлицa]  
Автор portal (старо куче)
Публикувано30.10.09 09:40



Явно живеем в различни градове - моля сменете клуба :) иам списък - намерете си вашия град :) госпожице Ралица... да не бида сте свързана по някъв начин с тези мошеници, които обичат да точат бюджети :) дане секнат разходките до Париж ли се притесняваме



Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.

Тема Re: Екологичната инвазиянови [re: Бepeзka!]  
Автор portal (старо куче)
Публикувано30.10.09 09:41



Както казах, но госпойца Ралица не може да чете , котки определно се забелязват, около нас има няколко и да мишки - няма....

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Екологичната инвазиянови [re: portal]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано30.10.09 13:31



Пловдив отдавна се справи с уличните кучета, за разлика от София и други градове. Останали са само малки групи, предимно по дворовете на някои фабрики - санитарните екипи не са могли да влезнат и да се погрижат, когато разчистваха.

За съжаление някои пишман защитници на животните ги крият от екипите и ги хранят, задълбочавайки по този начин проблемите не само на гражданите, но и на самите кучета. Ама където няма акъл и да обясняваш няма да постигнеш ефект...

Виж, котки има. Аз малко се съмнявам уличните котки да гонят мишките из мазетата на гражданите. По-скоро искат да ги махнем заради потенциалната опасност от болести.



Тема Re: Екологичната инвазиянови [re: portal]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано30.10.09 21:54



Чеки бре, откакто избихте помиярите преди десетилетие, аз лаещи у Майнополис не съм виждал. Иначе котките не пречат на никой. Ела у Софето да видиш, що е напаст четиринога.

Редактирано от Aulus Vitellius Celsus на 30.10.09 21:55.



Тема Re: Екологичната инвазиянови [re: Aulus Vitellius Cels]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.09 01:20



Портале, Венс е много прав в случая.
Наистина трябва да се построи приют и кученцата и котенцата да бъдат обезпаразитени и кастрирани. Малко не съм съгласна след процедурата да бъдат отново пускани на улиците, защото съм се нагледала на осакатени и умъртвени животинки по платната.

Иначе зимата предпочитам Лондон, защото Париж ми е прекалено студен.
Любими ресторанти са ми Nobu и Zuma за японска храна и River Cafe за италианска.
За пазаруване естествено само Harrods!
Обикновено забравям за такситата и се разхождам пеша навсякъде. Харесвам Wallace Collection, Manchester Square (арт галерия с ппроизведения на Рембранд, Джошуа Рейнолдс и др.) а обяда в двора на галерията е прекрасен





Тема Re: Екологичната инвазиянови [re: Paлицa]  
Автор portal (старо куче)
Публикувано01.11.09 21:22



:) Аз нямам портив животинките, но когато угоените глутници са факт - ликвиодацията е наложителна... самия аз вианги см имал домашни любимци, които са на челните места по грижи в живота ми :)

Лондон е мекичко времето да :)

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Екологичната инвазиянови [re: portal]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.09 00:05



Защо да се убиват животинките, когато има действащи приюти? Така или иначе получават държавна субсидия.

Друг е въпроса, че приютите убиват умишлено животинките, а обявяват завишен брой попълнение, за да може разликата да отиде в нечий джоб.

В Пловдив и глутници има и котки.... и никой не си върши работата.

Варна също е пълна с кучета, но поне са обезпаразитени и кастрирани, което личи по маркировъчните им каишки. Но аз не одобрявам този начин на работа, но кой ли ме пита.

А в Пловдив нищо. Бялата им колица само обикаля насам-натам празна и в неясна посока...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.