Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 23.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Концерт на Летния театърнови  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано11.08.09 10:58



Заповядайте на концерт "Завръщане" на 5 септември на Летния театър, за повече информация можете да видите видеопоканата на:



Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Zara_83]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано11.08.09 11:14



То хубаво ама добре е да кажеш какви сте вие и за какво се борите. Всичко това в клипчето е много хубаво ама на мен нещо ми липсва - за кои точно християнски ценности се борите? Какви сте - източно православни, католици или някакви други?



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано11.08.09 11:44



Борим се за християнските ценности,които са описани в Библията - те са едни и същи и за православни и за католици,и за протестанти - против абортите,против престъпността,против агресията и ниския морал сред младежите и наркотиците,против алкохолизма и войните по пътищата, искаме възвръщане на моралните ценности сред младежите,правилно възпитание на децата от ранна детска възраст,и възвръщане на вярата в Исус Христос вместо езическите суеверия и окултни практики. Вместо хората,които имат проблеми да търсят врачки и баячки,нека се обърнат към Бога. Общо взето това са част от нещата за които се борим. Ние сме християни,които искат да споделят за вярата си в Исус Христос. Всеки е добре дошъл!



Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Zara_83]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.09 19:10



О, Зара ти си нашата спасителка!
Интересно ми е каква е цената на билета и каква е гаранцията, че на този концерт няма да присъстват хора, които злоупотребяват с алкохола, наркозависими или жени които са абортирали.
Каква ми е и гаранцията, че хората които се борят за това ( участниците и изпълнителите) не пият, не пушат, не изневеряват ???

Скъпа Зара,
писнало ми е от такива като теб за които Бог е под път и над път... Писнало ми е да се ползва името Господне за каквото Ви потрябва, в случая концерт!

Вземете най-накрая направете нещо смислено и реално, а не само лозунги колко обичаме Бог! Отмина времето на лозунгите и вярата, сега е времето на вярата и действието.

Иначе ми заприличвате на сайта: горичка.ком
Същите, които пропогандират за велоалеи, здравословен живот и какво ли не, а същевременно развиват много добър бизнез с това и печелят пари. И ако си мислете, че карат колелета се лъжете. Карат си скъпите коли, вечерят си в луксозните ресторантчета и въобще не им пука реално за екологията.

Хайде Зара, правете си концертите, но не използвайте името Бог!
Музиката ви не е църковна, а напротив популярна.
И си помислете Бог какво казва за суетнята и известността!



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Zara_83]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано11.08.09 20:37



Християни е много общо понятие. Има разлика между православни, католици и протестанти. Избягвайки въпроса ми почваш да ме накланяш на мисли за секта ...



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано11.08.09 20:55



Кой може да каже кое е "секта" и кое - не... Лично аз намирам православието за секта, ама сигурно няма да се съгласите...





Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Zara_83]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано11.08.09 20:56



Заре, и друг път съм ти писал - ако има оргии, аз съм там!





Тема Аз моганови [re: Sargon lll]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано11.08.09 21:45



и всички тия на които приятели или роднини от нормални хора са се превърнали в Зомбита или са се самоубили а сектата им е взела пари и имоти.

Дано не ти се случи на теб!!!



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Zara_83]  
Автор Falange ()
Публикувано12.08.09 08:15



Супер. Един лъч светлина в деградиралия от чалга, алкохолизъм, проституция и хазарт гр. Пловдив.



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Falange]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано12.08.09 08:53



По-полека с хиперболите, че току виж някои наивен и неизкушен читател ти се вързал...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.