Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 27.07.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ново поскъпване на билетите!нови [re: Moron]  
Авторнeocвeдoмeн (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 19:10



Имам въпрос?Моля който има достоверна информация да ми каже!Имам студентка първи курс в гр. Пловдив.До този момент си плаща билети по 80 ст.Кога може да си извади карта за една линия да речем ,на каква цена или изобщо как стои въпроса от тук нататък със студентите, тъй като й бяха казали че до 15 октомври не може да й издадат карта поради предстоящо увеличение цената на билета за гр. транспорт на 1 лев.Предварително Ви благодаря!



Тема Re: Ново поскъпване на билетите!нови [re: нeocвeдoмeн]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 20:57



Не съм 100% сигурен но......Засега ,поне до Ноември,може да пътува на 40 ст ,като предостави заверена студенска книжка.Или от Ноември или от Януари ще трябва да си извади карта за линията ,която ползва на стойност 13 лв за месец.Като с тази карта ще може да пътува по линията безплатно колкото пъти иска на ден



Тема Re: Ново поскъпване на билетите!нови [re: Лoko ПД]  
Автордo Лoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 21:08



Локо ПД благодаря ти за информацията и отзивчивостта!!!!!



Тема Re: Ново поскъпване на билетите!нови [re: нeocвeдoмeн]  
Автор e2e ()
Публикувано12.10.09 10:52



от днес вече може да се реди на опашка за изкарване на карта - 5 кинта за издаване, важаща до 31.12 тази година. след нова година влиза в сила това с 13те лева на месец за една линия за карта :)

Чрез нахалство, към прогрес...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.