Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 05.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано30.11.09 10:47



с такова мислене далеч ще стигнеш, ашколсун.



Тема Re: Стига сте ходили с тези 20 лева ???нови [re: witch777]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.11.09 12:48



Ще стигна разбира се!

За разлика от теб с твоята робска психика, дето позволяваш да те мачкат и да ти втълпяват вина, без да имаш изобщо такава.



Тема witch777 ???нови [re: witch777]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.09 19:40



Скъпи 777, явно не можеш да четеш!
Ако съм на мястото на продавачката щях да препратя клиента съм съседния павилион, който е на един метър. А не да взема 20-левката и да се тюхкам и да я държа в себе си 7 -8 минути, да питам таксиметрови шофьори и прочие и накрая да се скарам с клиента...и да му върна ресто, което имам в наличност, но със скандал.
Това е безумие скъпи!!!
Изивинявайте, но ако искате да ви унизяват, знаете къде да идете.

Жената, която продава вестници и се кара с клиенти има проблем с дъщеря си. Купувах си списание, когато класната ръководителка говореше с нея. Затова си казах, че когато съм там ще си купувам списания от 5 - 8 лв, хем да правя оборот на жената, хем ми беше станала симпатична.

Но извинявайте, аз като редовна клиентка не очаквах такова отношение. Чак взе да ми се кара.
Така, че 777 няма какво да говорим.



Тема Re: witch777 ???нови [re: Paлицa]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.11.09 22:37



Кво и се обясняваш - заради такива като нея/него, като отидеш в магазин и продавачката те гледа на кръв особенно ако и пипнеш дрехата, нищо че си клиент.

Заради такива като нея/него в ресторанта ти се правят забележки, че децата ти не стоят на едно място заковани като мумия, а обикалят за да си намерят игра, а ако изявиш претенция, че яденето ти е студено или вкиснало скандала не ти мърда, нищо че си им клиент.

Заради такива като нея/него да плащаш със законно платежно средство 20 лв е престъпление и непременно трябва да си премислил предварително и да си развалил парите., нищо че си им клиент.

Абе робска психика отвсякъде, свикнала да бъде мачкана и унижавана.



Тема Re: witch777 ???нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторЛoko ПД (eдин плoвдивckи cмъpф (Нерегистриран)
Публикувано30.11.09 22:42



Мнооооого си зле,ама честно



пп по голяма робска психика,която ти показваш с изказванията спрямо съгражданите ти,едва ли има и комплексарска също така



Тема Re: witch777 ???нови [re: Лoko ПД (eдин плoвди]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.11.09 22:50



И с кое точно от изказването ми не си съгласен, скъпи ми Докич?



Тема Re: witch777 ???нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано30.11.09 23:04



заради такива като нея/него, като отидеш в магазин и продавачката те гледа на кръв

Заради такива като нея/него в ресторанта ти се правят забележки,

по-спокойно. пропусна да кажеш, че такива като мен са виновни и за глобалното затопляне, и за озоновата дупка, топенето на ледниците, и че жена ти е имала главоболие вчера.





Тема Re: witch777 ???нови [re: Paлицa]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано30.11.09 23:08



не оправдавам грубото отношение на продавачката към теб, но здравия разум подсказва, че където и да цъфнеш рано сутрин с едра банкнота може да е проблемно, нали трябва да направи оборот известно време, за да натрупа дребни за връщане.



Тема Re: witch777 ???нови [re: witch777]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.12.09 08:58



Не позна. Толкова дребни подтиснати душици не могат да причинят такива глобални събития.

Нещо да имаш да кажеш по темата или и ти като столипоновеца избягваш фактите?



Тема Re: witch777 ???нови [re: witch777]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.12.09 09:00



Болният разум го подсказва.

Здравият подсказва, че трябва да си оставиш достатъчно оборот за сутринта, за да можеш да обслужваш клиентите, а не да им втълпяваш вина, ама за тая цел може да се лишиш от кръчмата вечерта и да пропуснеш 1-2 мастики.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.