Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 01.07.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Свещенници от Пловдив, против Мадона  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.09 16:13



Лицемерието край няма.
Свещенници от Пловдив се обявиха против концерта на Мадона. Те имат пълната подкрепа на техния си водач, митрополит Николай. Още повече, че концерта съвпада с празника Св. Йоан Кръстител.

Не харесвам Мадона. За мен тя си е една обикновена, но хитра курва без грам талант.
Но също така не харесвам и лицемерието на Пловдивските свещенници.



Тема Re: Свещенници от Пловдив, против Мадонанови [re: Paлицa]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.08.09 16:18



Тоя Николай, продължава с гафовете. Баси и хардлайнера ни натресоха.

Нищо общо с дядо Арсений - лека му пръст.

п.с. И аз не харесвам другарката Мадона





Тема Re: Свещенници от Пловдив, против Мадонанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор e2e ()
Публикувано18.08.09 19:37



За съжаление аз съм на мнение че с Пимен и с Арсений си отидоха и надеждите за истинска православна църква. Тежки времена я чакат с водачи в лицето на червените подлоги - наш Николайчо и варненеца Кирил. И докато Николай ще почака поне още 15тина години до евентуално "Светейшество", той дори изглежда като послушно агне пред Кирил, който се гласи за следващ Владика. Бог да пази България от идващото поколение негови продажни наместници на земята.

Чрез нахалство, към прогрес...

Редактирано от e2e на 18.08.09 19:40.



Тема грешна контестациянови [re: Paлицa]  
Автор Falange ()
Публикувано18.08.09 20:47



Ралице, казваш две неща с които не съм съгласен, ама въобще



Първо, Мадона- Мария Чиконе ИМА талант и то огромен- сценично поведение, глас- специфицичен, силен характер, абе италианска наполитанска душа. В момента е най-популярната певица в света- факт. На мен не ми е любимка щото преиграва и постоянно търси под вола теле- т.е. сензации, но талант си има.

Второ, ако свещениците не се обявят в защита на християнските традиции, празници и морал- то кой? Това им е призванието. Напротив би било скандално точно обратното- ако насърчават хората да загърбят празника на Св. Йоан Кръстител и да ходят да слушат Мадона.



Тема Re: грешна контестациянови [re: Falange]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.09 21:12



Извинявай Фаланге, но нито един преподавател в консерваторията не мисли, че Мадона има талант! И няма и как да мисли така, като Мария Луизе Вероника Чиконе няма и грам талантче! Грачи... както се казва грозно... зловещо. На живо не може да пее.

Чуй Селин Дион, Марая Кери, Уитни... разликата е огромна!

На Църквата въобще не й пука да насърчава или да не насърчава. Важното е далаверки да въртят, кой кого да издигне...
И моля ви Дим Дуков беше свещеник? Да целувам ръка на този дърт педе---аст??? По-голяма гавра църквата едва ли би могла да направи с мен.



Тема Re: грешна контестациянови [re: Falange]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано18.08.09 21:14



Ако нямаше талант, нямаше да стигне до тук. Но със сигурност талантът и не е да пее.

...
We live in a political world


Тема Re: грешна контестациянови [re: Paлицa]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано18.08.09 21:17



Приветствам с две ръце решението на свещениците. Не смятам за лицемерно да застанеш срещу моралния упадък и деградацията, които лъхат от поведението на въпросната певица. Не всички свещеници дават правилен пример,но това е едно дело,което трябва да бъде похвалено.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: грешна контестациянови [re: пeтльo]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.09 21:59



Говорех за таланта й на певица!

Ако говориш за вродения й курвенски талант и непукизъм си прав Петльо!





Тема Re: грешна контестациянови [re: Paлицa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано18.08.09 22:00



Интересно, ти откъде знаеш какво мисли всеки преподавател в консерваторията?! Питала ли си ги, може би и анкета си правила?!

Тя работа е като с "рендето" - те, "хората на изкуството", го харесвали, кмета също. Само ние, простите хорица, нещо не го долюбваме. Мадона, ако нямаше талант, никой нямаше да я слуша. Не всеки с талант пробива, но наистина трябва да го имаш, за да стигнеш нейното ниво!

Какво пък намесваш Дим Дуков в цялата история? Педерастлъкът е традиция в Източното православие, особено в България. Ще му целуваш ръка, щом се имаш за православна. Ти ръка, друг-друго - така е в църковните среди. Пък попчетата по навик я оплюват Мадона, да се намират на работа, да напомнят за себе си. Иначе, сигурно много от тях я харесват, още повече, че са обикновени хора като нас, само дето са кривнали по лош път...



Тема Re: грешна контестациянови [re: Zara_83]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано18.08.09 22:02



Я по-внимателно, току-виж си възприела православната поквара!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.